• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Piękne miejsce, ale pełne śmieci. Jeden kosz to za mało

- Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle - tak mieszkaniec Dolnego Miasta komentuje czystość wokół niedawno ustawionych wiat piknikowych nad brzegiem Nowej Motławy.Kto tu zawinił?

Zobacz wyniki (1163)
Dolne Miasto doczekało się rewitalizacji terenów zielonych na Motławą. Przy ul. DobrejMapka przygotowano kilka stołów do pikników, wiaty i miejsce na ognisko.

- Niestety, projektantowi zabrakło wyobraźni i przewidział tylko jeden mały i na dokładkę otwarty kosz śmieci, który jest pełny już przed weekendem. A przecież jest dużo miejsca między wiatami na porządne śmietniki, najlepiej zamykane, żeby ptaki nie rozwalały wszystkiego dookoła - pisze.
Na załączonych zdjęciach widać stan z poniedziałku i wtorkowego poranka.

- Niestety, wyobraźni albo szybkości nie mają też służby miejskie odpowiedzialne za sprzątanie. Za chwilę to wszystko wyląduje w rzece - uważa nasz czytelnik.
- Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle - kwituje.
Co Cię gryzie - artykuł czytelnika to rubryka redagowana przez czytelników, zawierająca ich spostrzeżenia na temat otaczającej nas trójmiejskiej rzeczywistości. Wbrew nazwie nie wszystkie refleksje mają charakter narzekania. Jeśli coś cię gryzie opisz to i zobacz co inni myślą o sprawie. A my z radością nagrodzimy najciekawsze teksty biletami do kina lub na inne imprezy odbywające się w Trójmieście.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (124)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »