Fakty i opinie

stat

Lech Wałęsa na jednym zdjęciu z Wojciechem Cejrowskim

Lech Wałęsa wykorzystał sobotę do spaceru i pozowania do zdjęć ze spacerowiczami. Na jednym znajduje się w towarzystwie Wojciecha Cejrowskiego.
Lech Wałęsa wykorzystał sobotę do spaceru i pozowania do zdjęć ze spacerowiczami. Na jednym znajduje się w towarzystwie Wojciecha Cejrowskiego. fot. Profil Facebooka Lecha Wałęsy

Wspólną fotografią z Wojciechem Cejrowskim zakończył się sobotni spacer Lecha Wałęsy po Jarmarku św. Dominika. Zdjęcie trafiło na oficjalny profil facebookowy byłego prezydenta i zdążyło już wzbudzić sporo emocji wśród internautów.Jak oceniasz całą sytuację?

pozytywnie, kolejny raz Lech Wałęsa pokazał klasę i dystans

39%

obojętnie, nie wywołuje we mnie emocji

48%

jestem nią zdziwiony(a) i zaskoczony(a)

13%
  • zakończona

  • łącznie głosów: 2792
Słynący z prawicowych i konserwatywnych poglądów podróżnik wiele razy, także w ostatnim czasie, zajmował ostre stanowisko w sprawach światopoglądowych, ostro komentując bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie. Jest częstym gościem programu TVP Info "Minęła 20", udziela wywiadów prawicowym tygodnikom, będąc jednym z najbardziej kontrowersyjnych i wyrazistych komentatorów w Polsce.

Nie jeden raz zdarzyło mu się też ostro wypowiadać o decyzjach i zachowaniu Lecha Wałęsy. Nazywał go kapusiem i zdrajcą, podważając zasługi byłego prezydenta RP. Podczas Jarmarku św. Dominika Gdańsku Wojciech Cejrowski promuje swoją najnowszą publikację.

Nagłe podejście do stolika, przechadzającego się po centrum Gdańska i pozującego do fotografii spacerowiczom Lecha Wałęsy, wywołało spore zaskoczenie, zarówno u podróżnika, jak i obserwujących. Na zdjęciach, które były prezydent opublikował na profilu facebookowym obydwaj panowie stoją blisko siebie - twarzą w twarz.

O pojednaniu, czy przyjacielskim uścisku na fotografii nie ma mowy. Nie wiadomo nawet czy doszło do rozmowy i skąd wzięła się inicjatywa byłego prezydenta, by podejść do Cejrowskiego.

Lech Wałęsa nie podpisał fotografii. Na pytanie jednej z internautek "Z Kim się Pan zadaje???" pada tylko w jednym z komentarzy odpowiedź "Są takie dni w których człowiek nie myśli".

Z kolei Wojciech Cejrowski, mimo zapytań internautów w sprawie fotografii na oficjalnym profilu, do niedzielnego poranka nie skomentował całej sytuacji.

Czytaj też: Cejrowski ostro o Monciaku i prezydencie Sopotu
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (448)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.