• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 - pracuj z pasją i weź swój los we własne ręce

25 września 2022 
W Uczelni Świadomego Terapeuty 38 i Kliniki 89 prowadzone są kursy i warsztaty rozwojowe, podczas których krok po kroku, naturalnie, można wypracować swój osobisty rozwój na wszystkich poziomach: ciała, duszy i umysłu. Na zdj. Agnieszka Kowalewska, założycielka uczelni i Kliniki 89. W Uczelni Świadomego Terapeuty 38 i Kliniki 89 prowadzone są kursy i warsztaty rozwojowe, podczas których krok po kroku, naturalnie, można wypracować swój osobisty rozwój na wszystkich poziomach: ciała, duszy i umysłu. Na zdj. Agnieszka Kowalewska, założycielka uczelni i Kliniki 89.

Dyplomowany terapeuta psychotroniczny, refleksoterapeuta, terapeuta ajurwedyjski, terapeuta ustawień systemowych czy terapeuta numerolog - to specjalności, jakie zdobędziesz po roku nauki na Uczelni Świadomego Terapeuty 38. Po ukończeniu kursu zawodowego oraz egzaminie w Centrum Kształcenia Ustawicznego zyskasz nie tylko szansę na rozpoczęcie nowej, bardzo opłacalnej ścieżki zawodowej, ale też możliwość pomocy tym, którzy nie radzą sobie z problemami bądź chcą wziąć życie we własne ręce. Sam też możesz zwrócić się po wsparcie, ponieważ wykładowcy są praktykującymi terapeutami, systematycznie prowadzącymi różnego rodzaju warsztaty, m.in. z ustawień systemowych."Weź odpowiedzialność za swoje życie", "każdy jest kowalem własnego losu", "twoje szczęście zależy wyłącznie od ciebie" - z pewnością nie raz ktoś kierował pod twoim adresem takie słowa i zapewne nie raz nie brałeś ich sobie do serca. Bo jak tu wierzyć w to, że mamy na cokolwiek wpływ, skoro od dziecka słyszymy o tym, że o naszym losie decyduje fatum czy przeznaczenie?

Terapeuci dzielą się wiedzą i doświadczeniemSą jednak sfery życia, i jest ich bardzo wiele, na które zdecydowanie mamy wpływ. Co więcej, mamy możliwość wpływania na swoją przyszłość poprzez świadome przeżycie uwikłań i traum rodowych. W jaki sposób to zrobić? Tego masz szansę dowiedzieć się podczas kursów zawodowych na terapeutów, organizowanych przez Uczelnię Świadomego Terapeuty 38.

- Po latach własnej pracy, przebywania w przestrzeniach energetyczno-duchowych i doświadczenia zebranego, zgromadzonego i nabytego podczas warsztatów oraz sesji, mam przyjemność podzielić się z Państwem tym doświadczeniem - mówi Adam Muzyka, współtwórca Uczelni Świadomego Terapeuty 38 i właściciel Madary AM, zapraszając do udziału w II edycja kursu Terapeutów Ustawień Systemowych 2022/2023.

Adam Muzyka opowiada o Terapii Ustawień Systemowych

Nie bój się nowego i nieznanegoMetoda ustawień systemowych według Berta Hellingera jest terapią nową, bo w obecnej formie funkcjonuje od niespełna dwóch dekad. A że do nowości wiele osób podchodzi sceptycznie, to i wokół tej terapii narosło wiele mitów i wyobrażeń.

- Podchodzimy nieufnie do większości tego, co nowe bądź nieznane, nawet jeśli nie brakuje dowodów świadczących za tym, że mamy do czynienia z czymś bardzo wartościowym - mówi Adam Muzyka. - Medycyna chińska, dla przykładu, jest znacznie starsza od naszej, zachodnioeuropejskiej, a jednak cięgle podważamy jej skuteczność, mimo niezbitych dowodów, że jest zupełnie inaczej. Podobnie jest z alternatywnymi formami terapii. Jesteśmy w stanie zaakceptować psychiatrę czy psychologa, ale do bioenergoterapii, numerologii czy właśnie terapii ustawień systemowych, podchodzimy bardzo sceptycznie. Na szczęście to podejście już się zmienia, czego najlepszym dowodem jest fakt, że wielu psychologów przychodzi do nas na terapię bądź kieruje na nią własnych pacjentów, wiedząc, że nasze działania mają często inny zakres niż tradycyjna psychologia i pomogą tam, gdzie klasyka nie sięga bądź już nie daje rady.
Wnętrze Uczelni Świadomego Terapeuty 38 i Kliniki 89 urządzone zostało zgodnie z zasadami feng shui. Wnętrze Uczelni Świadomego Terapeuty 38 i Kliniki 89 urządzone zostało zgodnie z zasadami feng shui.

Zawód: terapeutaWażnym aspektem jest uzdrawianie przez świadomość, docieranie do przyczyny, a nie tylko minimalizowanie skutków. Każdy problem czy choroba pojawia się najpierw w przestrzeni energii. Ciało jest ostatnim z przekaźników, mówiącym o naszym stanie zdrowia. Dlatego w pracy terapeuty ważna jest wczesna diagnostyka, by nie doszło do manifestacji problemu w ciele. Zmiana zapisów w przeszłości ma ogromne znaczenie na nasze tu i teraz oraz na naszą przyszłość.

- Nasi kursanci otrzymują wiedzę łączącą tradycje ze współczesnymi badaniami i odkryciami z zakresu fizyki kwantowej, epigenetyki czy neurobiologii - informuje Agnieszka Kowalewska, dyrektor Uczelni Świadomego Terapeuty 38. - Uczą się praw i zasad wpływających na porządek i harmonię w życiu człowieka, dowiadują się, co narusza dynamiczną równowagę Systemów, uczą się rozpoznawać działanie sił równoważących, poznają język traum transgeneracyjnych i wczesnodziecięcych. Stanowi to znakomite przygotowanie do późniejszej pracy w zawodzie terapeuty, ponieważ - co chciałabym wyraźnie podkreślić - nasza uczelnia organizuje kursy zawodowe, zakończone egzaminem w Centrum Kształcenia Ustawicznego. Dlatego jest to znakomita okazja, aby rozpocząć nową ścieżkę kariery, jeśli zawodu się nie posiada, bo ukończyło się szkołę ogólnokształcącą, bądź dotychczasowe zajęcie nie wydaje nam się wystarczająco satysfakcjonujące. To, co przemawia za podjęciem pracy terapeuty, to też bardzo dobre zarobki, które - po rozpoczęciu działalności - mogą wynosić od 10 tys. zł wzwyż.
Adam Muzyka - prowadzący kierunek Terapeuta Ustawień Systemowych oraz Współtwórca Uczelni Świadomego Terapeuty 38 i Kliniki 89. Adam Muzyka - prowadzący kierunek Terapeuta Ustawień Systemowych oraz Współtwórca Uczelni Świadomego Terapeuty 38 i Kliniki 89.

Zgoda i odpowiedzialność - ich pozytywny wpływ na naszą teraźniejszość i przyszłośćMęczysz się w pracy, za którą nie przepadasz, ale jej nie rzucisz, bo potrzebujesz środków do życia? A może wykonujesz wyuczony zawód, choć nie daje ci to satysfakcji, ale szkoda byłoby ci z niego zrezygnować, bo poświęciłeś na naukę wiele lat? Pamiętaj, że masz wpływ na własną przyszłość, a wiedza, którą nabędziesz podczas kursów zawodowych oraz warsztatowych zajęć terapeutycznych, prowadzonych przez Uczelnię Świadomego Terapeuty 38, może ci pomóc odnieść sukces oraz osiągnąć satysfakcję.

- Brak satysfakcji w życiu prywatnym czy zawodowym, trudne czy nieuregulowane relacje rodzinne, nieprzeżyte traumy - to wszystko ma ogromny wpływ na ludzką psychikę, a ta z kolei nawet na zdrowie - opowiada Adam Muzyka. - Ludzie często nie mają świadomości tego, że choroby, z którymi się zmagają i z którymi bezskutecznie walczą różni lekarze, tak naprawdę mają podłoże w ich psychice. Dopiero kiedy do nas trafiają, kiedy zaczynamy pracować nad tym, co faktycznie leży u podłoża ich stanu, zachodzi poprawa, ponieważ docieramy do przyczyny, a pamiętajmy, że choroba jest skutkiem m.in. naszych myśli, słów i czynów, jak również naszych uwikłań rodowych. Wtedy do nich dociera, że gdyby zwrócili się do nas o pomoc wcześniej, tych wszystkich przykrych doświadczeń mogliby uniknąć. Dlatego nieustannie prowadzimy kampanię informacyjną na temat tego, że ze zwróceniem się po pomoc nie należy zwlekać. Im szybciej ktoś do nas trafi, tym szybciej jego stan ulegnie poprawie i tym mniejsze straty zdrowotne poniesie.
Akademia organizuje też warsztaty wyjazdowe, które cieszą się ogromną popularnością. Akademia organizuje też warsztaty wyjazdowe, które cieszą się ogromną popularnością.

Po rocznym kursie zarobki od 10 tys. miesięcznieKursy prowadzone przez Uczelnię Świadomego Terapeuty 38 trwają rok, a zajęcia odbywają się w cyklu miesięcznym, w jeden z weekendów. Po ukończeniu kursanci podchodzą do egzaminu zawodowego organizowanego przez Centrum Kształcenia Ustawicznego. Obecnie można zapisać się na kursy przygotowujące do pracy w specjalnościach: terapeuta psychotroniczny, refleksoterapeuta, terapeuta ajurwedyjski, terapeuta ustawień systemowych czy terapeuta numerolog.

- Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w kursie, ale nadal się waha, może odwiedzić prowadzone przez nas warsztaty w charakterze obserwatora - zachęca Agnieszka Kowalewska. - Takie doświadczenie z pewnością pomoże podjąć decyzję, czy ktoś widzi się w przyszłości w zawodzie terapeuty i czy udział w szkoleniu będzie słuszną decyzją.
Terapia Ustawień Systemowych zyskuje na popularności, więc absolwentom Uczelni Świadomego Terapeuty 38 na pewno nie zabraknie zajęcia. I jest to w dodatku zajęcie bardzo opłacalne.

- Miesięczne zarobki początkującego terapeuty, który rozpoczyna pracę po ukończeniu któregoś z naszych kursów, z reguły wynoszą od 10 tys. zł wzwyż - informuje Adam Muzyka. - Górna kwota zależy od umiejętności, zaangażowania i przedsiębiorczości. Jeśli ktoś dobrze wykorzysta swoją szansę, może liczyć na wielokrotność kwoty, którą wymieniłem.
Szczegółowe informacje na temat kursów, warsztatów oraz możliwości terapii indywidualnej znajdziesz na stronach internetowych Uczelni Świadomego Terapeuty 38 oraz Madary AM.

Agnieszka Kowalewska - współzałożycielka Uczelni Świadomego Terapeuty 38 i Kliniki 89, magister matematyki i informatyki, logoterapeuta, pedagog Montessori, trener komunikacji i zarządzania konfliktem. Wszechstronna, wielowymiarowa, łącząca różne aspekty życia, by zbudować mentalny świat wspierający spokój i równowagę w relacji z samym sobą jak i z innymi ludźmi. Wspiera rodziny w budowaniu zdrowych relacji opartych na prawdzie i miłości.

Adam Muzyka - współzałożyciel Uczelni Świadomego Terapeuty 38 i Kliniki 89, terapeuta ustawień systemowych, naturopata, bioenergoterapeuta, właściciel Madary AM. Instruktor pedagogiczny praktycznej nauki zawodu. Prowadzi warsztaty i sesje indywidualne metodą ustawień systemowych, poszerzone o pracę z energią człowieka i czytaniem informacji płynących z przestrzeni duchowych. Podejmuje prace dotyczące skomplikowanych lub mocno ukrytych zależności, uwikłań i problemów życiowych mających swoje źródło w przeżyciach osobistych, losach rodowych lub doświadczeniach reinkarnacyjnych.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Najczęściej czytane