Fakty i opinie

stat

Ul. Meteorytowa będzie naprawiona

interwencja trojmiasto.pl
Najnowszy artukuł na ten temat

Kierowcy narzekają na asfaltowe garby na ul. Elbląskiej

Ul. Meteorytowa zobacz na mapie Gdańska wygląda tak, jakby władze Gdańska za wszelką cenę chciały pokazać, że jej nazwa nie jest przypadkowa. Podobnie jest z ul. Wenus zobacz na mapie Gdańska. - Tutaj jest gorzej niż w krajach Trzeciego Świata - mówią mieszkańcy. Urzędnicy obiecują utwardzenie płytami, a w przyszłości większy remont.Jak oceniasz stan dróg w Trójmieście?

bardzo dobrze 3%
są dobre, ale wciąż nie wszystkie 29%
słabo 35%
beznadziejnie, nawet główne drogi są dziurawe 33%
zakończona Łącznie głosów: 999
O stanie ul. Meteorytowej i Wenus w Osowej poinformował nas czytelnik, pan Rafał. Zwrócił uwagę nie tylko na nawierzchnię, ale też na nieskuteczny sposób jej naprawiania.

- Jeździ tędy mnóstwo samochodów z dzielnicy mieszkaniowej wzdłuż ul. Wenus, kierujących się do wyjazdu na obwodnicę. Dziury są cały czas, a miasto jedyne co robi, to raz na miesiąc albo rzadziej próbuje wyrównać to koparką. Tutaj jest gorzej niż w krajach Trzeciego Świata - denerwuje się pan Rafał.

Drogowcy: naprawiamy, za rok przebudowaPracownicy Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni zapewniają, że wyrównywanie dróg jest prowadzone cały czas. Ostatnie prace naprawcze jezdni ul. Meteorytowej wykonywane były 15 lutego i 26 lutego, natomiast ulicy Wenus 18 i 19 lutego.

Gdańsk: lista z kolejnością dróg do remontu.- To jest całkowicie nieskuteczne i bezsensowne. Dziury po każdym deszczu znowu robią się takie same - podkreśla pan Rafał, nasz czytelnik.
Drogowcy zapewniają, że jest to sytuacja tymczasowa, bo drogę czeka przebudowa.

- W najbliższym czasie planujemy wykonać tymczasowe utwardzenie płytami yomb ul. Wenus na odcinku ok. 170 m. Natomiast ul. Meteorytowa przewidziana jest do budowy w układzie docelowym. Rozpoczęcie inwestycji przewidziane jest w 2020 roku i potrwa 36 miesięcy. Obecnie przygotowywana jest dokumentacja projektowa i prowadzone są wykupy działek. Realizacja powierzona została Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska - informuje Magdalena Kiljan, rzecznik prasowy Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.

Opinie (117) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.