Wygrał w Gdańsku pensję na 20 lat
Może nie będzie z tego żyć jak król, ale chyba nikt z nas na taki zastrzyk gotówki by się nie obraził. Zwłaszcza co miesiąc, przez najbliższe 20 lat. Gdańszczanin regularnie będzie dostawał 5 tys. zł, bo wygrał główną wygraną w grze Ekstra Pensja.
Mieszkaniec (albo mieszkanka, choć ze statystyk wynika, że grami hazardowymi częściej zajmują się panowie) Gdańszczanin wybrał opcję najtańszą, ale raczej narzekać nie będzie. Kupon wysłany w punkcie Lotto przy ul. Piotrkowskiej 25
Wyniki Lotto codziennie na naszej stronie
Wysokie wygrane w Lotto w Trójmieście
To nie pierwsza wysoka wygrana w Lotto w Trójmieście i okolicach.
W marcu ktoś wygrał okrągły 1 mln zł w Bojanie.
W październiku ub. r. pisaliśmy o szczęśliwcu z Władysławowa, który zgarnął 5 mln 924 tys. 932,70 zł metodą na "chybił-trafił".
W maju 2025 r. pisaliśmy o osobie, która dzięki głównej wygranej w Ekstra Pensji będzie dostawać co miesiąc 5 tys. zł przez najbliższe 20 lat. Szczęśliwy los został wysłany w Baninie pod Gdańskiem.
Rok temu w styczniu w Redzie ktoś wygrał aż 25 mln zł.
W czerwcu 2024 w Gdańsku 2 768 859,80 zł wygrał szczęśliwiec, który wysłał kupon Lotto w Galerii Przymorze.
W maju 2024 pisaliśmy o wygranej ponad 3,5 mln zł w Eurojackpot dzięki kuponowi wysłanemu na Przymorzu.
Wcześniej, w kwietniu, w Gdańsku wygrano 15 mln zł. Szczęśliwy kupon został wysłany... na lotnisku w Rębiechowie. To do dziś największa wygrana w Lotto w Gdańsku.
W lutym ub. r. na Chyloni ktoś wygrał okrągły 1 mln zł w Lotto.
Na początku stycznia 2024 r. w Manhattanie w Gdańsku ktoś wygrał w Eurojackpot 1 656 917,30 zł.
W połowie sierpnia 2021 r. na Przymorzu wysłano kupon, którego właściciel wzbogacił się o niemal 14 mln zł.
W sierpniu 2018 r. wygrana w Gdańsku sięgnęła 12 mln zł.
Rekordowa wygrana w Trójmieście padła w 2012 r. w Gdyni, gdy szczęśliwiec wygrał aż 33 mln 787 tys. 496,10 zł.
Od wszystkich wygranych powyżej 2280 zł trzeba odliczyć 10 proc. podatku.
Opinie wybrane
-
2026-06-01 16:01
Cwany ten totalizator (25)
Dzisiaj 5 tyś to praktycznie najniższa pensja a za 10-15 lat to już będzie na waciki.
- 229 11
-
2026-06-02 09:19
Bedzie waloryzowane
- 0 2
-
2026-06-02 07:08
(1)
No nie do konca. Minimalne wynagrodzenie dzis to faktycznie prawie 5 tysiecy, tyle ze brutto. Na reke wychodzi 3600.
- 7 0
-
2026-06-02 14:50
On raczej też z tych 5k miesięcznie musi odprowadzić podatek.
- 1 1
-
2026-06-02 06:43
Ale
chciałbyć dostawac tyle za nic...
- 11 1
-
2026-06-02 05:18
W tych czasach
- 0 0
-
2026-06-02 02:35
(1)
Przecież te wszystkie gry to jeden wielki wałek i przekręt.Wypisują co jakiś czas o nowym wygranym ,żeby zachęcić naiwnych jeleni do wydawania kasy na coś co nigdy nie wygrają.Wygrani to często podstawieni, a zarabia na tym państwo.
- 8 6
-
2026-06-02 16:26
nie są podstawieni
szansa na wygraną jest tak niska, że nie opłaca im się ryzykować wizerunku gdyby się okazało, że to przekręt... czasami ktoś wygra, ale profit mają gigantycznie większy
- 1 0
-
2026-06-01 18:43
(2)
dlatego jedyna opcja to inwestycja calej kwoty np w kredyt na mieszkanie na 20 lat po 4000 tys. i wynajem. w ten sposob kasa nie straci na wartosci, albo ziemia ewentualnie
- 13 2
-
2026-06-01 19:36
4000000 - kogo stać na taki wynajem (1)
- 20 2
-
2026-06-02 16:09
No
No tych z "Życie na kredycie".....
