• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Trzech złodziei poszło z torbami, a czwarty odjechał na cudzym rowerze

piw
30 czerwca 2022, godz. 13:45 
Opinie (81)
Mężczyźni poszukiwani w związku z włamaniem do namiotu handlowego przy molo. Mężczyźni poszukiwani w związku z włamaniem do namiotu handlowego przy molo.

Publikujemy wizerunki kilku osób poszukiwanych w związku z kradzieżami w Sopocie. Chodzi o trzech mężczyzn, którzy okradli namiot handlowy, oraz o czwartego, który odjechał cudzym rowerem w siną dal.Okradli namiot handlowy przy moloMężczyźni poszukiwani w związku z włamaniem do namiotu handlowego przy molo. Mężczyźni poszukiwani w związku z włamaniem do namiotu handlowego przy molo.
Pierwsza ze spraw dotyczy kradzieży towarów, głównie odzieży, z namiotu handlowego rozstawionego niedaleko molo. Kiedy zgłoszono przestępstwo, policjanci sprawdzili okoliczny monitoring i szybko namierzyli trzech panów oddalających się z miejsca zdarzenia z torbami pełnymi łupów.

Do tej pory policji nie udało się jednak ustalić tożsamości widocznych na zdjęciach mężczyzn.

- Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub posiada informacje na temat ich miejsca pobytu, proszony jest o kontakt policjantami - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.
Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc do prowadzącej sprawę - tel. 47 74 262 96, do dyżurnego sopockiej komendy - tel. 47 74 262 22 albo na numer alarmowy 112.

Wsiadł na cudzy rower i odjechałMężczyzna poszukiwany w związku z kradzieżą roweru. Mężczyzna poszukiwany w związku z kradzieżą roweru.
Na kolejnym zdjęciu widać mężczyznę, który 17 czerwca w godzinach popołudniowych zobaczył rower stojący przed jednym z lokali na ul. Grunwaldzkiej, po czym... wsiadł na niego i odjechał.

Skradziony rower to czarny Cube z szarym napisem na ramie.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt policjantami. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc do prowadzącej sprawę - tel. 47 74 262 91, do dyżurnego sopockiej komendy - tel. 47 74 262 22 albo na numer alarmowy 112.
piw

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (81)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.