• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Paraliż na drogach w Trójmieście przez opady śniegu

szym
18 listopada 2022 (artykuł sprzed 1 roku)  Raport
Opinie (502)

Niektóre z aut miały tak duże problemy, że trzeba było je zepchnąć.

Śliskie drogi, korki, samochody, które mają problem, by podjechać pod górę i chaos na trasach - opady śniegu w piątkowy wieczór dały się we znaki kierowcom. O utrudnieniach na bieżąco informujemy w Raporcie z Trójmiasta. Czytelnikom dziękujemy za przesłane filmy i zdjęcia.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Miałe(a)ś problemy z dojechaniem do celu przez trudne warunki pogodowe?

Pierwsze sygnały o utrudnieniach na drogach internauci przesyłali nam od godziny 18. Największe problemy mieli kierowcy w okolicy zjazdu z estakady Kwiatkowskiego na trójmiejską ekspresówkę.

Dochodziło tam nie tylko do spowolnień, a momentami wręcz paraliżu, ale również do sytuacji w których kierowcy musieli pchać auta, które miały problemy z podjechaniem pod górę.

- Wydaje mi się, że po cieplejszych dniach, wiele osób nie przygotowało jeszcze auta na zimę i nie wymieniło letnich opon. Efekt tego było widać na drogach, po których ślizgały się samochody - napisał nam jeden z czytelników.


Piątek, 18.11.2022 r. Zamknięta obwodnica na wys. ChyloniW godzinach wieczornych służby zablokowały wjazd na obwodnicę na wysokości Chyloni. Ciężarówki blokowały wjazd na trasę.

Na wysokości Chyloni zamknięto obwodnicę.Ślisko na drogach. Kiedy poprawi się pogoda w Trójmieście?Utrudnienia na drogach mogą utrzymać się jeszcze przez weekend. Synoptycy spodziewają się w tym czasie opadów śniegu i ujemnych temperatur.

Z kolei Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dotyczące oblodzenia dla Gdańska, Gdyni, Sopotu i Słupska oraz dla powiatów: gdańskiego, lęborskiego, nowodworskiego, puckiego, słupskiego i wejherowskiego.

Ostrzeżenie IMiGW obowiązuje do soboty do godziny 5 rano.

Na ul. Sopockiej problemy z płynną jazdą miały autobusy.

21:19 18 LISTOPADA 22

PILNE! Zamknięta obwodnica w Chyloni (56 opinii)

Policja blokuje ruch. Drugi patrol kieruje auta przeciwległym pasem w dół obwodnicy. Przyczyną są utrudnienia spowodowane opadami śniegu, w związku z czym auta mają problem by podjechać pod górę.
Policja blokuje ruch. Drugi patrol kieruje auta przeciwległym pasem w dół obwodnicy. Przyczyną są utrudnienia spowodowane opadami śniegu, w związku z czym auta mają problem by podjechać pod górę.
szym

Opinie wybrane