Fakty i opinie

Duże zainteresowanie targami ogrodniczymi w Osowej


W ten weekend spotykają się miłośnicy ozdabiania ogrodów, tarasów i balkonów. To dla nich co roku organizowane są targi w Osowej, podczas których mają okazję wymienić się doświadczeniami i uzyskać wskazówki od projektantów przestrzeni zielonych oraz poznać najnowsze trendy w ogrodnictwie. Impreza potrwa do niedzieli, ale już w sobotę zainteresowanych było tak dużo, że zablokowali oni obwodnicę na wysokości Owczarni.Czy dbasz o swój ogród, taras, balkon?

tak, to moje królewstwo, więc musi być piękne 60%
tak, ale robię tylko najpotrzebniejsze rzeczy 31%
nie, oddaję się tam wypoczynkowi, a nie pracy 9%
zakończona Łącznie głosów: 788
Jak co roku Pomorskie Centrum Hurtowe w Osowej zobacz na mapie Gdańska gości osoby, które lubią dbać o przestrzeń, w której spędzają wolny czas, czyli w ogrodzie, na tarasie czy choćby balkonie. Podczas trzydniowego wydarzenia, które rozpoczęło się w piątek a zakończy się w niedzielę o godz. 18, można spotkać wystawców z całej Polski, którzy oferują rośliny, dekoracje i meble do ogrodów, ale też dzielą się swoją wiedzą.

- Edukacyjny charakter imprezy oraz panująca specyficzna atmosfera sprawiają, że udział w niej biorą całe rodziny z naszego regionu. Podobnie jak w poprzednich latach, wystawie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, zapewniamy konkursy z nagrodami, dzięki czemu zarówno dorośli, jak i dzieci nie będą się nudzić - mówi Hanna Czapiewska, kierownik marketingu firmy Renk. - Dodatkowo dzieciom zapewniamy plac zabaw oraz pokazy straży pożarnej i policji.
Zainteresowanie imprezą jest tak duże, że w sobotę przed południem tworzył się korek na obwodnicy na wysokości węzła Owczarnia.

Na terenie centrum spotkać możemy również projektantów terenów zielonych oraz doświadczonych ogrodników, a także producentów artykułów niezbędnych do wyposażenia ogrodów i tarasów.

- Co roku przyjeżdżamy z rodziną na to wydarzenie. Nasz ogród to nasza oaza, dlatego zależy nam, żebyśmy czuli się w nim jak najlepiej - mówił pan Andrzej.
Wystawa połączona z kiermaszem przeznaczona jest nie tylko dla miłośników roślin i ogrodnictwa, ale także dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów. Na miejscu spotkać można także producentów ekologicznej żywności - nabiału, wędlin, miodów czy win.

Wśród osób, które pojawią się na wydarzeniu i wezmą udział w głosowaniu na najpiękniejsze stoisko, wylosowana zostanie nagroda - skuter.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak trzeba pamiętać o opłacie parkingowej, która wynosi 5 zł.

Opinie (71) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.