- 0 0
-
2026-06-01 18:23
a zazdrość a kapie z klawiatury (4)
darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda, mial fart i przez 20 lat 5 tys co miesiąc wpada .ależ was zazdrośników się tu wykluło !
- 5 12
-
2026-06-02 10:15
Idź do psychiatry, bo masz ruminacje. (1)
Krytyka organizatora loterii to nie zazdrość.
- 3 4
-
2026-06-02 11:50
tak tak
- 0 1
-
2026-06-01 18:44
a jeśli zejdzie? (1)
- 4 0
-
2026-06-01 18:46
to pieniądze nie będą mu potrzebne
- 2 1
-
2026-06-01 17:24
Możesz wszystko wypłacić na raz (2)
Nie wprowadzaj dezinformacji
- 3 20
-
2026-06-02 10:27
Nie można Na tym polega akurat ta gra
- 3 1
-
2026-06-01 18:00
nie moze
- 10 1
-
2026-06-01 17:15
Kolejna bajeczka dla naiwniaków by przepłacali za kupony.nagle sie okazuje ze wszystkie wygrane sa w trójmiesci:) (1)
Ale co cekawe w innych miastach twierdza to samo :) Ktos wygrał ale nikt go ne widzial i nie slyszałW Milionerach publicznie podpsują losy wygranej ,To tak nkt ch nie widział i nie slyszał minmo ze nagrody mniejsze
- 9 6
-
2026-06-01 17:18
bo to portal trojmiasto kropka peel a nie pipidówka kropka pl.Inna sprawa, że wymieniono wyżej Bojano i Władysławowo...
- 5 2
-
2026-06-01 16:42
Ale to i tak (1)
Jak będziesz wpłacać co miesiąc te 5k na jakieś sp500 albo nasdaq to za 20 lat bedziesz mieć 3.5 mln. Jak bym nie pogardził
- 9 2
-
2026-06-02 06:36
Odejmij podatek 10%!
- 4 1
-
2026-06-01 16:38
(2)
Ale wprowadzili w 2014 i wtedy miało sens
- 5 0
-
2026-06-01 18:28
Ale dziś to rata kredytu na mieszkanie , ty byś się nie ucieszył ?
- 13 0
-
2026-06-01 18:26
A dziś nie ma sensu ?!
Nie chciałbyś dziś tego dostawać za jeden celny strzał ... i to pewnie na chybił trafił . Ludzie co za wami?!!
- 5 0
-
2026-06-01 16:03
(2)
Zazdroszczę ale też i szczerze gratuluję.
- 118 2
-
2026-06-01 17:04
Wierzymy ze przeznaczy wszystko na wielki pomnik z betonu ! (1)
Bo jest dobry a pieniadze to zlo najwieksze .)
- 0 9
-
2026-06-02 11:02
?? - jest dobrze? Tak?
- 0 0
-
2026-06-01 16:30
Mieszkaniec (6)
Gość wygrał ale ludzie narzekają że to nic nie warte nieważne ile ważne że wygrał i pewnie każdy z ty h co narzekają że mało chciało by wygrać te pieniądze a jeżeli było by 1000 co miesiąc też by narzekali tak jak by było 10000 tys. Bo każdemu wiecznie mało trzeba się cieszyć że coś się udało wygrać bo to rzadkość
- 106 2
-
2026-06-02 07:10
(2)
Dodatkowe 5 tysiecy miesiecznie to nie byle co, ale to nie jest taka kwota by rezygnowac z pracy.
- 5 0
-
2026-06-02 11:04
Dodatkowe 4500 miesiecznie (1)
jak juz.
- 0 0
-
2026-06-02 11:41
jak 4500, a nie 5000 to juz warto zrezygnowac z pracy.
- 0 0
-
2026-06-02 00:23
Dokładnie piszesz , znam osobę w Gdyni która kilka lat temu też wygrała te 5000 przez 20 lat przeszedł wcześniej na emeryturę teraz ma już swoją i żony żyją jak pączki w maśle ,ale mądrze też tym operują nie wydali na głupoty i żyją teraz godnie .No a że ludzie zazdroszczą albo pisza że mało no taki mamy naród Polakowi nigdy nie dogodzisz ,wygra 6 milionów to bedzie narzekał że miesiąc temu było 30 i on taki oszukany jest bo mogło być 30 ,a nie te marne 6 .Nie poradzisz
- 5 1
-
2026-06-01 17:45
(1)
A dlaczego trzeba się cieszyć? Dziesiątki tysięcy ludzi sfinansowało tą nagrodę, więc dla czego mają się cieszyć?
- 2 11
-
2026-06-01 18:48
finansowali z przymusu ?
- 10 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
