Trasa Kaszubska. Od piątku zmiany w ruchu na ul. Chwaszczyńskiej

Zmiany dotyczą ruchu na ul. Chwaszczyńskiej.
Zmiany dotyczą ruchu na ul. Chwaszczyńskiej. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Od piątku kierowcy muszą przygotować się na kolejne zmiany w ruchu na ul. ChwaszczyńskiejMapka w związku z budową Trasy Kaszubskiej. Dotyczą przede wszystkim rejonu dawnego Polifarbu.Czy śledzisz komunikaty o zmianach w ruchu na trójmiejskich drogach?

Zobacz wyniki (1231)
Ostatnie poważniejsze zmiany w ruchu z powodu budowy Trasy Kaszubskiej nastąpiły w sierpniu. Spowodowały spore zamieszanie, które - jak relacjonują kierowcy - trwa nadal. Opisywaliśmy m.in. problem z przejazdem przez Dąbrowę. Wynika on z tego, że wiele osób nie wie o tymczasowym rondzie na ul. Chwaszczyńskiej, którego nie pokazuje m.in. nawigacja Google Maps.

Zakorkowana jest z tego powodu ul. Nowowiczlińska i to nawet w godzinach południowych, kiedy w powszedni dzień poza sezonem zatorów w tym miejscu być nie powinno.

Trasa Kaszubska: kierowcy nie wiedzą, jak jechaćTrasa Kaszubska: najnowsze informacje o inwestycjiOd piątku następują kolejne zmiany, tym razem na ul. Chwaszczyńskiej, w okolicach dawnego Polifarbu.

graf. Trojmiasto.pl
Ruch w kierunku Chwaszczyna:

  • dojazd do skrzyżowania Rdestowa/Krzemowa drogą dwukierunkową (docelowa łącznica przyszłego węzła Gdynia Dąbrowa), następnie jednokierunkową do skrzyżowania z ul. Starochwaszczyńską.

Ruch w kierunku centrum Gdyni:

  • na skrzyżowaniu Chwaszczyńskiej z ul. Starochwaszczyńską należy skręcić w prawo w jednokierunkową Starochwaszczyńską, a następnie do łącznika z ul. Krzemową (tu skręcamy w lewo) i tą ulicą do skrzyżowania z Chwaszczyńską (tu skręt w prawo).

- Zmiany będą obowiązywały do odwołania - informuje Piotr Michalski, rzecznik gdańskiego oddziału GDDKiA.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (170)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »