• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Wyszedł z więzienia, wsiadł do samolotu i znów trafił do więzienia

szym
22 listopada 2022, godz. 07:00 
Opinie (131)
Mężczyzna wpadł na lotnisku. Okazało się, że ma do odbycia karę w Polsce. Wcześniej za kratami przebywał w Norwegii. Zdjęcie ilustracyjne. Mężczyzna wpadł na lotnisku. Okazało się, że ma do odbycia karę w Polsce. Wcześniej za kratami przebywał w Norwegii. Zdjęcie ilustracyjne.

Odsiedział 8,5 miesiąca w norweskim więzieniu za jazdę po pijanemu i wypadek. Wsiadł do samolotu, wrócił do Polski i... trafił do więzienia na 10 miesięcy za jazdę na podwójnym gazie. 32-latek, który wpadł na gdańskim lotnisku był jednym z trzech poszukiwanych, których pogranicznicy zatrzymali w ostatni weekend.Gdybyś został(a) skazany(a) i miał(a) wybór, wolał(a)byś spędzić wyrok:

32-letni mężczyzna trafił z deszczu pod rynnę. Ledwie opuścił norweski zakład karny za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadku, a już trafił do polskiego więzienia.

Jakby tego było mało, wymiar sprawiedliwości poszukiwał go za niemal bliźniaczo podobny konflikt z prawem, bo jak mówią funkcjonariusze, chodziło o "prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości". W polskim zakładzie karnym spędzi 10 miesięcy.

Co ciekawe, za alkoholowy wybryk "mistrz kierownicy" ma pięcioletni zakaz wjazdu na terytorium Norwegii.

To jednak nie wszystko, bo jak się okazało, ostatni weekend "obfitował" w zatrzymania poszukiwanych.

Zatrzymani numer 2 i 3: inny pijany kierowca i złodziej- Za kratki prosto z lotniska, również za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, trafił 66-latek, który przyleciał z Londynu. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sokółce. Ma do odbycia karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności - mówi kmdr ppor. SG Andrzej Juźwiak z Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku.
Poszukiwani wpadają na lotnisku Poszukiwani wpadają na lotnisku

Trzecią zatrzymaną osobą był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olecku 39-letni pasażer samolotu rejsowego z Londynu. Za kradzież mężczyzna ma trafić na 15 miesięcy do zakładu karnego.
szym

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (131)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane