Fakty i opinie

stat

Studzienka powoduje korki w Sopocie

Betonowanie to główna przyczyna zamknięcia wjazdu na ul. Armii Krajowej w Sopocie.Wjazd na Armii Krajowej zamknięty, korki jeszcze większe niż zwykle, a roboty drogowe stanęły w miejscu - skarżą się kierowcy jadący przez Sopot w kierunku Gdańska. Urząd Miasta odpowiada: trwa remont studni deszczowej i beton musi mieć czas, aby się związać.Czy zdarza ci się stać w korku w Sopocie?

tak, w godzinach porannego lub popołudniowego szczytu 49%
tak, bez względu na porę 32%
nie zdarza mi się to 6%
nie, bo nie jeżdzę przez Sopot 13%
zakończona Łącznie głosów: 596
Kierowcy jadący al. Niepodległości zobacz na mapie Gdańska w Sopocie, aby ominąć korki tworzące się zwłaszcza w godzinach szczytu, skręcali w ul. Armii Krajowej zobacz na mapie Sopotu. Od czasu rozpoczęcia robót drogowych nie mają jednak takiej możliwości. Wjazd na w ul. Armii Krajowej został zamknięty.

- Robotników nie widać, nic się nie dzieje, a ulica dalej zablokowana - skarży się Jarosław, który codziennie rano przejeżdża oplem przez Sopot, aby dotrzeć do pracy w Gdańsku.

- Zapadła się studnia deszczowa i należało wykonać niezbędne prace. Odbyło się już betonowanie i teraz trzeba poczekać aż beton zwiąże - tłumaczy Magdalena Jachim, rzecznik Urzędu Miasta Sopotu.

Rzecznik zapewnia, że wjazd na ul. Armii Krajowej zostanie odblokowany najpóźniej w piątek.

Opinie (90) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.