• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Śnieg sparaliżował drogi w Trójmieście

szym
28 marca 2023, godz. 07:45 
Opinie (156)

Większe pojazdy miały problem na stromych odcinkach tras.

Ciężarówki miały problem z podjazdem pod strome odcinki dróg, a auta stały w długich korkach - tak wyglądał wtorkowy poranek na trójmiejskich drogach. Kłopoty kierowcom sprawiła zimowa aura, która przyszła nagle, po cieplejszych dniach.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Czy zimowa aura dała ci się we znaki na drogach?

Choć wszystko wskazywało na to, że za oknem na dobre zagości wiosna, we wtorek, 28.03.2023 r., do Trójmiasta wróciła zima. Zmianę pogody odczuli zwłaszcza kierowcy, którzy stali w długich korkach.

Największe utrudnienia czytelnicy sygnalizowali nam na ul. Nowatorów, Janka Wiśniewskiego, Budowlanych, Piekarniczej i trójmiejskiej obwodnicy.

O utrudnieniach byliśmy na bieżąco informowani w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za sygnały.

09:12 28 MARCA (aktualizacjaakt. 09:49)

Idealne warunki do jazdy na nartach w Wieżycy (26 opinii)

W Wieżycy pusto zero ludzi piękne warunki do szusowania. Ale niestety problem z dojazdem korek juz od trójmiejskiej obwodnicy.
W Wieżycy pusto zero ludzi piękne warunki do szusowania. Ale niestety problem z dojazdem korek juz od trójmiejskiej obwodnicy.


Przez oblodzone drogi, większe pojazdy miały problem z podjechaniem pod bardziej strome odcinki tras. Trudne warunki atmosferyczne mają utrzymać się przez cały wtorek.

Samochody na Jeleniogórskiej jak na lodowisku.Do śniegu, który dziś spadł w Trójmieście, nie należy się przyzwyczajać. W środę synoptycy zapowiadają odwilż i plusowe temperatury.

szym

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (156)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane