• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Udaremniono kradzież na Jarmarku

on
8 sierpnia 2022 (artykuł sprzed 2 lat) 
  • Zdjęcia pociętych namiotów przesłane na Raport z Trójmiasta.
  • Zdjęcia pociętych namiotów przesłane na Raport z Trójmiasta.

Cztery osoby, które próbowały okraść kramy na Jarmarku, zatrzymano w weekend. Wśród nich są dwie kobiety i dwóch mężczyzn.Czy byłe(a)ś świadkiem kradzieży na Jarmarku?

Złodzieje po raz kolejny dali o sobie znać na Jarmarku św. Dominika. Po zuchwałej kradzieży pod koniec lipca ponownie połasili się na towar wystawców. Do incydentu doszło z soboty na niedzielę.

O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy Raportu z Trójmiasta.

09:59 7 SIERPNIA 22

Włamanie na Jarmarku św Dominika (76 opinii)

Pocięto namioty, okradziono namiot z przyprawami i zabawkami. Wybito szyby w aucie dostawczym nieopodal i skradziono z niego ceramike i obrusy.
Pocięto namioty, okradziono namiot z przyprawami i zabawkami. Wybito szyby w aucie dostawczym nieopodal i skradziono z niego ceramike i obrusy.


- Pocięto namioty, okradziono namiot z przyprawami i zabawkami. Wybito szyby w aucie dostawczym nieopodal i skradziono z niego ceramikę i obrusy - napisał nasz czytelnik.
Policja informuje, że skradzione przedmioty odzyskano.

- Wczoraj w nocy tuż przed godz. 2:00 policyjni wywiadowcy odebrali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do namiotu handlowego na trenie Jarmarku św. Dominika. Policjanci zatrzymali cztery osoby, a także ujawnili i zabezpieczyli skradzione przedmioty. Zatrzymani to mieszkańcy Gdańska - dwie kobiety i dwaj mężczyźni w wieku od 20 do 58 lat - poinformował aspirant sztabowy Mariusz Chrzanowski Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Trwają czynności wyjaśniające dotyczące tego zdarzenia, policjanci nie zdradzają szczegółów. Nie wiadomo na razie, jaką wartość ma towar, który planowano ukraść.

Zgłaszanie kradzieży do ochrony jarmarkuOrganizatorzy jarmarku, Międzynarodowe Targi Gdańskie, proszą o zgłaszanie nawet najmniejszych kradzieży, nie tylko na policję, ale także do dowódcy ochrony Jarmarku. Dzwonić mogą nie tylko najemcy, ale też odwiedzający jarmark, jeśli są świadkami takiego zdarzenia na numer 885 877 593.

Lipcowa kradzież na ponad 60 tys. złDo największej w ostatnich latach kradzieży na Jarmarku doszło z 26 na 27 lipca br. Złodzieje włamali się wówczas do kilku namiotów, przywłaszczając towar na ponad 60 tys. zł. Wtedy najwięcej strat odnotowała właścicielka stoiska handlująca torebkami na ul. Straganiarskiej. Oszacowała straty na 40 tys. zł.
on

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (46)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane