Fakty i opinie

VIP obejrzy mecz w luksusie

Najnowszy artukuł na ten temat

Jak zostałem 'niewolnikiem' UEFA

Chętni będą mogli wykupić specjalne loże na PGE Arena.Stadion PGE Arena Gdańsk to nie tylko murawa i mecze piłki nożnej, ale też prestiż i komfort, zwłaszcza dla tych, którzy zdecydują się na wynajęcie jednej z 40 lóż VIP-owskich.Czy mając firmę zainwestowałbyś w taką formę promocji, jak loże VIP na stadionie?

tak, takie loże warte są każdych pieniędzy, bo prestiż firmy jest bardzo ważny 20%
tak, ale tylko za rozsądne pieniądze, wizerunek firmy można przecież budować i w inny sposób 43%
nie, to pieniądze wyrzucone w błoto, zwłaszcza, że nie ma pewności jak po Euro 2012 będzie funkcjonować stadion 37%
zakończona Łącznie głosów: 1128
Loże to, po miejscach biznesowych, najbardziej prestiżowe miejsca na powstającej PGE Arenie Gdańsk. Powstanie ich 40. Na razie trzy są zarezerwowane: największa dla sponsora tytularnego, czyli PGE, druga dla gdańskiego magistratu, trzecia trafi w ręce Biura Inwestycji Euro Gdańsk 2012.

O pozostałe walczyć będą już prywatne osoby i firmy, które na to stać. Jeszcze jednak nie znany jest ani sposób w jaki ustalana będzie cena loży (cena za metr kw., czy licytacja), ani też najkrótszy czas, na jaki będzie można je wynająć. Wiadomo tylko, że najemca otrzyma lożę wykończoną w taki sposób, który będzie umożliwiał korzystanie z niej, natomiast sam będzie miał całkowitą swobodę w aranżacji przestrzeni.

- Zależy nam, by loże służyły firmom, bądź osobom prywatnym, przez cały czas, nie tylko podczas meczów czy koncertów - mówi Błażej Jenek, prezes spółki Lechia Operator, która będzie operatorem gdańskiego stadionu. - Loże VIP to zarówno miejsce spotkań z klientami i partnerami handlowymi, ale też doskonała przestrzeń na rozmaite konferencje. Na Zachodzie na takie loże czeka się nawet 10 lat.

Są dwa rodzaje lóż: osiem 20-osobowych i trzydzieści dwie 10-osobowe. Do większych przypisanych jest 20 vipowskich miejsc na trybunie głównej. Loże i miejsca biznesowe będą miały osobne wejścia niż dla reszty kibiców.

Wynajęcie loży nie jest równoznaczne ze zdobyciem darmowych wejściówek na wszystkie imprezy. Bezpłatne będą tylko te mecze, w których grać będą piłkarze Lechii Gdańsk. Wszystkie pozostałe wydarzenia na stadionie będą odpłatne.

Oprócz lóż na kibiców czekać będą 1383 miejsca biznesowe. Wyposażone będą w komfortowe fotele i zlokalizowane tuż pod lożami VIP-owskimi. Będą mieć dostęp do restauracji i tarasu. Dodatkowym atutem jest to, że każdy "właściciel" takiego miejsca będzie mieć zapewnioną przynależność do klubu biznesowego.

Sprzedaż miejsc biznesowych i lóż ruszy w październiku. Ich sprzedażą i marketingiem zajmuje się operator stadionu, spółka Lechia Operator.

Opinie (178) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.