Fakty i opinie

stat

Wydano za nim list gończy, wpadł podczas kontroli drogowej

Mężczyzna wpadł w ręce policji podczas kontroli drogowej. Mundurowi zwrócili uwagę na jego zachowanie.
Mężczyzna wpadł w ręce policji podczas kontroli drogowej. Mundurowi zwrócili uwagę na jego zachowanie. fot. Agnieszka Potocka / Trojmiasto.pl

Był poszukiwany, ukrywał się przed organami ścigania, a w ręce policjantów wpadł podczas kontroli drogowej. Jakby tego było mało, był wówczas pod wpływem narkotyków oraz nie miał uprawnień do kierowania samochodem.Policyjne kontrole drogowe:

są przeprowadzane zbyt często, co wpływa na płynność ruchu 14%
jest ich wystarczająco dużo 17%
jest ich zbyt mało, rzadko kiedy widzę policjantów na drogach 61%
trudno powiedzieć, rzadko jeżdżę autem 8%
zakończona Łącznie głosów: 718
Wydarzenia rozegrały się w poniedziałek rano, na ul. WyspiańskiegoMapka. Wówczas policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena.

- Podczas rozmowy z mężczyzną, funkcjonariusze zwrócili uwagę na wygląd i zachowanie 37-latka. Kierowca był nerwowy i unikał kontaktu wzrokowego. Badanie testerem wykazało, że był pod wpływem amfetaminy. Już w szpitalu pobrana została od niego krew do badań na zawartość narkotyków w organizmie - mówi Magdalena Ciska z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku.
Podczas dalszych czynności w tej sprawie, policjanci ruchu drogowego ustalili, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdem, a dodatkowo figuruje w bazie osób poszukiwanych.

Za mężczyzną wydano list gończy- Sąd w Gdańsku wydał za mężczyzną list gończy, w celu doprowadzenia go do najbliższego zakładu karnego, do odbycia kary 120 dni pozbawienia wolności za przestępstwo uporczywego uchylania się od alimentacji - opowiada Magdalena Ciska. - Dodatkowo 37-latek był poszukiwany przez gdański sąd do ustalenia miejsca pobytu.
Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komisariat. Zgodnie z dyspozycjami sądu gdańszczanin zostanie teraz umieszczony w zakładzie karnym lub areszcie. Za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków, grożą mu kolejne lata pozbawienia wolności.

Opinie (44) 5 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.