Fakty i opinie

stat

Utrudnienia na obwodnicy po wypadku

Film naszego czytelnika pokazujący ogromny korek na obwodnicy.

Wciąż nie można wjechać z Karwin na obwodnicę Trójmiasta. Ruch samą obwodnicą odbywa się obecnie z utrudnieniami - wszystko przez wypadek, do którego doszło około godz 16.Aktualizacja Prace służb porządkowych na obwodnicy trwały do godz. 2 w nocy. Wtedy dopiero ruch wrócił do normy.

***


Jak informowaliśmy w naszym raporcie drogowym, ciężarówka zderzyła się z czterema samochodami osobowymi, a na jedno z aut spadł ogromny kontener. Ranne - na szczęście niegroźnie - zostały trzy osoby. Wszystko działo się między Chwarznem a Karwinami zobacz na mapie Gdyni, na jezdni w kierunku Chyloni.

Początkowo policja zapowiadała, iż usunie skutki wypadku do godz. 19, jednak z czasem okazało się, że operacja podniesienia kontenera i usunięcia aut jest zdecydowanie trudniejsza do wykonania.

Jak informują nasi czytelnicy, zakorkowana wciąż jest nie tylko obwodnica - zupełnie zatkana jest także ul. Wielkopolska.

- Trudno w tej chwili oszacować, jak długo potrwają jeszcze utrudnienia, prawdopodobnie wszystko powróci jednak do normy w ciągu kilkudziesięciu minut - mówi kom. Michał Rusak z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Opinie (187) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.