Fakty i opinie

Wyrwali bankomat, ale pieniędzy nie ukradli

Wyrwali bankomat, ale nie udało im się dostać do pieniędzy. Spektakularna próba włamania do jednego z marketów w OsowejMapka, do której doszło w poniedziałek, 21.06.2021 r. w nocy, zakończyła się fiaskiem. Złodziei szuka także policja.O zdarzeniu jako pierwsi poinformowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Z ich relacji wynika, że w poniedziałek w nocy złodzieje próbowali włamać się do bankomatu w Biedronce w Osowej.

Napad na bankomat w Biedronce na Owczarni

Skutki nocnej próby włamania do bankomatu w biedronce obok Renku na Osowej. Od redakcji: - W nocy tuż po godz. 1.00 policjanci z komisariatu w Osowie odebrali zgłoszenie o usiłowaniu kradzieży z włamaniem do bankomatu. Po dotarciu na miejsce policyjny patrol zabezpieczył teren. Funkcjonariusze z policyjnej grupy dochodzeniowo śledczej przeprowadzili oględziny, policyjny technik zabezpieczył ślady oraz sporządził dokumentacje fotograficzną. Policjanci sprawdzili monitoring oraz pobliski teren i pracują nad sprawą aby ja najszybciej zatrzymać sprawców - przekazał Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.


Policjanci tak opisują to zdarzenie.

- W nocy, tuż po godz. 1:00, policjanci z komisariatu w Osowej odebrali zgłoszenie o usiłowaniu kradzieży z włamaniem do bankomatu. Po dotarciu na miejsce policyjny patrol zabezpieczył teren. Funkcjonariusze z policyjnej grupy dochodzeniowo-śledczej przeprowadzili oględziny, policyjny technik zabezpieczył ślady oraz sporządził dokumentację fotograficzną. Policjanci sprawdzili monitoring oraz pobliski teren i pracują nad sprawą, aby jak najszybciej zatrzymać sprawców - przekazał Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Pieniędzy nie zabrali. Coś spłoszyło przestępców?Kryminalni w tej chwili nie udzielają więcej informacji na temat zdarzenia. Jak sami mówią - sprawa jest świeża i trwają intensywne prace nad zatrzymaniem przestępców.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że złodzieje "wyrwali" bankomat, być może wcześniej go do czegoś przywiązując. Nie doszło natomiast do próby wysadzenia czy innej formy otwarcia urządzenia. Na razie nie wiadomo, dlaczego przestępcy nie dostali się do pieniędzy w maszynie. Być może zostali spłoszeni.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (44)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »