Fakty i opinie

Za cztery miesiące koło widokowe znów stanie w Gdyni

Najnowszy artukuł na ten temat

Gdyńskie koło widokowe ruszy w Dzień Matki


Na przełomie maja i czerwca powróci do Gdyni największe koło widokowe w Polsce. Nowością będzie zajmujący 3 tys. metrów kw. park rozrywki z dodatkowymi atrakcjami.Skorzystałeś już z koła widokowego w Trójmieście?

tak, kilkukrotnie 14%
tak, raz 30%
nie, ale planuję 27%
nie i nie planuję 29%
zakończona Łącznie głosów: 1121
Koło widokowe Oscara Brucha stanie w tym samym miejscu, co poprzednio - na al. Jana Pawła II 13 zobacz na mapie Gdyni przy skwerze Kościuszki. Ma być gotowe na przełomie maja i czerwca, a postoi co najmniej do końca wakacji.

- Tak jak w zeszłym roku, dzięki współpracy z Tawerną Gdynia (klub Pokład) oraz restauracją Jedz pij tańcz, w kole widokowym serwowane będą posiłki oraz organizowane specjalne wydarzenia - mówi adw. Krzysztof Kuczyński, pełnomocnik Oscara Brucha.
To jednak nie wszystko. W bezpośrednim sąsiedztwie koła w sierpniu pojawi się park rozrywki dla całej rodziny, zajmujący powierzchnię ponad 3 tys. m kw. Oprócz rozrywek będzie tam też można kupić gdyńskie pamiątki, które już są produkowane przez polskich producentów.

Koło w Gdańsku zostanie przeniesione 15 lutego

Gdańskie koło po 15 lutego wyniesie się natomiast z Targu Węglowego zobacz na mapie Gdańska na Wyspę Spichrzów zobacz na mapie Gdańska, ale gdzie dokładnie - to jeszcze tajemnica.

Demontaż i ponowny montaż koła powinien zająć około miesiąca. Zajmie się tym niemal 50 osób. Sam demontaż zajmie ok. 10 dni.

Opinie (164) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.