• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Więzili kobietę, bili i zgwałcili. Zostali aresztowani

ewel
22 maja 2023, godz. 21:30 
Opinie (115)
Sąd na wniosek prokuratora zdecydował o aresztowaniu pary na trzy miesiące. Sąd na wniosek prokuratora zdecydował o aresztowaniu pary na trzy miesiące.

Para z Gdańska miała przez dwa dni więzić w mieszkaniu kobietę, którą w tym czasie bito, wykorzystano seksualnie i ogolono jej część głowy. Pokrzywdzona po uwolnieniu się zawiadomiła o wszystkim policję. Podejrzani trafili już do aresztu, ale nie przyznają się do winy.Do dramatu 38-letniej kobiety miało dojść w ubiegłym tygodniu. Pokrzywdzona znała się ze swoimi oprawcami - 46-letnim mężczyzną i 30-letnią kobietą.

Jak informuje nas prok. Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, para spotkała się z kobietą w miejscu zamieszkania mężczyzny.

Spotkali się, by wyjaśnić nieporozumienie- Między pokrzywdzoną a mężczyzną były nieporozumienia. Spotkali się, by je wyjaśnić. W pewnym momencie, podczas spotkania, drzwi zostały zamknięte na klucz i kobiecie uniemożliwiono opuszczenie lokalu - relacjonuje Wawryniuk. - Kobieta była tam przetrzymywana od 13 maja do 15 maja. W tym czasie została pobita, ogolono jej częściowo głowę. Mężczyzna, wykorzystując sytuację tej kobiety, doprowadził ją do odbycia stosunku seksualnego, po czym została wypuszczona z mieszkania.

Gdzie do prokuratury w Trójmieście? Lista siedzibNie przyznają się do winy, grozi im do 15 lat więzieniaPokrzywdzona kobieta zawiadomiła o wszystkim policję. Sprawców szybko zatrzymano.

- Mężczyzna i kobieta zostali zatrzymani 16 maja i usłyszeli zarzut dotyczący pozbawienia pokrzywdzonej wolności, ze szczególnym udręczeniem. Oprócz tego mężczyzna usłyszał również zarzut dotyczący czynu o charakterze seksualnym, jak również grożenia kobiecie pozbawieniem życia - informuje prok. Grażyna Wawryniuk.
Zarówno kobieta, jak i mężczyzna nie przyznają się do winy. Sąd, na wniosek prokuratora, zdecydował o aresztowaniu ich na trzy miesiące. Grozi im od 3 do 15 lat więzienia.
ewel

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (115)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane