• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Witomino: Zatrzymano mężczyznę, który gonił za dziećmi z nożem

piw
5 września 2023, godz. 20:30 
Opinie (160)
38-latek został już tymczasowo aresztowany. 38-latek został już tymczasowo aresztowany.

38-latek miał grozić małym dzieciom nożem i gonić je. O sprawie poinformowali nas czytelnicy. Zareagowała również policja, która zidentyfikowała i zatrzymała mężczyznę.Do zdarzenia dojść miało w miniony czwartek, w samo południe, na terenie Witomina.

O sprawie - tuż po zdarzeniu - poinformowała nas jedna z czytelniczek, która przesłała też do redakcji zdjęcia, na których widać było mężczyznę.

Od razu sprawdziliśmy to na policji. Funkcjonariusze poinformowali nas, że faktycznie wpłynęło do nich zgłoszenie dotyczące agresywnie zachowującego się mężczyzny, ale patrol, który udał się na miejsce, nikogo nie zastał.

Okazuje się jednak, że policjanci na tym nie poprzestali.- Mundurowi przesłuchali świadków i zaczęli szukać mężczyzny. Jeden z funkcjonariuszy rozpoznał go jako osobę bezdomną. Dzień później, podczas patrolowania rejonu i obserwacji terenu, mundurowi rozpoznali 38-latka, zatrzymali go i przewieźli go do policyjnego aresztu - mówi Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
38-latek usłyszał już zarzuty. Sąd aresztował go też tymczasowo na trzy miesiące. Nie wiadomo, dlaczego był agresywny względem dzieci i dlaczego groził im nożem. Jedno jest pewne - żadne dziecko fizycznie nie ucierpiało.
piw

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (160)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane