• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Trójmiejskie atrakcje na licytacjach WOŚP

Arnold Szymczewski
12 stycznia 2017 (artykuł sprzed 6 lat) 
Najnowszy artykuł na ten temat Rodzina przed sądem za okradanie puszek WOŚP
Jednodniowy rejs jachtem Copernicus dla siedmiu osób to jedna z atrakcji do wylicytowania w ramach aukcji WOŚP. Jednodniowy rejs jachtem Copernicus dla siedmiu osób to jedna z atrakcji do wylicytowania w ramach aukcji WOŚP.

Fragment historycznego poszycia burty jachtu "Generał Zaruski", koszulka z autografami zawodników Lechii Gdańsk, ławka z dedykowaną tabliczką w Parku Oliwskim czy dzień z życia akwarysty w Akwarium Gdyńskim. To tylko niektóre trójmiejskie atrakcje, jakie można wylicytować, wspierając 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Finał WOŚP już w weekend. W niedzielę 15 stycznia WOŚP zagra po raz 25. W tym roku cała Polska mobilizuje się do zebrania pieniędzy na "Ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom". W zeszłym roku WOŚP zebrało blisko 72 mln zł. To najwięcej w historii orkiestry. W tym roku mamy szansę pobić ten rekord, nie tylko wrzucając pieniądze do puszek wolontariuszy, ale również licytując interesujące nas rzeczy na aukcjach Allegro, które wspiera WOŚP. Do akcji włączyło się miasto Gdańsk i Gdynia. Dzięki temu możemy wylicytować rzeczy związane z Trójmiastem.

 1. Wycieczka po terminalu DCT w Gdańsku
 2. Jedną z licytowanych atrakcji w ramach WOŚP jest zwiedzanie terminalu DCT w Gdańsku. Jedną z licytowanych atrakcji w ramach WOŚP jest zwiedzanie terminalu DCT w Gdańsku.
  Ile razy na Discovery oglądaliśmy programy z największych portów świata? Duże kontenery, jeszcze większe dźwigi i jedne z największych statków świata. Może w Gdańsku nie mamy największego terminalu na świecie, ale za to największy na Morzu Bałtyckim, który przyjmuje największe pływające kontenerowce.

  Wizyta obejmie zwiedzanie biurowca - w tym miejsca, gdzie planuje się załadunek i rozładunek statku, wycieczkę po placu - obserwację operacji załadunkowo-rozładunkowych, wizytę na bocznicy kolejowej, obejrzenie z zewnątrz największego statku kontenerowego świata. Dodatkową atrakcją w tym roku jest zwiedzanie nowego nabrzeża T2.
 3. Jednodniowy rejs jachtem Copernicus dla 7 osób
 4. Skoro jesteśmy w temacie Morza Bałtyckiego, to czas na rejs. Nie byle jaki, bo rejs 14-metrowym jachtem Copernicus-i456.html' class='parse-link' title='Copernicus'>Copernicus, który został zbudowany w roku 1973 specjalnie na regaty dookoła świata. Rejs po Zatoce Gdańskiej z zawinięciem do portu w Helu oraz zwiedzanie fokarium odbędzie się w terminie maj - czerwiec 2017.
 5. Wjazd na komin elektrociepłowni EDF w Gdańsku
 6. Biorąc udział w licytacji można wygrać wjazd na komin elektrociepłowni EDF w Gdańsku Biorąc udział w licytacji można wygrać wjazd na komin elektrociepłowni EDF w Gdańsku
  Coś dla ludzi, którzy nie mają lęku wysokości albo chcą go przełamać. Co prawda wjazd lub wejście na 40-metrowy komin Instalacji Mokrego Odsiarczania Spalin to tylko dodatek do wycieczki po elektrociepłowni, ale z pewnością najciekawszy. Zwycięzca licytacji może zabrać jedną osobę towarzyszącą.
 7. Przejazd gondolą VIP Koła Widokowego AmberSky
 8. Koło widokowe powoli wpisuje się na stałe w krajobraz Gdańska i chociaż wielu z nas skorzystało już z tej atrakcji, to tym razem mamy szansę wylicytować przejazd gondolą VIP ze szklaną podłogą i butelką szampana. Przejażdżka dla maksymalnie czterech osób. Z wysokości ponad 50 metrów podziwiać można Stare Miasto, stadion, stocznię z zabytkowymi żurawiami, wzgórza morenowe, a nawet odległy Hel. Wejściówka jest ważna przez 9 miesięcy.
 9. STS "Generał Zaruski" - pamiątkowy fragment planki
 10. To idealny moment, by stać się szczęśliwym posiadaczem fragmentu historycznej dębowej planki poszycia burty, najstarszego czynnego żaglowca pływającego pod polską banderą z roku 1940.

  W skład aukcji wchodzi fragment planki o wym. 170x130x50mm (drewno dębowe, mosiądz), waga ok. 1kg, oficjalna koszulka uroczystości podniesienia bandery - rozmiar "S", haftowany emblemat z nowym logo Zaruskiego (taki sam, jaki występuje na galowych mundurach załogi jachtu) oraz karta pocztowa "Pod pełnymi żaglami". Przyszłemu nabywcy, wraz z pamiątkowym zestawem, zostanie przekazany certyfikat z podziękowaniami.
 11. Koszulka z autografami zawodników Lechii Gdańsk
 12. Koszulka z autografami zawodników Lechii Gdańsk Koszulka z autografami zawodników Lechii Gdańsk
  Coś dla fanów sportu i nie tylko. Wylicytować możemy oryginalną koszulkę Lechii Gdańsk z nowej serii New Balance. Taką samą, w jakiej piłkarze gdańskiego klubu rozgrywają swoje mecze.
 13. Koszulka z autografami hokeistów MH Automatyka
 14. Obok koszulki piłkarzy Lechii Gdańsk na aukcjach znaleźć można też oryginalną koszulkę meczową drużyny MH Automatyka Gdańsk. Jest ona wzbogacona o podpisy zawodników.

  Największym plusem jest nazwisko i numer nowego trenera "KOVALEV 13", który dwukrotnie z reprezentacją Białorusi grał na Igrzyskach Olimpijskich w Nagano i Salt Lake City, a przed Gdańskiem trenował drużynę drugiej najlepszej ligi hokejowej świata - Dynamo Mińsk.
 15. Rejs z patrolem Straży Miejskiej w Gdańsku
 16. Przejażdżka radiowozem nie kojarzy się z niczym miłym, ale rejs wodnym patrolem straży miejskiej brzmi już o wiele lepiej. Przedmiotem aukcji jest jednodniowy rejs łodzią hybrydową model Parker 6100 o mocy 150 koni mechanicznych, która jest wykorzystywana do patroli miejskich akwenów (m.in. Motława, kanały portowe, Martwa Wisła).
 17. Jumpcity Park Trampolin - roczny karnet do trzech miast
 18. Do wylicytowania jest roczny karnet do Parku Trampolin Jumpcity w trzech miastach. Do wylicytowania jest roczny karnet do Parku Trampolin Jumpcity w trzech miastach.
  Park Trampolin to popularne miejsce rozrywki znajdujące się na terenie Polski i każdy, kto był tam chociaż raz, chętnie wraca. A gdyby tak mieć karnet na cały 2017 rok i móc szaleć bez ograniczeń? Teraz to możliwe, bo Jumpcity wystawiło na aukcje całoroczny karnet, który pozwala na odwiedzanie parku trampolin, kiedy tylko najdzie ochota i co najważniejsze, osoba posiadająca karnet wchodzi do parku poza kolejnością i nie musi wcześniej rezerwować miejsca.
 19. Stań się posiadaczem ławeczki w Parku Oliwskim.
 20. Ławki powstały na podstawie indywidualnego projektu, dla którego inspiracją były dawne i sprawdzone wzory ławek historycznych. Projekt wykonany został przez architekta Witolda Burkiewicza, pracownika Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku. Każda ławka do Parku Oliwskiego jest wykonywana ręcznie. Na tabliczce o wymiarach 110 mm x 50 mm umieszczonej w oparciu mogą znaleźć się treści upamiętniające np. ważne wydarzenie lub dedykację.
 21. Akwarium Gdyńskie - "Dzień z życia akwarysty"
 22. Karmienie ryb w Akwarium Gdyńskim to kolejna z atrakcji do wylicytowania na aukcjach WOŚP. Karmienie ryb w Akwarium Gdyńskim to kolejna z atrakcji do wylicytowania na aukcjach WOŚP.
  Na tej aukcji mamy możliwość wylicytowania "dnia z życia akwarysty". Co to znaczy? Przede wszystkim wzięcie udziału w przygotowaniu posiłków i karmieniu znajdujących się tam morskich stworzeń, takich jak ośmiornica olbrzymia, piranie czerwone, mureny, rekiny czy skrzydlice. Minimalny wiek uczestników - 6 lat. Osoby niepełnoletnie muszą przebywać pod opieką dorosłych. Maksymalna liczba uczestników - cztery osoby.
 23. Stadion Energa Gdańsk i stolik dla 4 osób w strefie vip
 24. Do wylicytowania na WOŚP jest 4 miejscowy stolik w strefie vip na gdańskim Stadionie Energa. Do wylicytowania na WOŚP jest 4 miejscowy stolik w strefie vip na gdańskim Stadionie Energa.
  Pewnie już nieraz byliście w środku naszego gdańskiego "bursztynu", ale czy kiedykolwiek korzystaliście ze strefy vip? Teraz to możliwe, bo stolik w wyjątkowej strefie na stadionie, trafił na licytacje. Wygrana upoważnia do oglądania przez cztery osoby meczu w strefie Gold VIP oraz do korzystania z cateringu i otwartego baru. Strefa dostępna jest dwie godziny przed meczem do dwóch godziny po meczu. Do biletów dołączone będzie również jedna bezpłatna wjazdówka parkingowe.

Opinie (312) ponad 10 zablokowanych

 • Nie dla Owsiaków (123)

  Ja nie pomagam od lat i mowie to wszystkim.
  Dlaczego firma nie chce udostepnic w pelni swoich dokumentow?
  Gdyby jasno powieidzieli zarabiamy na tym tyle i tyle to nie byloby tematu, ale takie ukrywanie sie to wszystko deprecjonuje.
  Do tego jescze narkomanski woodstock..

  • 122 518

  • Budyniowe mieszkania (14)

   Czy pan Budyń przeznaczył jakieś mieszkanie na licytacje? :)))

   • 53 31

   • (4)

    Ja uczciwą pracą zarobiłem na swój majątek. Jeśli masz dowody, że było inaczej, chętnie spotkam się z Tobą w sądzie, gdzie udowodnisz swoje racje. Tak więc rozważam przekazanie jednego mieszkania na rzecz potrzebujących i jeśli Ty również swoje przekażesz, to będzie nas dwóch.

    • 45 16

    • Szanowny Panie -podpisany "Budyń" (2)

     biorąc pod uwagę wysokość pensji otrzymywanej na tym stanowisku, nie można by kupić 7-miu mieszkań,
     chyba, że w kredycie, a raty z tytułu tych kredytów "zjadałyby" cała pensję,

     czyli rodzinę utrzymywałaby żona lub ktoś inny z rodziny ( lub z pomocą kogoś z rodziny).

     Czy tak jest?

     • 8 17

     • Hmmmmmmm.... (1)

      Ja mam cztery mieszkania na kredyt, każde wynajęte i kredyty spłacają się same, a nawet na "waciki" mi zostaje. Ale to trzeba mieć łeb na karku, nie tylko po to żeby się deszcz do szyi nie lał. Więc płacz dalej i wyciągaj rękę po socjal.

      • 4 4

      • hmmm 4 mieszkania? a też dostajesz darowizny od teściów, bo nie masz na chlebek dla dzieci?

       • 1 2

    • Wejście na japoński taboret za 100

     • 3 3

   • On trzyma dla imigrantow

    • 17 11

   • A zwiedzanie mieszkań Budynia? (1)

    • 18 7

    • podobno jest oferta

     polisz tusk inglisz, za 91 000 na fakture

     • 4 2

   • Poradnie rekord? (1)

    91 000?

    • 5 2

    • a moze 2 000 000 ?

     I Bolek sie wygramoli na protest. ...

     • 4 5

   • (1)

    Podobno towarzysz Piotrowicz przekazał swoje odznaczenie od PRL-u a Misiewicz kopię dyplomu ukończenia studiów

    • 45 9

    • a Walesa ukonczenia zawodowki

     • 11 8

   • Kolacja z Budyniem

    A na deser budyń.

    • 8 6

   • Aleeee śmieszne....kołku

    • 2 2

  • Koszty wyższe niż przychód (36)

   Proszę napisać o tym, że bardzo często koszty organizacji przez miasto, wynajęcie policji, ludzi i ich czasu kosztuje dużo więcej niż to wszystko warte.
   W szkole mojej żony niektóre nauczycielki muszą przyjść do szkoły w ten dzień. Ja swojej powiedziałem, że nigdy w życiu, nie przychodzi i już.

   • 19 92

   • (3)

    Policja jest do wynajęcia?
    Btw. patrząc w ten sposób miasto nie powinno pomagać przy żadnych imprezach, bo koszty :D Żadnych marszy, festiwali, choinek, ozdób, tylko beton i śmietniki.

    • 56 6

    • (1)

     Policja nie jest do wynajęcia, ale policjantom za służbę ktoś płaci - ja płacę, pan płaci, pani płaci, społeczeństwo.

     • 12 26

     • a za miesięcznice kto płaci i komu ona pomaga ? a może wilk w owczej skórze czyli sługa szatana rydzyk komuś pomógł ?

      • 42 6

    • Policzcie koszty przy miesiączkach jarosława

     • 35 13

   • I to jest dopiero przekręt. (18)

    Koszt sceny, oświetlenie, ogrodzenie, ochrona (policja, straż miejska i pogotowie ratunkowe), tojtojki, prąd, ubezpieczenie, artyści też nie wszyscy grają za darmo, ulotki, reklamy, czas antenowy. Na koniec "gwiazdka do nieba", czyli fajerwerki za kilkadziesiąt tysięcy. I to wszystko w ramach "pomocy" od miasta.
    A ten zająkany cwaniak uzbiera grosiki do puszek, z których jeszcze sobie działkę odpali na Woodstock, na Towarzystwo Przyjaciół Chińskich Ręczników i na wycieczki służbowe po całym świecie.
    Nie daję ani grosza. Wolę pomóc Bankom Żywności, harcerzom albo Caritasowi.

    • 20 97

    • (9)

     Znasz inne sposoby na przyciągnięcie tłumów darczyńców, nie robiąc koncertów, fajerwerków etc.? Poza tym wszyscy grają za darmo, mnóstwo światełek do nieba jest sponsorowana przez firmy, a co do tojtojków - sory, ale ludzie wydalają, więc niech robią to w odpowiednim miejscu :P

     • 48 13

     • No i sobie odpowiedziałeś - chodzi o przyciągnięcie tłumów. (4)

      Najwięcej zyskuje na całej imprezie image Owsiaka i wszystkich, którzy się do niego podczepiają, w tym niestety także polityków tej bardziej lewej opcji..Zbiórka grosików jest elementem pobocznym.

      • 12 43

      • A ty wcale nie odpowiedziałeś. Zero argumentów, tylko hejt na Owsiaka. Nawet lewacy się załapali :D

       • 37 8

      • obyś nigdy nie korzystał ze sprzętu wośp
       albo inaczej:
       obyś nie musiał korzystać ze sprzętu zakupionego przez wośp, ani Ty, ani Twoi bliscy

       fundacja wielokrotnie była kontrolowana przez MPiPS więc chyba możesz zwrócić się do ministerstwa o wyniki kontroli - powinny być jawne

       • 42 10

      • lewej opcji?!

       przepraszam bardzo ale to właśnie lewacki rząd pisu rozdaje pieniadze na lewo i prawo zadłuża państwo (jak każdy) na ogromne kwoty i jeszcze do tego chce zdjąć limit zapisany w konstytucji stanowiacy wartosć zadłużenia zaplanowanego budżetu nie większy niż 60% PKB...jednocześnie tworząc totalitarny katolicyzm...ale co ja będe rozmawiał z wyborcami pisu...z doświadczenia widzę....że są to z reguły niewykształceni wieśniacy....albo wykształceni, zmanipulowani przez rodziców...niemniej jednak wciąż mam ubaw oglądając niezależne TVP :D kabarety przy tym to niczym gruchająca przez pół godziny żabka nad stawem

       • 16 7

      • Dokladnie to stwierdziłam 20 lat temu i zabroniłam moim dzieciom uczestniczyć w tej ściemie.

       • 0 5

     • znam taką metodę (3)

      stosuje ją Caritas. Z dużo lepszym wynikiem finansowym i po drastycznie niższych kosztach własnych.

      • 3 29

      • i tu się grubo mylisz, ale nie chce mi się klikać po klawiaturze by próbować Cię przekonywać więc napiszę jedynie: poszperaj w necie i sprawdź jaki % z takich akcji idzie na działalność statutową w Caritas a jaki w WOŚP

       domniemywam co prawda, że jesteś z tych niereformowalnych, ale cóż, nie każdego pan bozia po równi rozumem obdarzył ;)

       • 25 5

      • Caritas nie rozlicza się z darowniz - popatyrz na pałacyk Głodzia - ksiądz zarobił sam na ten remont ??? jak ???

       • 19 4

      • że caritas?

       To ja dopowiem. Caritas większość kasy bierze dla siebie. Ale ciemnemu ludowi, który bez żadnej wiedzy powtarza populistyczne hasła się nie przetłumaczy.

       • 5 2

    • A widzisz, akurat tojtojki są za friko obsługiwane przez firmę od tojtojków.

     • 21 3

    • Caritasowi ??? Błacha cha cha cha (1)

     dobre sobie, pasibrzuchy w sukienkach wydają ponad połowę wpływów na wypłaty dla pracowników, Owsiak 3,5 %

     • 44 10

     • pałac na oruni oderstaurowany z składki na obiady dla dzieci , może Caritas Gdański się w końcu rozliczy !!! panie trolu pseudokatolicki

      • 33 5

    • Pisowskie ście*wo..., dało głos, daj na caritas, dopiero oni odciągną działkę ośle, z zebranych pieniedzy przeznaczaja parę procent na pomoc, reszta idzie na utrzymanie tej bandy czarnych wieprzy

     • 27 10

    • na szczęscie bez ciebie zagra orkiestra ,a więc nie twój problem , wytłocz

     se zawieszkę na pierś ,że w razie wypadku lub choroby nie będziesz korzystać z tego sprzętu ,często ratującego życie.

     • 28 6

    • to meczy tez nie organizujmy (2)

     bo kosztuje (policja, obsluga itp, itd).

     • 15 0

     • oczywiście, że nie organizujmy

      • 1 0

     • Koszty powinny ponosic kluby sportowe, maja duzo kasy z handlu pilkarzami.

      • 0 0

   • Lepsza impreza z okazji WOŚP na której zbierane są środki na cele charytatywne (1)

    Niż impreza z okazji np. zjazdu Gdańszczan, z której zupełnie nic nie wynika.

    • 28 4

    • I jedno i drugie bez sensu.

     • 0 2

   • Jak tak dalej będziesz mówił żonie co ma robić to ci da kopa i odejdzie. Swoją drogą dziwne, że już tego nie zrobiła.

    • 18 4

   • Co na to niedoszły premier Petru?

    • 8 10

   • Nie, dla Owsikow! (2)

    • 10 35

    • powtarzasz się ,a więc jak w poprzedniej treśći piszę ci , byś pamiętał o tych słowach (1)

     i tak jak u świadków jehowych nie ma przetaczania krwi tak ty nie będziesz korzystał z tego sprzętu na który my zbieramy.

     • 17 5

     • Będę korzystał,czy Ci się to podoba czy nie,Twoim zadaniem jest wrzucenie w puchę owsikowi jak najwięcej co bym nie musiał korzystać z jakiegoś badziewiastego sprzętu.

      • 3 13

   • ale tej wspaniałej atmosfery radości nie przeżyjesz smutasie

    • 12 1

   • To Ty masz żonę, czy psa? (3)

    Co to znaczy "nie przychodzi i już"? Ty decydujesz gdzie i kiedy ona idzie? Współczuję

    • 7 3

    • Ma kota jak wszyscy najlepsi "udacznicy" w PiS

     • 7 3

    • A Biedroń ma kota? (1)

     • 1 0

     • Sorki nie porównój czlowieka myślącego do staruszka ze schizofrenią i kompleksami

      • 1 2

   • Upojna kolacja z Grodzka

    Daje zeta

    • 2 2

  • (5)

   Żal mi Ciebie

   • 34 6

   • (4)

    A jeszcze bardziej żal jego żony!

    • 8 2

    • Szkoda że lewackich l (3)

     • 2 4

     • (2)

      jeżeli lewak to osoba samodzielnie myśląca i uzywająca mózgu to tak jestem lewakiem i nie klaszce jak prezes rękę podnosi

      • 9 3

      • (1)

       Nie,lewak to właśnie osoba małomyśląca.

       • 4 6

       • Bełkod zakodowanego Pisiaka, prezes wam płaci za takąpropagandę , mówcie lódziom co innego niż widzą a jak trzy razy powtórzysz to w to uwierzą , taki twój poziom samodzielnego myslenia ?

        • 2 1

  • Jak rozumiem, (11)

   podpisałeś już oświadczenie, że nie zgadzasz się na wykorzystanie sprzętu zakupionego w ramach WOŚP do ratowania życia Twojego i Twojej rodziny ?

   Czy jak przyjdą trudne chwile to Ci się jednak odwidzi i będziesz błagał, żeby lekarze użyli wszystkiego czym dysponują, żeby pomóc Twojej rodzinie ?

   • 75 14

   • a ty cymbale pospisałes juz oswiadczenie ze rezygnujesz z 500+? (5)

    Wośp był organizowany do tej pory z podatków wszystkich podatników wiec cymbale nic nie musi podpisywac!!

    • 16 60

    • No poziom języka mówi wszystko o Twojej inteligencji. Czy ja Cię nazywam per "cymbał"? (3)

     Wiesz, że można dyskutować bez obrażania ? Co do 500+ to tak się składa, że nie pobieram bo mam jednego syna. Dla Twojej wiadomości na becikowe też się nie załapałem. Hmm, z podatków wszystkich podatników ? Czyli np program badania słuchu u wszystkich noworodków to niby z Twoich ciężko zarobionych podatków ?

     • 41 5

     • No właśnie z naszych ciężko zarobionych pieniędzy. (2)

      Bo każda złotówka wydana na sprzęt przez Owsiaka, to prawie 3 złote kosztów, które ponoszą organizatorzy - miasto i inne instytucje, nie wspominając ile odpala sobie Fundacja (na koszty)

      • 6 51

      • Źródło tych wyliczeń daj, albo grzecznie przeproś.

       • 38 4

      • Jakieś źródło? Czy to tylko super pewna informacja powtarzana na imieninach u c*otki po 3 kieliszku?

       • 32 2

    • Pisowski czopku przypomnij wszystkim ile to prywatne interesy ryzyka, z których społeczeństwo nie ma żadnego pożytku otrzymały dofinsowania z budżetu państwa

     • 27 5

   • (4)

    Będę korzystał ze sprzętu,płacę skladki zdrowotne już z 15 lat i gó*no mnie obchodzi jaki to jest sprzęt,ja płacę i wymagam bym był leczony,nie będę dokładał drugi raz bo nie jestem frajer a jak Ty nim jesteś to dobrze,dzięki takim jak Ty mają czym mnie i innych leczyć,państwo też będzie miało więcej kasy dla siebie na premie i owsik będzie miał na wycieczki i luksusy.

