• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Tu w Trójmieście można "umrzeć w korku". Top pięć najgorszych miejsc

szym
1 października 2023, godz. 18:00  Raport
Opinie (409)
Są w Trójmieście miejsca, które spędzają kierowcom sen z powiek. Są w Trójmieście miejsca, które spędzają kierowcom sen z powiek.

Droga tak zakorkowana, że pasażerowie wysiedli z autobusu, by iść piechotą, codzienny paraliż przez zamknięty szlaban kolejowy, zator w związku z niekończącymi się robotami drogowymi czy źle ustawiona sygnalizacja świetlna. Na których ulicach w Trójmieście można "umrzeć w korkach"? "Top pięć" tras, o których informowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Stojąc w korku:

Złośliwi śmieją się, że w Trójmieście są takie trasy, którymi, wyjeżdżając do pracy po postoju w korku, można od razu wrócić do domu... stojąc w popołudniowym korku.

Numer jeden. Niechlubnym i jednocześnie niekwestionowanym liderem ostatnich zgłoszeń w Raporcie z Trójmiasta jest ulica Wielkopolska w GdyniMapka. Z wpisów naszych czytelników wynika, że trasa dzień w dzień jest zakorkowana, auta ledwo się toczą, a w ostatnim czasie paraliż był na tyle duży, że pasażerowie postanowili wysiąść z komunikacji miejskiej, a basenowe zajęcia były odwoływane, bo nikt nie mógł na nie zdążyć.

18:35 25 WRZEśNIA

To nie powrót z koncertu (59 opinii)

To tylko exodus z autobusów na Wielkopolskiej.
To tylko exodus z autobusów na Wielkopolskiej.


Numer dwa. Hutnicza.Mapka Tutaj kierowcy denerwują się na korki spowodowane przez zamknięty zbyt długo szlaban na przejeździe kolejowym.Korek na Hutniczej. Korek na Hutniczej.
Co prawda, jak donosili nam kierowcy, ostatni raz zator spowodowany był przez zamknięte rogatki, jednak w godzinach szczytu sprawne pokonanie trasy graniczy z cudem.

Numer trzy. Paraliż Karwin.Mapka

- Karwiny totalnie zablokowane. Wyjazd możliwy tylko w kierunku obwodnicy. Najlepsze jest to, że po zakończeniu inwestycji nie zmieni się nic. Układ drogowy pozostanie ten sam, który był przed remontem. Władze przemieliły pieniądze, żeby zaserwować nam nowy buspas i wtłoczyć na Wielkopolską ruch z nowej trasy S6 - to tylko jeden z wielu oburzonych głosów sytuacją w tej okolicy.
Utrudnienia w gdyńskiej komunikacji. Prace na Węźle Karwiny wpływają na całe miasto Utrudnienia w gdyńskiej komunikacji. Prace na Węźle Karwiny wpływają na całe miasto

Świętokrzyska i drogi na południu Gdańska to koszmar - skarżą się kierowcy. Świętokrzyska i drogi na południu Gdańska to koszmar - skarżą się kierowcy.
Numer cztery. Paraliż południowych dzielnic Gdańska w godzinach szczytu. Problemy wróciły wraz z rozpoczęciem roku szkolnego.

- Nowa szkoła, nowe osiedla, tylko drogi po staremu i brak sensownej komunikacji miejskiej. Na Ujeścisko dalej puste tramwaje jeżdżą? Bo na Świętokrzyskiej tłok - napisał jeden z internautów w Raporcie.
Korki na al. Armii Krajowej w Gdańsku są już tak regularne, że nikogo nie dziwią. Korki na al. Armii Krajowej w Gdańsku są już tak regularne, że nikogo nie dziwią.
Numer pięć. Al. Armii Krajowej w GdańskuMapka. Kto próbował dotrzeć tą trasą rano do pracy, ten się w cyrku nie śmieje. Korki są tu tak regularne, że można według nich regulować zegarek.

Większość mieszkańców Gdańska zdaje się ich już nie zauważać, bo się... przyzwyczaili.

szym

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (409)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane