Fakty i opinie

stat

W bikini przez Monciak. Bieg Nagiej Mili

Bieg Nagiej Mili

W tym biegu mógł wystartować każdy, ale regulamin promował zawodników z dystansem do swojej cielesności, poczuciem humoru i brakiem zahamowań.Wiosenne wieczory bywają chłodne, ale to nie przeszkodziło uczestnikom Biegu Nagiej Mili, który odbył się 2 maja na Monciaku w Sopocie. Kilkudziesięciu uczestników w strojach plażowych wybrało się na wieczorną przebieżkę.Co sądzisz o flash mobach?

to super zabawa, biorę w nich udział

10%

to fajna rzecz, ale wolę je oglądać

33%

czasami są fajne, a czasami nie

25%

to dziwny zwyczaj

32%
  • zakończona

  • łącznie głosów: 786
Stojąc u zbiegu ul. Bohaterów Monte Cassino i Obrońców Westerplatte zobacz na mapie Sopotu pompowali dmuchane materace i plażowe zabawki. Ubrani w kąpielówki i bikini, z barwnymi ręcznikami przepasanymi wokół bioder przyciągali uwagę przechodniów. Mowa o stęsknionych za latem sopocianach, którzy pod hasłem "I love Sopot" zorganizowali bardzo nietypowe wydarzenie.

- Chcemy pokazać, że Sopot żyje, że to nie tylko miejsce w którym siedzi się w klubach - mówi Bartek organizator imprezy. - Taki bieg to trochę sportu i śmiechu przy okazji.

Dziewczyny paradowały w klasycznym bikini. Za to panowie wykazali się ogromną fantazją. Były kaski motocyklowe, gałązki oliwne przyczepione do kąpielówek i różowe japonki.

- Atmosfera jest gorąca, więc bikini to całkiem odpowiedni strój do udziału w takim wydarzeniu - mówi Klara

Do mety dobiegli wszyscy, choć niektóre fantazyjne dekoracje uległy zniszczeniu w ferworze walki.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (170)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.