Fakty i opinie

Ul. Meteorytowa będzie naprawiona

interwencja trojmiasto.pl
Najnowszy artukuł na ten temat

Gdynia: od poniedziałku remont nawierzchni ul. Płk. Dąbka

Ul. Meteorytowa zobacz na mapie Gdańska wygląda tak, jakby władze Gdańska za wszelką cenę chciały pokazać, że jej nazwa nie jest przypadkowa. Podobnie jest z ul. Wenus zobacz na mapie Gdańska. - Tutaj jest gorzej niż w krajach Trzeciego Świata - mówią mieszkańcy. Urzędnicy obiecują utwardzenie płytami, a w przyszłości większy remont.Jak oceniasz stan dróg w Trójmieście?

bardzo dobrze 3%
są dobre, ale wciąż nie wszystkie 29%
słabo 35%
beznadziejnie, nawet główne drogi są dziurawe 33%
zakończona Łącznie głosów: 999
O stanie ul. Meteorytowej i Wenus w Osowej poinformował nas czytelnik, pan Rafał. Zwrócił uwagę nie tylko na nawierzchnię, ale też na nieskuteczny sposób jej naprawiania.

- Jeździ tędy mnóstwo samochodów z dzielnicy mieszkaniowej wzdłuż ul. Wenus, kierujących się do wyjazdu na obwodnicę. Dziury są cały czas, a miasto jedyne co robi, to raz na miesiąc albo rzadziej próbuje wyrównać to koparką. Tutaj jest gorzej niż w krajach Trzeciego Świata - denerwuje się pan Rafał.

Drogowcy: naprawiamy, za rok przebudowaPracownicy Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni zapewniają, że wyrównywanie dróg jest prowadzone cały czas. Ostatnie prace naprawcze jezdni ul. Meteorytowej wykonywane były 15 lutego i 26 lutego, natomiast ulicy Wenus 18 i 19 lutego.

Gdańsk: lista z kolejnością dróg do remontu.- To jest całkowicie nieskuteczne i bezsensowne. Dziury po każdym deszczu znowu robią się takie same - podkreśla pan Rafał, nasz czytelnik.
Drogowcy zapewniają, że jest to sytuacja tymczasowa, bo drogę czeka przebudowa.

- W najbliższym czasie planujemy wykonać tymczasowe utwardzenie płytami yomb ul. Wenus na odcinku ok. 170 m. Natomiast ul. Meteorytowa przewidziana jest do budowy w układzie docelowym. Rozpoczęcie inwestycji przewidziane jest w 2020 roku i potrwa 36 miesięcy. Obecnie przygotowywana jest dokumentacja projektowa i prowadzone są wykupy działek. Realizacja powierzona została Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska - informuje Magdalena Kiljan, rzecznik prasowy Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.

Opinie (117) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.