W hotelu przy dzieciach pobił swoją partnerkę

58-latek z Belgii (na zdjęciu) w Sopocie bawił od kilku dni. W hotelowym pokoju spotkał się ze swoją partnerką pochodzącą z Grudziądza.
58-latek z Belgii (na zdjęciu) w Sopocie bawił od kilku dni. W hotelowym pokoju spotkał się ze swoją partnerką pochodzącą z Grudziądza. fot. policja

58-letni obywatel Belgii w pokoju hotelowym w Sopocie pobił swoją 35-letnią partnerkę. Wszystko działo się w obecności jej 5-letniej córki oraz 12-letniej siostry. Mężczyzna był prawdopodobnie pod wpływem narkotyków - policjanci znaleźli przy nim kokainę. Pobita kobieta trafiła do szpitala, a dwoje dzieci - pod opiekę rodziny.Dowiadujesz się, że twój partner lub partnerka zażywa narkotyki, co robisz?

Zobacz wyniki (1243)
Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury w jednym z pokoi hotelowych w Sopocie.

- Przy recepcji hotelu funkcjonariusze zauważyli zakrwawioną kobietę. Miała ona widoczne obrażenia twarzy i poinformowała, że pobił ją 58-letni partner. Jeden z patroli policyjnych pozostał z ranną mieszkanką Grudziądza i zaopiekował się nią do czasu przyjazdu pogotowia, natomiast drugi patrol w pokoju hotelowym zatrzymał 58-letniego obywatela Belgii - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.
Mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie. Prawdopodobnie znajdował się także pod wpływem narkotyków.

Podczas przeszukania jego pokoju policjanci znaleźli też pudełko z białym proszkiem. 58-latek od razu przyznał, że to kokaina, którą kupił po przylocie do Polski.

Inni goście hotelowi zaopiekowali się dwojgiem małych dzieciPolicjanci ustalili, że kobieta i mężczyzna nie przebywali sami w pokoju hotelowym. Była z nimi 5-letnia córka kobiety i jej 12-letnia siostra, którymi - już po pobiciu kobiety - zaopiekowali się inni goście hotelu.

- Z uwagi na silny zapach alkoholu od 35-latki mundurowi sprawdzili jej trzeźwość i potwierdzili, że ona również jest nietrzeźwa. Alkomat pokazał u niej blisko 2,5 promila alkoholu. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala, natomiast dwoje dzieci policjanci przekazali pod opiekę rodziny, która przyjechała na miejsce - dodaje Rekowska.
Zatrzymany 58-letni obywatel Belgii noc spędził w policyjnym areszcie. W poniedziałek usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała oraz posiadania kokainy. O całym zdarzeniu policjanci powiadomią też sąd rodzinny, któremu przekażą materiały dotyczące obecności dzieci na miejscu zdarzenia.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (215)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »