Szła i niszczyła torebką auta

Piotr Weltrowski
13 maja 2026, godz. 18:00
Opinie (90)
Do zdarzenia doszło na ul. Redłowskiej.

Policjanci z komisariatu Policji w Gdyni Redłowo interweniowali wobec 21-letniej kobiety, która uszkodziła zaparkowane pojazdy przy ul. RedłowskiejMapka w Gdyni. Straty wyniosły 2 tys. zł. Kobieta odpowie teraz za zniszczenie mienia.



Zdarzyło ci się zniszczyć coś w złości?

Kilka dni temu, ok. godz. 9:30 mundurowi z komisariatu policji w Redłowie zostali wezwani na ul. Redłowską, gdzie miało dojść do uszkodzenia pojazdów.

- Z relacji świadka wynikało, że kobieta poruszająca się pomiędzy parkingiem sklepu a stacją paliw uszkadzała zaparkowane samochody, uderzając torebką oraz kopiąc w lusterka i karoserię pojazdów - mówi asp. Marek Kobiałko z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Na miejscu policjanci ustalili, że uszkodzone zostały dwa pojazdy.

W jednym z samochodów stwierdzono uszkodzenie mechanizmu lusterka, w kolejnym ślady zarysowania na powłoce lakierniczej.



- Od kobiety wyczuwalny był zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w jej organizmie - mówi Kobiałko.
21-latka - gdy już wytrzeźwiała - przyznała się do spowodowania uszkodzeń. Policja jednak nie informuje, jak tłumaczyła swoje zachowanie. O dalszym losie 21-latki zdecyduje sąd. Za uszkodzenie mienia grozi nawet do 5 lat więzienia.

Najczęściej czytane