Fakty i opinie

stat

Strzały w biurze Thomson-Reuters w Gdyni

Najnowszy artukuł na ten temat

Wyrok ws. strzelaniny w gdyńskim biurowcu

30-letniego obywatela Białorusi zatrzymano w związku ze strzelaniną, która miała miejsce w biurowcu Thomson-Reuters przy ul. Śląskiej zobacz na mapie Gdyni w Gdyni. Podczas zdarzenia nikt nie został ranny.Aktualizacja godz. 21:52 Policja potwierdza, że zatrzymany 30-latek to pracownik firmy, w pomieszczeniu której doszło do strzelaniny. Potwierdza także, że łącznie padły dwa strzały.

- Zabezpieczyliśmy broń, z której oddano strzały, z kolei zatrzymany 30-letni obywatel Białorusi został przewieziony do izby zatrzymań. Tam będą prowadzone z nim dalsze czynności. W tej chwili policjanci przesłuchują pracowników firmy, którzy byli na miejscu w momencie zdarzenia - mówi podkom. Michał Sienkiewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.
Aktualizacja godz. 21:39 Udało nam się uzyskać informacje od jednej z osób pracujących w budynku, w którym doszło do strzelaniny. Według jej relacji mężczyzna szedł korytarzem w kierunku pomieszczenia na drugim piętrze biurowca, w którym przebywali pracownicy. Nie oddawał strzałów, a jedynie szedł z bronią. Strzały padły podczas szarpaniny, gdy jeden z pracowników zauważył, co się święci i spróbował (skutecznie) obezwładnić 30-latka. Dopiero później miano zawiadomić policję.
O sprawie informowaliśmy na bieżąco w naszym Raporcie z Trójmiasta

Do zdarzenia doszło około godz. 19. Zdaniem świadków, którzy zadzwonili do nas z informacją o strzelaninie, doszło do niej na ostatnim piętrze biurowca, a strzelał 30-latek, który był pracownikiem firmy.

Policja nie odnosi się na razie do tych informacji, potwierdza jedynie, że faktycznie w budynku padły strzały, a mężczyznę, który je oddał - obywatela Białorusi - zatrzymano. Zapewnia także, że nikt nie został ranny.

Opinie (451) ponad 50 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.