Fakty i opinie

Własną drogą. Postawił wszystko na wrestling - rozmowa z Boskim Ostrowskim

Mateusz, znany w świecie wrestlingu jako Boski Ostrowski, pięć lat temu postanowił zmienić swoje życie - zrezygnował z dobrze płatnej pracy i za ostatnie pieniądze wyjechał na obóz dla zapaśników.Masz czasem ochotę rzucić pracę i poświęcić się temu, co kochasz?

nie, bo lubię swoją pracę 22%
nie, bo nie wyżyję z pasji 18%
czasem o tym myślę, ale szybko wracam na ziemię 32%
tak, marzę o tym i planuję 17%
już to zrobiłam(em) 11%
zakończona Łącznie głosów: 700
Wrestling to prężnie rozwijająca się dziedzina sportu w Polsce. Na Pomorzu działa inicjatywa KPW - Kombat Pro Wrestling, która raz na kilka miesięcy daje show, jakiego próżno szukać gdzie indziej.

Jedni zniesmaczeni stwierdzą, że to wszystko jest udawane, a drudzy przyjmą konwencję i będą się świetnie bawić na zapaśniczych pokazach. Na szczęście ze spotkania na spotkanie tych drugich jest coraz więcej, dlatego postanowiliśmy przybliżyć sylwetkę jednego z zawodników.

Mateusz, czyli Boski Ostrowski, wrestlingiem na serio zajmuje się od pięciu lat. To właśnie na KPW zdobywał pierwsze szlify, tutaj poznał miłość swojego życia i życie osobiste połączyło się z zawodowym. Twierdzi, że nie żałuje zmiany swojego życia o 180 stopni i chętnie opowiada o wyzwaniach, które czekają przed każdym, komu marzy się kariera wrestlera.

Zapaśnikiem nie może zostać każdy. Trzeba liczyć się z bólem, licznymi urazami oraz tremą przed każdym występem. Nagrodą są fani proszący o autografy po każdej walce i świadomość, że robi się to, co się kocha. Mateusz - oprócz licznych siniaków - na ringu znalazł coś jeszcze. Właśnie podczas kolejnych treningów poznał swoją obecną żonę i śmiało można powiedzieć, że wrestling w 100 proc. opanował jego życie.

"Własną drogą" to cykl video przedstawiający sylwetki ludzi, którzy postanowili zmienić swoje życie podejmując czasem szalone decyzje. W kolejnych odcinku porozmawiamy z twórcą komiksów - Łukaszem Kowalczukiem. Rozmowy będą publikowane raz w miesiącu.

Opinie (46) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.