Fakty i opinie

stat

Uśmiechem odmieniają życie. W jeden dzień

Pacjent w jeden dzień otrzymuje nowe, stałe zęby, wyglądające i funkcjonujące jak naturalne uzębienie.
Pacjent w jeden dzień otrzymuje nowe, stałe zęby, wyglądające i funkcjonujące jak naturalne uzębienie. mat. prasowe

W jeden dzień, bez przeszczepu kości, pomagają uzyskać bezzębnym pacjentom nowe, stałe protezy, wyglądające i funkcjonujące jak naturalne uzębienie. Klinika Frankowski-Malo Clinic ma wieloletnie doświadczenie w odbudowie i tworzeniu uśmiechu, to jedna z najstarszych klinik implantologicznych w Polsce. - Opiekujemy się już trzecim pokoleniem naszych pacjentów, nieustannie podążając za rozwojem chirurgii i implantologii na świecie - przekonuje Wiesław Frankowski, znany gdański specjalista w chirurgii stomatologicznej.Jak długo zajmuje się pan implantologią?

Wiesław Frankowski, szef kliniki Frankowski-Malo Clinic: Implantologią zajmuję się od 1986 roku, czyli już ponad 30 lat. Przez ten czas wszczepiłem ok. 6 tys. implantów. Zaczynałem jako jeden z pierwszych w Polsce lekarzy w tej branży, jeżdżąc na szkolenia do Szwajcarii i Szwecji.

Na czym polega wyjątkowość kliniki?

Gdańska Klinika Implantologii Frankowski została kliniką partnerską znanej na całym świecie Malo Clinic. Oferuje zabieg All-on-4 według opatentowanej procedury zwanej Malo Clinic Protocol opracowanej przez doktora Paulo Malo. Nasza klinika i oddział Malo Clinic w Warszawie to jedyne w Polsce ośrodki, które przeprowadzają zabieg pełnej odbudowy uzębienia według tego protokołu. Gwarantujemy przez to niemal stuprocentowy sukces zabiegu, nawet w przypadku dużych braków kości. Warto zaznaczyć, że procedura dotyczy nie tylko samego zabiegu, ale też bardzo rzetelnej i troskliwej opieki nad pacjentem przez cały okres leczenia, a także po jego zakończeniu.

Chodzi nie tylko o sam zabieg stomatologiczny, bo w wielu przypadkach taka zmiana to całkowita metamorfoza w życiu waszych pacjentów.

Leczenie naszą metodą odmienia życie ludzi. To naprawdę wspaniała szansa dla osób z dużymi brakami w uzębieniu, którzy nierzadko tracą całkowicie pewność siebie, nie mogąc się uśmiechnąć czy nawet normalnie jeść.

Na czym polega metoda All-on-4™?

To odbudowa całego uzębienia szczęki lub żuchwy na czterech implantach. Pacjent otrzymuje nowe, stałe zęby, wyglądające i funkcjonujące jak naturalne uzębienie. I to w jeden dzień! Protokół został tak opracowany, aby jak najprościej, z jak najmniejszą ingerencją i z jak najkrótszym czasem oczekiwania dać pacjentowi nowy uśmiech. Pacjent przychodzi do kliniki bez uzębienia, a tego samego dnia wychodzi z kompletem pięknych zębów.

Szybki i trwały efekt wiąże się pewnie z kosztami. Czy zabieg jest drogi?

To prawda, to nie jest tani zabieg, ale koszt obejmuje cały proces, który jest bardzo złożony i wymaga bardzo dużej wiedzy lekarza oraz bardzo kosztownych materiałów. Efekt i komfort używania są nieporównywalnie lepsze niż przy korzystaniu ze zwykłych protez, bo funkcjonujemy jakbyśmy mieli własne zęby. W naszej klinice używamy najwyższej jakości materiałów, aby zminimalizować ryzyko jakichkolwiek powikłań. W cenę wchodzi też niemal rok leczenia i opieki specjalistycznej. Istnieje jednak możliwość rozłożenia płatności na raty.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby poddać się temu zabiegowi?

Chyba jedynym warunkiem jest umówienie się na zabieg, poprzedzony oczywiście indywidualną konsultacją. Podczas niej pacjent dostanie pełną informację, dokumentację rtg, indywidualny plan leczenia i kosztorys. Warto to zrobić nawet dla własnej wiedzy na temat swojego stanu zdrowia.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (26) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.