• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Starczyło mu na audi, zabrakło na paliwo. Więc je ukradł

neo
6 lutego 2023, godz. 21:00 
Opinie (178)
I wtedy pojawił się on - cały na biało... Niestety najwyraźniej "zapomniał" zapłacić. I wtedy pojawił się on - cały na biało... Niestety najwyraźniej "zapomniał" zapłacić.

Podjechał na stację paliw przy ul. WielkopolskiejMapka samochodem z podmienionymi tablicami rejestracyjnymi, zatankował do pełna i odjechał, nie płacąc. Zapomniał o kamerach. Teraz szuka go policja.Jak karać kierowców kradnących paliwo?

Do zdarzenia doszło 16 stycznia 2023 r., a teraz policjanci zdecydowali się na upublicznienie monitoringu. Do dziś nie udało się bowiem ustalić tożsamości mężczyzny, który zatankował samochód olejem napędowym na stacji paliw przy ul. Wielkopolskiej w Gdyni i odjechał bez zapłaty.

- Sprawca przyjechał samochodem z podrobionymi numerami rejestracyjnymi. Mężczyzna ma około 30-40 lat, niewielki zarost, jest szczupły. W dniu zdarzenia miał na sobie jasne spodnie, czarny pasek, jasny sweter, białe obuwie sportowe, białą czapkę, białą kamizelkę z kapturem i złoty łańcuszek - informują policjanci.


Policjantom dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają lub posiadają informacje na temat osoby z monitoringu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni-Karwinach pod nr tel. 47 74 21 455 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

CENY PALIW W TRÓJMIEŚCIE. SPRAWDŹ, GDZIE JEST NAJTANIEJ

neo

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (178)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane