Fakty i opinie

Ukradł dwa rowery z sopockiego kempingu

Rowery skradziono z terenu kempingu w Sopocie.
Rowery skradziono z terenu kempingu w Sopocie. fot. galeria Trojmiasto.pl

Ukradł z terenu sopockiego kempinguMapka dwa rowery warte łącznie około 5 tys. zł, po czym sprzedał je przypadkowej osobie - każdy za 500 zł. Wpadł, bo wrócił na miejsce przestępstwa, prawdopodobnie dokonać kolejnej kradzieży. Rozpoznali go pracownicy ośrodka i zatrzymali.Czy podczas podróży korzystasz z kempingów?

tak, to mój ulubiony sposób na nocleg 15%
zdarza się, ale głównie ze względu na niski koszt 16%
nie, wolę nocować w hotelach lub prywatnych kwaterach 69%
zakończona Łącznie głosów: 581
Do samej kradzieży rowerów doszło kilka dni temu, zaś mężczyznę zatrzymano w czwartek rano. 32-latek z Rumi został ujęty przez pracowników ochrony kempingu, którzy rozpoznali w nim jedną z dwóch podejrzanych osób, które kręciły się po ośrodku, gdy doszło do kradzieży.

Po chwili na miejscu byli już policjanci, którzy przeszukali plecak 32-latka i znaleźli w nim m.in. specjalne nożyce do cięcia metalu.

- W rozmowie z policjantami 32-latek przyznał się do kradzieży dwóch rowerów w nocy z 28 na 29 czerwca. Wartość obu pokrzywdzony wycenił na kwotę 5 tys. zł. Zatrzymany mężczyzna oświadczył też mundurowym, że skradzione rowery zostały sprzedane przypadkowej osobie, każdy za 500 zł - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.
32-letni mieszkaniec Rumi w przeszłości był już karany i odbywał wyrok pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu, dlatego za to przestępstwo odpowiadać będzie w warunkach recydywy. W piątek przedstawiono mu zarzuty.

Samej kradzieży mężczyzna dokonał wspólnie z inną osobą, której policjanci wciąż poszukują.

Opinie (76) 9 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.