Fakty i opinie

stat

Szukasz mieszkania? Tej wiosny jest z czego wybierać

Nowa Letnica. Tereny zielone pomiędzy budynkami.
Nowa Letnica. Tereny zielone pomiędzy budynkami. materiały inwestora

Jeśli szukasz mieszkania, to trafiłeś na idealny moment. W maju na rynku trójmiejskim pojawiło się ponad 350 nowych mieszkań od Robyga w różnych lokalizacjach i metrażach. W czerwcu deweloper zaproponuje niemal 250 kolejnych ofert. To oznacza, że każdy będzie miał szansę znaleźć wymarzone mieszkanie spośród prawie 600 nowych ofert.W ostatnich tygodniach Robyg uruchomił sprzedaż mieszkań w dwóch cieszących się dużą popularnością inwestycjach: na Lawendowych Wzgórzach i w Zajezdni Wrzeszcz. W czerwcu deweloper wprowadzi kolejne etapy osiedla Morenova. Z kolei 3 czerwca, czyli w najbliższą sobotę, deweloper uruchomi sprzedaż nowego etapu inwestycji na Nowej Letnicy. Wybór jest zatem ogromny - od kawalerek po duże, rodzinne lokale.

- W ramach osiedla Nowa Letnica zobacz na mapie Gdańska oddamy do sprzedaży 121 lokali w metrażach od 26,7 do 82 m kw. Ich ceny zaczynają się od 5800 zł za metr, a najtańsze mieszkanie kosztować będzie 168 000 zł - zdradza Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu firmy Robyg w Gdańsku. - To osiedle jest doskonałą alternatywą dla Zaspy i Przymorza - dzielnic także dobrze skomunikowanych i położonych blisko morza, ale znacznie droższych.
W trakcie Dnia otwartego deweloper we współpracy z International School of Gdańsk oraz Radą Dzielnicy Letnica zorganizuje szereg atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Będzie można wziąć udział w grze terenowej, rozgrywkach piłkarskich i w licznych konkursach.

Nowa Letnica, najnowsza inwestycja Robyga przyciąga głównie osoby, które cenią sobie bliskość morza i centrum, a jednocześnie szukają mieszkania za rozsądną cenę. Docelowo ma tu powstać 2,5 tys. mieszkań, w których zamieszka ponad 7 tys. osób. Całkowicie zmieni się struktura dzielnicy i całe otoczenie. Powstaną tu tereny zielone, parki, place zabaw, ścieżki rekreacyjne, sklepy, restauracje itd.

Lawendowe Wzgórza. Niecały tydzień temu do sprzedaży trafiło 130 nowych mieszkań.
Lawendowe Wzgórza. Niecały tydzień temu do sprzedaży trafiło 130 nowych mieszkań. materiały inwestora
Nowości w czerwcu w ofercie Robyga będzie więcej. Dobra wiadomość czeka osoby, które chcą kupić mieszkanie na gdańskiej Morenie - 23 czerwca, na rynek trafi bowiem nowy etap osiedla Morenova zobacz na mapie Gdańska. Łącznie w czerwcu Robyga zaproponuje prawie 250 nowych mieszkań. To po majowej, kolejna tak duża pula lokali. W ostatnich dwóch tygodniach deweloper wprowadził do sprzedaży aż 350 mieszkań na osiedlach Lawendowe Wzgórza i Zajezdnia Wrzeszcz.

130 lokali o różnych metrażach, od 28 do 75 m kw. pojawiło się w ofercie biura sprzedaży na Lawendowych Wzgórzach zobacz na mapie Gdańska. Ich ceny zaczynają się już od 137 000 zł.

- Inwestycja od lat cieszy się dużym zainteresowaniem Gdańszczan z uwagi na bardzo atrakcyjną relację ceny do jakości oraz rozwiniętą infrastrukturę lokalną. Na osiedlu znajdują się m.in. strefa do grillowania, pawilon handlowo-usługowy, przedszkole ze żłobkiem. W pobliżu osiedla powstanie nowa linia tramwajowa oraz szkoła podstawowa - wylicza dyrektor sprzedaży i marketingu. - 27 maja, podczas dnia otwartego przekazaliśmy do dyspozycji mieszkańców Gdańska pierwszą część z aż 8 ha terenów rekreacyjnych z nowoczesnym placem zabaw, wielofunkcyjnym boiskiem, strefami relaksu, ścieżkami spacerowymi, zewnętrznym fitness i miejscami do gier na świeżym powietrzu. Tego samego dnia otworzyliśmy również nową drogę dojazdową do osiedla, która umożliwi wjazd na ulicę Lawendowe Wzgórza od strony ulicy Warszawskiej.
Zajezdnia Wrzeszcz. W maju Robyg wprowadził do sprzedaży 222 nowe mieszkania.
Zajezdnia Wrzeszcz. W maju Robyg wprowadził do sprzedaży 222 nowe mieszkania. materiały inwestora
Tydzień wcześniej z kolei Robyg oddał do sprzedaży 222 nowe mieszkania w Zajezdni Wrzeszcz zobacz na mapie Gdańska. Jest to inwestycja idealna dla osób, dla których najważniejsza jest doskonała komunikacja i codzienna oszczędność czasu w trakcie dojazdów do pracy lub na uczelnię oraz takich, które chcą zainwestować pieniądze w nieruchomości.

- W ofercie znajdą się zarówno 28-metrowe kawalerki, które idealnie sprawdzą się w przypadku osób młodych, jak i mieszkania większe - świetnie nadające się dla rodzin. Ceny zaczynają się od 6500 zł za metr - informuje Anna Wojciechowska. - Inwestycja jest doskonale położona i skomunikowana. Dojazd rowerem na plażę zajmuje jedynie 6 min, natomiast do centrum biznesowego w Oliwie, na Uniwersytet Gdański oraz na Stare Miasto samochodem można dostać się w zaledwie w 12 minut. W pobliżu są żłobki, przedszkola i szkoły. Na terenie osiedla powstają zaś lokale komercyjne, które zapewnią wygodny dostęp do sklepów i najważniejszych usług. Mieszkanie w tej okolicy stanowi również atrakcyjną propozycję dla osób planujących zakup lokum na wynajem.
Robyg zaprasza wszystkich chętnych do biur sprzedaży w celu zapoznania się z ofertą.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (116)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.