• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Uciekał z kierowcą na masce, zgłosił się na policję

Szymon Zięba
28 sierpnia 2023, godz. 13:00 
Opinie (269)

Tak wyglądało pokłosie kolizji przy Jaśkowej Dolinie.

Mężczyzna, który uciekał z miejsca kolizji z uczepionym maski kierowcą, drugim uczestnikiem stłuczki, jeszcze tego samego dnia zgłosił się na policję. Sprawą nietypowego "konfliktu", do którego doszło 24.08.2023 r. przy Jaśkowej DolinieMapka zajmują się funkcjonariusze. Choć incydent wyglądał dość groźnie, zakwalifikowano go jako wykroczenie.Twoim zdaniem sprawa powinna być uznana za wykroczenie?

To było leniwe, czwartkowe popołudnie. Jeden z mieszkańców ul. Jaśkowa Dolina stał właśnie na balkonie. Nie przypuszczał, że za chwilę nagra film, który obiegnie internet i stanie się przyczynkiem do napisania szeregu artykułów.

Tuż po godzinie 14, na skrzyżowaniu nieopodal Manhattanu, doszło do stłuczki, która zakończyła się... rajdem jednego z kierowców na masce drugiego auta, które brało udział w kolizji.

"Uciekinier" sam zgosił się na policjęDlaczego kierowca uciekał na wstecznym biegu z kierowcą na masce? Tego nie wiadomo. Sprawą zajmują się już mundurowi. Postępowanie prowadzone jest w kierunku wykroczenia związanego ze "spowodowaniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym".- Dziś [tj.28.08.2023 r. - red.] zostanie przesłuchana osoba pokrzywdzona i świadek zdarzenia. Dopiero po tych czynnościach możliwe będzie przesłuchanie sprawcy wykroczenia, który 24 sierpnia sam skontaktował się z policjantami. Czynności z nim zaplanowane zostały na 30 sierpnia - podsumowuje podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Jeden z naszych czytelników nagrał z balkonu jak kierowca uciekał z drugim na masce.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (269)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane