Fakty i opinie

stat

Strzały podczas policyjnej interwencji na Dolnym Mieście

Po strzałach na ul. Łąkowej w Gdańsku


Około godziny 19:15, podczas próby zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o pobicie, policjanci użyli broni. Wszystko działo się na skrzyżowaniu ulic Jaskółczej i Śluza zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku.O sprawie poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.

Strzelanina na Dolnym Mieście? Około 19:15 w okolicy KFM słychać było serię strzałów, a teraz non stop przewija się tam pełno służb na sygnale.


Wszystko zaczęło się od sygnału o bójce na ul. Jaskółczej, który policjanci otrzymali o godz. 19. Kilka minut później na miejscu był już patrol. Funkcjonariusze na miejscu znaleźli zakrwawionego mężczyznę, któremu od razu udzielono pomocy.

- Policjanci uzyskali informację, że prawdopodobny sprawca może być uzbrojony. Po krótkich poszukiwaniach udało im się go zauważyć, gdy wsiadał do zaparkowanego nieopodal auta. Mężczyzna nie reagował na polecenia funkcjonariuszy i ruszając potrącił jednego z nich, policjanci byli więc zmuszeni do użycia broni - mówi Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Choć podejrzanemu udało się uciec, to po krótkim pościgu został zatrzymany. Policja w tej chwili wyjaśnia okoliczności zdarzenia i nie podaje innych szczegółów dotyczących zarówno wcześniejszego pobicia, jak i samej interwencji.

Opinie (266) 8 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.