    • 6 16

    • Aha... no trudno polemizować z tak silnymi i merytorycznie umocowanymi argumentami. (1)

     ale wiesz co, będę tym frajerem, który wrzuci do puszki bo być może kiedyś ten mój grosz uratuje życie Twojemu dziecku. Mnie w przeciwieństwie do Ciebie obchodzi czy moje dziecko będzie miało dostęp do najlepszych/najdroższych rozwiązań.

     • 11 4

     • I tego się trzymaj,a ja swojego będę się trzymał :-)

      • 4 7

    • przez całe swoje życie (1)

     uzbierasz zapewne składek tyle, co kosztuje jeden dobry aparat USG...nie masz co wymagać, bo nikt Ci nie gwarantuje nic ponad to, co obecnie funkcjonuje.

     • 6 4

     • A Ty jak kupisz sobie wóz strażacki to dopiero będziesz.mógł gasić swoją chałupę.W du.pę się pocałuj z takimi tanimi chwytami.

      • 3 6

  • orkiestra się z wszystkiego rozlicza. a jeżeli masz dowody że jest inaczej to idź do prokuratury, jak matka kurka hehe

   • 58 6

  • Jacuś! To proszę bardzo - nie pomagaj :D Jak jesteś taki pewny ich machlojek, to zakładaj sprawę, a nie czekasz, aż "ktoś coś wreszcie zrobi". Trochę własnej inicjatywy, towarzyszu!

   • 43 5

  • Drogi Jacku (9)

   Po tym, że komentujesz w Internecie wnioskuję, że masz dostęp również do innych stron www. Jest taka strona google.pl gdzie możesz wyszukiwać różne hasła. Wpisz proszę na przykład "sprawozdznia finansowe wośp". Oczom twym ukaże się od A-Z na co została wydana KAŻDA złotówka ze zbiórki. Zawsze możesz również przejść się po szpitalach i zapytać ile kosztują oraz w jakich ilościach placówki zostały zaopatrzone w sprzęt finansowany ze zbiórki. Jeżeli nie jesteś na tyle lotny w Internecie, zrobiłam to dla Ciebie:
   http://www.wosp.org.pl/fundacja/wazne/rozliczenia
   Są tu również informacje na temat finansowania festiwalu woodstock.
   Dlaczego sam nie poszukasz informacji, a zaczynasz od pisania, chyba, że to jest nieudoly trol. Ludzie Twojego pokroju - chceli sprawozdań - to macie, a teraz je czytajcie! Czy ktoś ma pójść do Ciebie do domu i przeczytać na głos jak będziesz siedział tłustym d*pskiem z piwem przed telewizorem?

   Nie pozdrawiam,
   Kasia

   • 87 15

   • Brawo Kasia.

    • 36 8

   • Kasia chętnie bym

    • 1 1

   • Kasia,
    brawo :)
    Tylko czy imć Jacek jest w stanie zrozumieć coś takiego jak sprawozdanie finansowe? Mam podejrzenia, graniczące z pewnością, że ekonomicznej logiki u Jacka, i Jemu podobnych, nie znajdziesz.
    Tam jest jedynie zacietrzewienie, złość, zazdrość, nienawiść... kwintesencja zaprzeczenia katolicyzmu. Taki polski pseudowiarek ;) Zabawiłam się słowotwórcę, ale jak inaczej nazwać kogoś kto na prawo i lewo drze japę o wierze i świętościach jednocześnie krzycząc o tych co ośmielają się myśleć samodzielnie, że są zdrajcami i należałoby ich wywieszać?

    Lepiej wyśmiać niż się poddać :)

    • 30 8

   • ...I kwik się rozniosl nad Gdańskiem... (4)

    • 2 11

    • (3)

     A, co przeleciałeś nad naszym pięknym wolnym od pis'u miastem...

     • 17 5

     • (2)

      Za to przesiąknięty POwskimi układami i korupcją.

      • 6 11

      • wolę rządy złodziei niż rządy debili (1)

       bo złodziej na stołku będzie dbał, żeby mieć co kraść, a przez debila niczego nie będzie.

       • 15 6

       • Co za idiota.

        • 4 11

   • Tą grafikę nazywasz bilansem księgowym

    Padłem ze śmiechu. Lewakom i lemingom można pokazać grafikę z 6 kwotami i uważają to za bilans księgowy :D :D :D :D

    • 4 10

  • (1)

   Szanowny zawodowy hejterze. Zamiast powtarzać takie rzeczy zapraszam do internetu. Jurek jako jedyny mi znany rozlicza się publicznie co do grosza. Tam można to znaleźć. A na Przystanek Woodstock radzę się wybrać i zobaczyć samemu jak tam jest bezpiecznie i wspaniale. No i radzę zmienić tytuły czytane prasy. Najlepszy dowód że już o wielu lat politycy chcą się mu dobrać do skóry i nie umieją. Bo jest czysty jak łza

   • 41 11

   • to nie zawodowy hejter tylko marny amatorski ,a ciebie kocham za mądrość

    • 6 3

  • Jacuś (3)

   Jak trafisz, ty lub ktos z twojej rodziny do szpitala, od razu krzycz, że nie chcesz korzystać ze sprzętu WOŚP. Ciekawe czym będą ciebie naiwniku leczyli. Współczuje tobie i takim jak ty.

   • 26 8

   • Nie będzie krzyczał tylko będzie się leczył jak ja na tym sprzęcie i te śmieszne minusy wam nie pomogą.Ci co krzyczą na 500+ niech się też zrzekną tych pieniędzy.Banda hipokrytów.

    • 5 7

   • (1)

    czyli jakbym ufundował łóżko w np szpitalu na Zaspie z własnch pieniędzy to mógłbym wybierać kto ma na nim leżeć ? LOL

    • 7 4

    • To jest logika POs*ańców.Na szczęście ta patola już nie rządzie i nie zbędzie już nigdy rządzić.

     • 5 8

  • Bo to nie jest firma, tylko fundacja

   Więc jako taka nie ma zysków. Pieniądze zarabiają zatrudnieni w niej pracownicy z tyt. umów o pracę i umów cywilno-prawnych, ale chyba nie jest niczym szokującym, że ludzie za pracę dostają wynagrodzenie?

   • 18 5

  • Troll (1)

   Nie pisz głupot

   • 4 5

   • Pisowy troll i tyle , ktoś daje pieniądze na coś dobrego i innego niż Szatana zwanego Rydzykiem. I tu jest problem tego Jacusia co na przepisach ruchu drogowego sie nie zna i parkuje jak na wiejskim podwórzu

    • 9 5

  • Nie dla frustratów !

   I co sumienie cię gryzie, że nie pomagasz czy masz inne problemy ?
   Gdyby ci sto razy przedstawili dokumenty księgowe to i tak wiara smoleńska nie pozwoliłaby ci ich przeczytać.
   Pomaganie nie jest obowiązkiem, ale jest zarezerwowane dla istot o wyższej wrażliwości.

   • 17 7

  • Tak, tak - kolejny "patriota-cwaniaczek" przed komputerkiem

   Jezeli jestes taki pewny swojego stanowiska to podpisz dokument, w ktorym gdy trafisz do szpitala nie zezwalasz na kontakt ze sprzętem zakupionym przez wosp . Niech podpisze to rowniez cala twoja najblizsza rodzina. Pogadamy jak przyjdzie do ratowania,zycia - czego oczywiscie nie życzę. Przychodzą takie chwile w życiu, ze polityczno-propagandowy belkot przestaje miec znaczenie i błagasz wszystkich wokół aby wszelkimi sposobami pomogli wyjsc z choroby - a sprzęt z najwyzszej polki: inkubatory, pompy, stoly zabiegowe itp itd moga się wtedy przydać...

   • 16 6

  • Nie kupuje Mazdy

   • 4 2

  • Czas

   na wizytę u grabarza bo lekarz ci już nie pomoże, nawet psychiatra

   • 7 2

  • dlaczego klamiesz pis ci każe czy dobrze płaci? (2)

   dokumenty są od lat regularnie publikowane w internecie mozna w 5min teraz to sprawdzic ale dziki motłoch woli wpierw kogoś opluć niż tak jak każdy obiektywny obserwator wpierw sprwdzić informacje w różnych żrudlach a potem pochwalic lub skrytykowac

   • 11 11

   • to podaj linka (1)

    do szczegółowych danych finansowych WOŚP

    • 3 6

    • nie mówiac już o wrokach sadowych które nakazują firmą owsiaka na pokazanie tych dokumentów.. a tu ciiiisza

     • 3 4

  • Klasyka gatunku.

   Jakby ujawnili dochody to byś płakał tutaj, że "ojojoj tyle na tym zarabiają". Daj sobie spokój, Jacku.

   • 3 3

  • Szkoda słów.

   W takim razie jeśli będziesz potrzebować pomocy lub Twoje dzieci, i żeby Wam pomoc będzie potrzeby sprzęt na którym jest Serce z WOŚP to proszę powiedz lekarzom, że nie chcesz tej pomocy ani dla siebie ani dla własnych dzieci, OK ?

   • 9 9

  • Idź i wpłać na konto twojego guru w Toruniu. A tak poza tym to mam nadzieje że jak będzie ci potrzebna pomoc medyczna to cały sprzęt dostarczony prze WOŚP odmówi posłuszeństwa i do szpitala będziesz zapiep**ać rowerem. Tego ci życzę.

   • 10 7

  • (2)

   A kościół katolicki publikuje swoje rozliczenia?

   • 12 4

   • Kościół powinien być zobowiązany do używania kasy fiskalnej- w biurze parafialnym

    • 12 2

   • albo kościół zajmuje się Bogiem i sakramentami albo biznesem - jedno i drugie w parze nie idzie

    • 8 3

  • Wiem że ten twój wpis to tak aby był ale ... (1)

   Jesteś debilem.

   • 4 2

   • Dobry lewacki argument

    Jesteś debilem, taki jest wasz poziom merytoryczny właśnie i dlatego wierzycie we wszystko co wam sprzedadzą niemieckie polskojęzyczne brukowce do spółki z GW i TVN. Ignorowanie wiedzy na temat nadużyć Owsiaka świadczy o ostatecznym skretynieniu lemingów. Wierzą tylko w to co chcą wierzyć, a jeżeli im się prawda czasem nie podoba, to posuwają się do argumentów typu debil właśnie.

    • 3 6

  • Oglądaj dłużej TV Trwam to kompletnie sfiksujesz (4)

   Pomagasz caritasowi i klechom bo ich finanse są tak przejrzyste i klarowne jak kryształ, nieprawdaż?!

   • 9 3

   • nie na tv tram o tym mówią (3)

    Informacje jak Owsiak doi naiwniaków można znaleźć w bardzo wielu źródłach, trzeba tylko chcieć, a nie żyć złudzeniami. Kilka sprzętów kupią i już w każdą ich bujdę uwierzysz. Poszukaj sobie o firmach pozakładanych na rodzinę, jak wyprowadzają kasę.

    • 3 7

    • Po co szukać?

     Wystarczy odwiedzić jakikolwiek w szpital. Jest mnóstwo sprzętu Orkiestry ale sprzętu z logo caritasu można ze świecą szukać. Z logo caritasu to jedynie puszki na datki można znaleźć.

     • 8 2

    • kilka sprzetów..... ha ha , chyba nigdy nie byłeś w szpitalu, ale i na ciebie przyjdzie kolej...

     • 1 1

    • A co Ty kupiłeś? Pochwal się i jednocześnie przedstaw dowody, że ktoś z WOŚP kradnie. Nie sądzisz, że Twoje źródła (ta paskudna telewizja i te obskurne gazety-szmatławce, które czytasz) zwyczajnie kłamią, bo czemu redakcje nie zawiadomią prokuratury o przestępstwach (jeśli te dowody są oczywiste), jedynie tworzą manipulacje trafiające do mniej rozumnych i oczytanych ludzi.

     • 1 0

  • każdy kto rzeczowo śledził procesy Owsiaka z bloggerem (1)

   wie, że Owsiak mataczy i to grubo. Nie zgodził się przed sądem na upublicznienie rozliczeń finansowych WOŚP, pozakładane firmy na żone, córkę, zieńcia i inną rodzinę i znajomych, tylko po to żeby wyciągać kasę z WOŚP na swój torcik, na swoje luksusowe mieszkanie, na swoje luksusowe autko. Nie kwestionuje tego, że jakaś część idzie na realną pomoc, ale po co ta obłuda i zakłamanie.

   • 7 10

   • Owsiakowi się należy dobry luksusowy samochód.

    W czym jest gorszy od ojca Tadeusza?

    • 5 1

  • Dam

   Dawalam na WOŚP i zawsze będę dawała. Dzięki ich pomocy żyje córka mojej przyjaciółki. Życie jest bezcenne. Takich osób, które żyją dzięki Owsiakowi jest dużo. Życzę im zdrówka!

   • 6 3

  • jest i owca z pisu

   • 2 1

  • tak myślą własnie pisiory palencie

   • 2 1

  • Abyś Ty i Twoi bliscy nigdy nie skorzystali ze sprzętu który kupuje WOŚP

   • 1 3

  • Zyczę Tobie Jacku aby twoje dziecko, dziadek, babcia a może starsi rodzice nidgy nie skorzystały w szpitalu ze sprzętu WOŚP.

   • 1 0

  • To odmow tez leczenia przynudziale sprzetu od wosp

   • 1 0

  • Chyba czytać nie umiesz!!!!!!! WOŚP co roku emituje w gazetach rozliczenie i bilans tylko trzeba najpierw kupować

   Gazety, potem umieć czytać a najważniejsze, to czytać ze zrozumieniem. Pomijam fakt,że sprawozdania są badane przez MIN.FINANSÓW oraz MSWiA.
   . Dla analfabetów to nadal za mało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • 0 0

  • Tak tak tak

   Lecz się katoliku

   • 0 0

  • A ja pomagam od lat i do tego jeszcze jestem z tych, co to niby WOŚP nie popierają.

   Czyli z wyborców PIS. Ale do Jurka Owsiaka mam szacunek, bo zakupiony przez niego sprzęt uratował wielu ludzi, w tym kiedyś mnie.

   A ty tylko powielasz mity, Woodstock nie jest narkomański, od zawsze to zarzucają niechętni, ale prawda jest taka, że Owsiak walczy z narkotykami na Woodstocku i to mu się udaje, nie upilnujesz wszystkich na imprezach tej skali, ale nie jest źle. Duża w tym zasługa Pokojowego Patrolu.

   Po drugie WOŚP robi naprawdę dużo dobrego, to jest nie tylko nowy sprzęt do szpitali, ale także wymiana starego, zakup pomp insulinowych dla dzieci z cukrzycą, programy medyczne czy szkolenia z Pierwszej Pomocy. Na podobną skalę w Polsce pomaga tylko Caritas, który jednak skupia się na nieco innej działalności. A to że Owsiak na tym zarabia? Sam kiedyś powiedział, że środki zebrane podczas finałów są na oprocentowanym koncie w banku i właśnie te odsetki idą na wewnętrzną działalność fundacji. Więc to co zostało zebrane idzie na to, na co zostało zebrane.

   A WOŚP budzi kontrowersje, bo od samego początku jątrzą kręgi kościelne związane z Caritasem, bo wiadomo, że WOŚP to ich konkurencja, prowadzona przez gościa, który im się nie podoba, bo niezbyt lubi księży.

   • 0 0

  • Zdrowia życzę,

   Szczególnie psychicznego ;)

   • 0 0

 • Ja na wośp przeznaczam jedno 500+. (10)

  Co miesiąc dostaję za nic 1000 zł i jedno 500 zł dam na szczytny cel. Myślę, że sporo tak zrobi.

  • 229 48

  • Ciekawe, czy jako atrakcję WOŚP Budyń zaproponuje (3)

   kolację w jednym ze swoich mieszkań.

   • 10 22

   • nie tylko kolację,

    ale i łóżko udostępni.

    • 7 5

   • cienki ten twój tekst ,chyba tylko sam się z niego cieszysz. (1)

    • 15 7

    • Żandarm Budynia się odezwał. Albo i sam Effendi.

     • 2 12

  • najzabawniejsze w tym wszystkim jest to

   że tego typu teksty wypisują przeważnie gimnazjaliści, którzy w życiu dziewczyny nawet nie mieli.

   • 12 4

  • A uważaj

   -Aby ci socjal 500 plus nie z wstrzymał

   • 3 0

  • ja też dostaję 1000 zł z programu 500+ (1)

   ale nie oddam na WOŚP

   • 3 10

   • Boś łajza

    • 2 1

  • BRAWO !

   No i super :)

   • 3 0

  • Ale jesteś szlachetny

   Oddaj cały 1000 i 500 dołóż od siebie i najlepiej tak co miesiąc wtedy postąpisz szlachetnie. Nie ma się czym chwalić jak się przeznacza coś czego się nie potrzebuje. Swoją drogą to jestem pewny że nawet 500 nie oddasz. Wniosek na 500+ sam się nie złożył.

   • 0 2

 • Co roku dawalem datek ale bez szalenstw (22)

  W tym roku na zlosc milosciwie panujacym rzucam x10. Mam nadzieje ze trojmiasto podziela moje zdanie

  • 282 56

  • Możesz dać nawet 1000x, jeśli to Twoja kasa. (2)

   • 10 3

   • Serio?

    No dzięki za pozwolenie, anonie sz82

    • 11 2

   • Niech daje nawet x10000 będziemy na lepszych sprzętach się leczyç.

    • 2 0

  • Też dam 10 razy tyle czyli 10 groszy (2)

   • 9 10

   • Się swym dziadostwem nie chwal

    • 0 0

   • To się nie wysilisz !!!!!

    • 0 0

  • (4)

   słuchaj na złość rządzącym możesz odmrozić sobie muzg

   • 10 10

   • Na złość rządzący chcą popsuć coś co przez 25 lat uratowało wiele ludzkich istnień, (3)

    więc dlaczego ja szary obywatel nie mogę zrobić na złość "prezesowi"? Chociaż w ten symboliczny sposób mogę się przyczynić do pobicia rekordu

    • 13 7

    • (2)

     bajki bajki bajeczki nikt nic nie chce psuć ale jeśi owsiak robi piramidę finansową i żyje z przekręcanej kasy wykorzystując ludzką naiwność i dobroć to jak można tego bronić?Bij rekord głupoty i frajerstwa a bydlę postkomusze owsiakowe będzie sobie latało na safari i kupowało nowe drogie gadżety

     • 5 11

     • bełkot sługusa rydzyka i kot powera

      • 4 5

     • wiesz, ja na własne oczy widziałem sprzęt

      dostarczony przez wośp, w niejednym szpitalu. nie było tego mało. a tak jest w całej polsce. więc jeśli owsiak i jego rodzina z tego żyją (zapewne tak jest- z czegoś musi się utrzymać) to tylko mu na zdrowie:) zrobił tyle dobrego, że pieniądze (legalnie) przeznaczone na potrzeby działania fundacji (i w domyśle jego samego- każdy średnio rozgarnięty przedsiębiorca wrzuca choćby samochód, koszty biletów lotniczych itp w koszty i nikt nie uwaza tego za coś nieprawidłowego) częściowo idą na jego konto, to uważam, że to w porządku.
      a nawet jeśli jest tam jakiś przekręt, to powiedz, co byś wolał: super sprzęt warty kolosalne pieniądze dla pacjentów i mały przekręt czy idealnie krystaliczne funkcjonowanie z całą masą niepotrzebnych kosztów typu urzędnicze procedury, pałace stawiane przez instytucję i małe pieniądze na pacjentów?

      • 4 0

  • (6)

   a dawaj wszystko co masz owsiak czyli drugi kijowski żerujący na naiwności ludzkiej od lat bardzo się ucieszy z kolejnych milionów na safari nowe apartamenty czy samochody

   • 13 18

   • a dlaczego ma się nie cieszyć? (5)

    Fundacja to jego praca, jego dziecko - chyba ma prawo czuć satysfakcję, że stworzył coś takiego.

    • 6 6

    • jego praca... a pozostali to wolontariat

     • 4 2

    • (3)

     no tak gimbaza lata na mrozie za friko z puszkami a firmy państwowe bez zgody ludzi wyrzucają na konta pana owsiaka miliony zł samorządy dają ochronę miejscówki na sztaby itd F16 latają na powietrze konto owsiaka ciężko pracującego puchnie od 25 lat

     • 5 6

     • (2)

      i bardzo dobrze że tak robią , a tobie życzę byś zrudział a potem zdechł bez pomocy albo nie może rydzyk Ci pomoże ... hahahhahahaha

      • 5 6

      • (1)

       Tu sypiesz do puszki owsikowi,gdzie indziej piszesz żeby ktoś zdechł? Co za dno moralne i mentalne POkemony robią pokazówę,ochłapy intelektualne.

       • 3 3

       • Sorry , wyniosłem to z kościoła i powielam postępowanie miłości zwolenników PiS

        • 0 0

  • złość to marna motywacja

   • 5 0

  • giń komuchu

   jeden

   • 1 3

  • Na złość rządzącym Gdańskiem!

   • 1 0

  • cienias X 1000

   pewnie wrzucales ZETA by pochwalic sie naklejka prostaku

   • 1 0

 • (1)

  Będę licytowała tenczowy parasol Barbary Nowackiej

  • 51 19

  • a ja ślady trotylu z prawego skrzydła

   • 4 4

 • czy ktoś widział w szpitalach (18)

  sprzęt ze znaczkiem PiS ?

  • 210 62

  • (3)

   jak ktoś do mnie z puchą podejdzie dostanie z liścia :)

   • 9 51

   • A jak ktoś podejdzie z puchą z KOD-u ?

    też będą rękoczyny ?

    • 11 4

   • marne prowo

    • 7 0

   • liczę że policja da ci za to odpowiedni paragraf

    Jeżeli bym to widział masz na 100% policje na karku i to ze świadkiem rozboju

    • 15 2

  • (1)

   A widziałeś jakieś ze znaczkiem po albo kukiz? Co za głupkowaty trol

   • 21 11

   • trol poziom PiS - to nie może być nic mądrego

    • 5 3

  • bredzisz. (1)

   KOD się na mózg rzucił chyba. Pis rządzi od roku. To co przez ten czas zostało zakupione do szpitali nie jest oznaczane znaczkiem partii rządzacej, tłumoku!

   • 9 21

   • Stara jestem, ale jedyne co przychodzi mi na myśl to skróty moich dzieci: XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

    W jakim Ty świecie żyjesz? W ogóle wiesz co się dzieje? Wiesz w jaki sposób doposażane są szpitale? Wiesz kto na daje pieniądze (o ile daje)?

    • 4 0

  • Rozejrzyj się wokół! (4)

   Mój brat był ratowany sprzętem z nalepką, mój teść leżał w salach prowincjonalnych szpitali dosłownie oblepionych nalepkami. Rzadko jestem w szpitalach, ale "serduszka" widuję ciągle.Mało ci?

   • 26 3

   • (1)

    serduszka są na tym co się rzuca w oczy a to co na prawdę kosztuje miliony już jest finansowane z budżetu. Serduszka są na promilu promila sprzętu w szpitalu.

    • 2 10

    • jasne owsiak powinien kupić całuy sprzęt a kaska z budrzetu na rydzyka ?? tak samo jak kaska z funduszu ochrony środowiska na wymianę piecyków węglowych poszła do tego oszusta

     • 4 3

   • HDK (1)

    Jestem HDK i serduszek widzę dużo. Żadne nie jest z WOŚP

    • 2 2

    • taki/taka z Ciebie HDK jak z koziej części zadniej trąbka :D

     • 0 0

  • tak

   na oddziale dziecięcym szpitala wojeódzkiego

   • 6 0

  • A gdzie sprzęt ze znaczkiem Petru?

   • 1 4

  • Chyba marszczysz FREDA co wieczor bo ci sie mozg zfilcowal gamoniu