Sylwester ze znajomymi, czyli w grupie taniej

Jeśli znajdziemy dobrą ofertę dla grup, podziwianie fajerwerków noworocznych ze znajomymi może nas kosztować mniej niż gdybyśmy na imprezę poszli sami.
Jeśli znajdziemy dobrą ofertę dla grup, podziwianie fajerwerków noworocznych ze znajomymi może nas kosztować mniej niż gdybyśmy na imprezę poszli sami. fot. Janusz Imianowski/czytelnik trojmiasto.pl

Przed wyborem imprezy sylwestrowej, warto popytać o plany znajomych. Często okazuje się, że planujecie zabawę w tym samym miejscu. Warto wtedy zapytać organizatorów, czy przewidują zniżki dla grup. Nie dość, że będziemy bawić się w ulubionym towarzystwie, to jeszcze oszczędzimy.Najpopularniejszym sposobem spędzania sylwestra ze znajomymi jest niedaleki wyjazd do pensjonatu lub pod tzw. "domki". Taką ofertę wybierają przede wszystkim studenci, ale jest też dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którym klimat domówki nie jest obcy, ale nie mogą sobie pozwolić na imprezę we własnym domu. W bliskiej odległości od Trójmiasta ciekawym rozwiązaniem będzie wybór Wyspy Sobieszewskiej, gdzie ceny za wynajem całorocznego, ogrzewanego domku nie przekraczają 200. Jeśli decydujemy się na ten sposób powitania Nowego Roku, pamiętajmy, że o alkohol i jedzenie musimy zadbać sami.

Ciekawą alternatywą sylwestra ze znajomymi poza zgiełkiem miasta może okazać się oferta Dworku Gościnnego Lipce , który przygotował imprezę na sto osób w staropolskiej atmosferze i z widokiem na rozświetlony noworocznymi fajerwerkami Gdańsk. - Dla grup powyżej 10 osób, które zdecydują się zarezerwować miejsca w pierwszym tygodniu grudnia oferujemy zniżkę 10 zł - zapowiada Alicja Iglikowska, właścicielka dworku. Pozostali będą musieli zapłacić pełną kwotę, czyli 185 zł od osoby.

Swoje wnętrza dla grup oddaje również gdyńska restauracja Monte, która już od trzech lat specjalizuje się w organizacji imprez noworocznych na specjalne życzenie. - Nastawiamy się na grupy 35-38 osób. Jesteśmy otwarci na modyfikacje każdego elementu imprezy - od menu, przez muzykę, po wystrój. To goście wszystko wybierają - mówi Sonia Laskowska, menedżerka restauracji. Również cena takiej przyjemności zależy od gości i podlega negocjacji.

Zupełnie unikalnym przeżycie, o którym długo będziecie opowiadać w gronie znajomych, może być impreza na czterech kółkach. Firma Go Party Bus wynajmuje specjalny autobus, we wnętrzu którego urządzono prawdziwy klub. - Są efekty świetlne, loże, bar, szklane kule i oczywiście parkiet do tańczenia - wylicza Grzegorz Czarnecki, współwłaściciel. - Na Sylwestra oferujemy przejażdżkę w wybranym przez klientów miejscu, z wybraną muzyką i alkoholem, który sami mogą przynieść. Do środka mieście się 30 osób, ale cena za taką imprezę nie należy do najniższych. Wynajem imprezowego autobusu na Nowy Rok kosztuje 1200 zł za pierwszą godzinę i 300 zł za każdą kolejną.

Znajomych spotkamy - prawdopodobnie bez wcześniejszego umawiania się - zapewne również na Największym Balu Sylwestrowym na Pomorzu w rumskim Hotelu Faltom. Impreza jest przewidziana bowiem aż na 1000 osób. Cena wynosi 650 zł, ale wszyscy, którzy dokonają rezerwacji do końca listopada, mogą liczyć na 10 proc. zniżki. Jeszcze większy, bo 20-procentowy rabat, przygotowała dla sylwestrowych gości gdyńska restauracja Kapitan Cook. Cena po 1 grudnia wzrośnie do 249 zł.

Opinie (1)

  • villa bezycer w gowidlinie

    polecam!

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane