Fakty i opinie

stat

Za cztery miesiące koło widokowe znów stanie w Gdyni

Najnowszy artukuł na ten temat

Gdyńskie koło widokowe ruszy w Dzień Matki


Na przełomie maja i czerwca powróci do Gdyni największe koło widokowe w Polsce. Nowością będzie zajmujący 3 tys. metrów kw. park rozrywki z dodatkowymi atrakcjami.Skorzystałeś już z koła widokowego w Trójmieście?

tak, kilkukrotnie 14%
tak, raz 30%
nie, ale planuję 27%
nie i nie planuję 29%
zakończona Łącznie głosów: 1121
Koło widokowe Oscara Brucha stanie w tym samym miejscu, co poprzednio - na al. Jana Pawła II 13 zobacz na mapie Gdyni przy skwerze Kościuszki. Ma być gotowe na przełomie maja i czerwca, a postoi co najmniej do końca wakacji.

- Tak jak w zeszłym roku, dzięki współpracy z Tawerną Gdynia (klub Pokład) oraz restauracją Jedz pij tańcz, w kole widokowym serwowane będą posiłki oraz organizowane specjalne wydarzenia - mówi adw. Krzysztof Kuczyński, pełnomocnik Oscara Brucha.
To jednak nie wszystko. W bezpośrednim sąsiedztwie koła w sierpniu pojawi się park rozrywki dla całej rodziny, zajmujący powierzchnię ponad 3 tys. m kw. Oprócz rozrywek będzie tam też można kupić gdyńskie pamiątki, które już są produkowane przez polskich producentów.

Koło w Gdańsku zostanie przeniesione 15 lutego

Gdańskie koło po 15 lutego wyniesie się natomiast z Targu Węglowego zobacz na mapie Gdańska na Wyspę Spichrzów zobacz na mapie Gdańska, ale gdzie dokładnie - to jeszcze tajemnica.

Demontaż i ponowny montaż koła powinien zająć około miesiąca. Zajmie się tym niemal 50 osób. Sam demontaż zajmie ok. 10 dni.

Opinie (164) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.