Fakty i opinie

stat

Śmiertelny wypadek we Wrzeszczu

Film z miejsca zdarzenia, nadesłany przez naszego czytelnika

Mężczyzna w wieku ok. 60 lat stracił życie pod kołami tramwaju. Do tragedii doszło na al. Grunwaldzkiej zobacz na mapie Gdańska we Wrzeszczu, na wysokości skrzyżowania z ul. Jaśkowa Dolina. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyzna wtargnął na torowisko na czerwonym świetle.

Z relacji naszych czytelników wynika, że tragiczne zdarzenie miało miejsce ok. godz. 17:30. Poszkodowany został potrącony przez tramwaj linii nr 12, jadący w kierunku Śródmieścia.

- Potwierdzam, że śmierć na miejscu poniósł mieszkaniec Gdańska w wieku ok. 60 lat. Jego tożsamość została już ustalona. Na miejscu są obecni prokurator i nasi funkcjonariusze, którzy ustalają wszelkie okoliczności zdarzenia - informuje asp. Karina Kamińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
W następstwie wypadku, ruch tramwajowy pomiędzy Operą Bałtycką a pętlą na Strzyży został całkowicie wstrzymany. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomił już autobusową komunikację zastępczą. Natomiast kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na jezdni w kierunku centrum, gdzie został wyłączony jeden pas ruchu.

Opinie (182) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.