Fakty i opinie

stat

Zaatakował taksówkarza. Rozpoznajesz go?

Wsiadł do stojącej na postoju taksówki, zamówił kurs na ul. Partyzantów zobacz na mapie Gdyni w Gdyni, po czym - już na miejscu - zaatakował kierowcę i zaczął go dusić. Taksówkarzowi udało się oswobodzić, a mężczyzna uciekł - policja publikuje jego portret pamięciowy.Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń na policję.
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń na policję. fot. policja
Wszystko działo się 15 stycznia po godz. 20. Policjantom do tej pory nie udało się zidentyfikować napastnika, więc zdecydowali się na opublikowanie jego portretu pamięciowego.

Sprawca ataku ma około 30 lat i 175 cm wzrostu, jest raczej szczupłej budowy ciała, a włosy ma jasne i krótkie, prawdopodobnie lekko łysieje. W dniu, w którym doszło do napadu ubrany był w czarną kurtkę do kolan i z kapturem.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na portrecie pamięciowym lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Gdyni pod numerem telefonu 58-66-21-817 - apeluje Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Opinie (129) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.