Piękne miejsce, ale pełne śmieci. Jeden kosz to za mało

artykuł czytelnika

- Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle - tak mieszkaniec Dolnego Miasta komentuje czystość wokół niedawno ustawionych wiat piknikowych nad brzegiem Nowej Motławy.Kto tu zawinił?

projektant, bo jeden kosz to za mało 63%
miejskie służby, bo powinny opróżniać kosz częściej 12%
mieszkańcy, którzy śmieci powinni zabrać ze sobą 25%
zakończona Łącznie głosów: 1163
Dolne Miasto doczekało się rewitalizacji terenów zielonych na Motławą. Przy ul. DobrejMapka przygotowano kilka stołów do pikników, wiaty i miejsce na ognisko.

- Niestety, projektantowi zabrakło wyobraźni i przewidział tylko jeden mały i na dokładkę otwarty kosz śmieci, który jest pełny już przed weekendem. A przecież jest dużo miejsca między wiatami na porządne śmietniki, najlepiej zamykane, żeby ptaki nie rozwalały wszystkiego dookoła - pisze.
Na załączonych zdjęciach widać stan z poniedziałku i wtorkowego poranka.

- Niestety, wyobraźni albo szybkości nie mają też służby miejskie odpowiedzialne za sprzątanie. Za chwilę to wszystko wyląduje w rzece - uważa nasz czytelnik.
- Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle - kwituje.
Co Cię gryzie - artykuł czytelnika to rubryka redagowana przez czytelników, zawierająca ich spostrzeżenia na temat otaczającej nas trójmiejskiej rzeczywistości. Wbrew nazwie nie wszystkie refleksje mają charakter narzekania. Jeśli coś cię gryzie opisz to i zobacz co inni myślą o sprawie.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (122)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Najnowsze