• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Od wieczora bez zwężeń na obwodnicy. Kolejne zmiany w weekend

Patryk Szczerba
6 września 2022, godz. 12:30 
Opinie (145)

Ruch w poniedziałek w rejonie węzła łączącego obwodnicę Trójmiasta z Trasą Kaszubską

Obwodnica będzie zwężona do jednego pasa na wysokości węzła Wielki KackMapka do wtorkowego wieczora. Od tego momentu będą dostępne dwa pasy w każdą ze stron. Od piątku 09.09.2022 wieczorem przez weekend będzie można prawdopodobnie jechać dwoma pasami w kierunku Gdańska i jednym do Chyloni. To zmiany, które zostaną wprowadzone z powodu gigantycznych utrudnień z początku tygodnia.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Czy doświadczyłe(a)ś utrudnień związanych ze zwężeniem obwodnicy?

Takiego paraliżu, jak w poniedziałek na obwodnicy i drogach dojazdowych do niej w Trójmieście dawno nie było. Początek pełnego szkolnego tygodnia okazał się koszmarem dla kierowców zmuszonych jechać przez obwodnicę w kierunku węzła Wielki Kack.

Korki spowodowało zwężenie obwodnicy z powodu budowy Trasy Kaszubskiej. Według informacji sprzed weekendu miała być zwężona do jednego pasa jezdnia tylko w kierunku Gdańska. W poniedziałek okazało się, że zwężenie jest w obydwu kierunkach.

Dziękujemy za wszystkie informacje na ten temat w Raporcie z Trójmiasta.

Zwężenie na obwodnicy w poniedziałek sparaliżowało TrójmiastoPrzedstawiciele GDDKiA tłumaczyli, że wykonawca zgłosił taką potrzebę.

- Tłumaczył, że jest za mało miejsca, by układać warstwę bitumiczną, i konieczne jest zajęcie pasa przeciwległego - mówił Piotr Michalski, rzecznik GGDKiA.
Utrudnienia miały potrwać do nocy z piątku na sobotę, ale następują kolejne zmiany.

Od wtorku wieczór na obwodnicy znów dwa pasy przejezdnePrzedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad informują, że od wtorku 06.09.2022 wieczór do piątku przejezdne będą obydwa pasy w obydwu kierunkach.

- Mam nadzieję, że w ten sposób obwodnicą pojedziemy do piątku wieczór. Wtedy planowana jest kolejna zmiana, która będzie obowiązywać na weekend - informuje Piotr Michalski.

Obwodnica Trójmiasta: kolejne zmiany w weekendWedług informacji GDDKiA, na wysokości Wielkiego Kacka od piątkowego wieczora 9.09.2022 do niedzieli wieczór 11.09.2022 będą dostępne dwa pasy ruchu w stronę Gdańska i jeden w stronę Gdyni.

Trasa Kaszubska: informacje, terminy, filmy

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (145)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

Najczęściej czytane