• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Trasa Kaszubska: bukmacher wycofuje zakład o termin otwarcia

bra
21 lipca 2022, godz. 10:00 
Opinie (161)
aktualizacja: godz. 10:07 (22 lipca 2022)
Budowa Trasy Kaszubskiej przeciąga się w czasie. Niepewność terminu zakończenia chce wykorzystać bukmacher, który stworzył zakład dotyczący tej trasy. Nz. gotowy odcinek między Luzinem a Szemudem, który otrzymał już zgodę na użytkowanie. Budowa Trasy Kaszubskiej przeciąga się w czasie. Niepewność terminu zakończenia chce wykorzystać bukmacher, który stworzył zakład dotyczący tej trasy. Nz. gotowy odcinek między Luzinem a Szemudem, który otrzymał już zgodę na użytkowanie.

Bukmacherzy zainteresowali się budową Trasy Kaszubskiej. Według nich najbardziej prawdopodobny termin zakończenia prac to koniec października. Po kilku dniach zakład został jednak wycofany.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


AKTUALIZACJA, 22.07


Zakład na stronie bukmachera został wycofany. Nie można już obstawiać terminu zakończenia budowy Trasy Kaszubskiej.


Kiedy Trasa Kaszubska zostanie oddana do użytku?

Od poniedziałku kierowcy tkwią w korkach na obwodnicy, spowodowanych rozbudową węzła łączącego tę drogę z powstającą Trasa Kaszubską.

Zszargane nerwy chociaż po części może ukoić potencjalna nagroda finansowa. Wystarczy obstawić, kiedy oficjalnie zakończy się budowa Trasy Kaszubskiej.

Oczywiście nie zachęcamy do robienia zakładów, siedząc za kierownicą, nawet jeśli korek od dłuższego czasie się nie porusza.

Do wyboru są trzy zakłady:

Trasa Kaszubska - trzy warianty zakładów bukmacherskich. Trasa Kaszubska - trzy warianty zakładów bukmacherskich.
Wynika z tego, że zdaniem bukmacherów najbardziej prawdopodobne jest, że oddanie Trasy Kaszubskiej do użytku nastąpi do końca października 2022 r. Kurs na takie wydarzenie wynosi 1,32, co oznacza, że za każde postawione 100 zł można wygrać 116,16 zł (po odjęciu 12 proc. podatku od gier).

Optymiści wierzący, że nowym odcinkiem pojadą jeszcze w te wakacje, mogą zyskać więcej. Kurs na to, że droga zostanie otwarta do końca sierpnia wynosi 2,90, a to znaczy, że za każde postawione 100 zł można wygrać 255,20 zł.

Można także obstawić, że inwestycja nie zakończy się nawet wraz z końcem października. Wówczas kurs wynosi 3,05. Co oznacza, że za 100 zł można wygrać 268,40 zł.

Założenia analityków firmy STS pokrywają się z nieoficjalnymi informacjami, że budowa Trasy Kaszubskiej przeciągnie się do września lub października.

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku bukmacherzy obstawiali, czy Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej powstanie na czas. O tym przekonamy się jednak dopiero za trzy lata.

Odcinek Gdynia-Szemud - 22 km:
 • trzy węzły: mniejszy w Koleczkowie i dwa duże w Chwaszczynie oraz Gdyni-Wielkim Kacku,
 • dwa pasy ruchu w każdym kierunku oraz pas awaryjny,
 • na odcinku Chwaszczyno-Gdynia-Wielki Kack oraz na odcinku Obwodnicy Trójmiasta w obrębie węzła Gdynia-Wielki Kack - będą po trzy pasy na długości ok. 2,9 km.
Powstanie 37 obiektów inżynierskich, w tym mosty, estakady, 22 wiadukty, 2 przejścia podziemne i kładki dla pieszych. Oprócz drogi ekspresowej zbudowanych zostanie ok. 12,2 km dróg lokalnych i ok. 15,3 km dróg zapewniających dojazd do nieruchomości pozbawionych dostępu do drogi publicznej przez budowę drogi ekspresowej. Do tego ok. 1,3 km dróg służących obsłudze trasy. Podróżujący będą mogli skorzystać z dwóch miejsc obsługi podróżnych zlokalizowanych w pobliżu miejscowości Kamień.

Odcinek Szemud-Luzino - 10,3 km:
 • dwa pasy ruchu w każdym kierunku oraz pas awaryjny,
 • węzeł Szemud na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 224.
Powstaną 22 obiekty inżynierskie, w tym 2 mosty i 2 estakady. Oprócz trasy głównej zostaną przebudowane drogi o długości ok. 5 km i wybudowane nowe, zapewniające dojazd do nieruchomości oraz służące obsłudze trasy o długości ok. 10 km.

Odcinek Luzino-Bożepole - 10,4 km:
 • dwa pasy ruchu w każdym kierunku oraz pas awaryjny,
 • trzy węzły drogowe: Bożepole Wielkie, Strzebielino, Luzino,
 • obwód utrzymania drogi ekspresowej przy węźle Luzino,
 • miejsce obsługi podróżnych.
bra

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (161)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane