Fakty i opinie

stat

Uroczyste otwarcie nowych oddziałów Perfect Smile Clinic

10 listopada odbyło się oficjalne otwarcie dwóch nowych oddziałów sieci klinik Perfect Smile Clinic w Gdańsku.
10 listopada odbyło się oficjalne otwarcie dwóch nowych oddziałów sieci klinik Perfect Smile Clinic w Gdańsku. fot. Lucyna Pęsik/Trojmiasto.pl

W sobotni wieczór odbyło się uroczyste otwarcie dwóch nowych oddziałów sieci Perfect Smile Clinic. W wydarzeniu wzięło udział ponad stu zaproszonych gości, na których czekało wiele atrakcji wieczoru, w tym koncert Sarsy. W powstałych klinikach znajdziemy najnowszy sprzęt i najlepszych profesjonalistów, którzy zadbają o nasze zdrowe zęby i piękny uśmiech.Początki marki Perfect Smile Clinic sięgają roku 2008, w którym to otwarty został pierwszy gabinet w Gdańsku przy ul. Noskowskiego 17A (Suchanino) zobacz na mapie Gdańska, oferując pacjentom nową jakość w stomatologii.

Założyciele i liderzy marki, lekarze dentyści implantolodzy: Marek Markiewicz i Tomasz Zarański, od samego początku działalności inspirują się najnowszymi trendami w stomatologii. Ich receptą na sukces jest stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i zdobywanie nowych kompetencji, dzięki czemu zakres oferowanych usług wciąż się poszerza. Dbają również o rozwój całego zespołu kliniki, regularnie organizując szkolenia wyjazdowe oraz wewnętrzne.

- Na rynku usług stomatologicznych istniejemy już ponad 10 lat, przez cały ten czas inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Nasza pierwsza klinika przy ulicy Noskowskiego mieści cztery niezależne gabinety oraz nowoczesną cyfrową pracownię RTG i była do tej pory naszą główną siedzibą. Doświadczenie i wiedza, które posiadamy, dają nam praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju. Idąc z duchem czasu oraz odpowiadając na zmieniające się potrzeby naszych pacjentów, postanowiliśmy rozwinąć naszą firmę w sieć nowoczesnych klinik stomatologicznych pod wspólną marką Perfect Smile Clinic. Dzięki otwarciu dwóch kolejnych placówek w nowych lokalizacjach, w Gdańsku Wrzeszczu oraz na Garnizonie, chcieliśmy odciążyć nieco naszą pierwszą klinikę. Na wizytę nie trzeba czekać aż tak długo, jak wtedy, kiedy pracowaliśmy tylko pod jednym adresem - mówi lekarz dentysta Tomasz Zarański.
Dwa nowe oddziały kliniki oficjalnie otwarto w tym samym czasie, a dokładnie w sobotę 10 listopada. Zaproszeni goście rozpoczęli spotkanie w obiekcie znajdującym się przy ul. Konopnickiej 10 zobacz na mapie Gdańska, gdzie przywitał ich prowadzący wydarzenie Piotr Wnorowski. Oprócz szampana na gości czekała również ścianka, na której zaproszeni goście chętnie pozowali fotoreporterom. Po uroczystym przecięciu wstęgi był czas na zwiedzanie pięknego wnętrza kliniki zaprojektowanej w stylu butikowym, z najwyższą dbałością o detale, w myśl idei slow dentistry.

Następnie goście zostali przewiezieni do drugiego obiektu.

Klinika znajdująca się przy ul. Szymanowskiego 2 zobacz na mapie Gdańska, zaskakuje przestronnością pomieszczeń i ich nowoczesnym, a jednocześnie minimalistycznym wykończeniem. Oprócz kompleksowo wyposażonych gabinetów znajduje się tu również sala wykładowa oraz laboratorium protetyczne.

Tu również nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, jak również smacznego poczęstunku, baru serwującego autorskie drinki i atrakcji. Dwukrotnie obył się pokaz barmański, a główną atrakcją wieczoru był koncert Sarsy, która wykonała swoje największe przeboje. Wokalistka zdobyła sympatię publiczności wchodząc z nią w liczne interakcje i zachęcając do wspólnej zabawy.

Warto zauważyć, że nowe kliniki znajdują się w pobliżu głównej arterii komunikacyjnej Gdańska - al. Grunwaldzkiej. Są to miejsca atrakcyjnie zlokalizowane nie tylko dla pacjentów zmotoryzowanych, ale także dla użytkowników komunikacji zbiorowej, jak: autobusy, tramwaje czy SKM. Pacjenci przyjeżdżający z granicy docenią możliwość szybkiego transportu kolejką PKM bezpośrednio z terminalu lotniska.

- Lokalizacje dwóch nowych oddziałów Perfect Smile Clinic nie są przypadkowe. Naszym celem było wyjście na przeciw potrzebom naszych pacjentów, którzy cenią sobie komfort i szanują swój czas. W dobie rosnących problemów komunikacyjnych Trójmiasta, chcieliśmy zaoferować nasze usługi w nowych, dobrze skomunikowanych lokalizacjach, odchodząc od pomysłu skupienia naszej działalności tylko w jednej dzielnicy Gdańska - dodaje lekarz dentysta Marek Markiewicz.
Dzięki rozwojowi oferta klinik poszerzyła się o najnowsze techniki cyfrowe w protetyce, stomatologii estetycznej i ortodoncji, innowacyjne i mało inwazyjne - zabiegi laserowe oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pomagać w tym będzie między innymi: tomografia komputerowa najnowszej generacji (CBCT), cyfrowe skanery wewnątrzustne, stomatologiczne lasery diodowe oraz profesjonalne studio fotograficzne.

- Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy siecią klinik wielospecjalistycznych, w których oferujemy pełen zakres usług - od stomatologii zachowawczej, poprzez ortodoncję, periodontologię, endodoncję, protetykę, a skończywszy na implantologii i stomatologii estetycznej. Dzięki wspólnej pracy naszego zespołu jesteśmy w stanie prowadzić kompleksowe leczenie przypadków uważanych powszechnie za najtrudniejsze. Wprowadziliśmy sprawdzone i stosowane z powodzeniem na świecie metody wspomagania leczenia chirurgicznego, implantologicznego oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej preparatami na bazie osocza bogatopłytkowego oraz komórek macierzystych pozyskanych od pacjenta - wyjaśnia współwłaściciel Perfect Smile Clinic Marek Markiewicz.
Dzięki posiadaniu własnego laboratorium protetycznego zespół kliniki jest w stanie wykonać prace protetyczne na miejscu, nawet w ciągu jednego dnia.

- Naszym głównym celem działalności jest świadczenie kompleksowej opieki stomatologicznej, opartej na najnowszej wiedzy popartej badaniami naukowymi, na najwyższym możliwym poziomie. Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej, implantologii oraz ortodoncji. Do leczenia stomatologicznego podchodzimy w sposób indywidualny, oferując cały zakres usług stomatologicznych oraz dbając o zdrowie naszych pacjentów przez całe ich życie - zapewnia współwłaściciel Perfect Smile Clinic Tomasz Zarański.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (40) 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.