• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zaatakował żonę nożem, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

Wydarzenia rozegrały się nocą - co miało wpływ na jakość zdjęcia przesłanego nam przez czytelnika. Okolicę rozświetlały sygnały alarmowe policji oraz karetek.
Wydarzenia rozegrały się nocą - co miało wpływ na jakość zdjęcia przesłanego nam przez czytelnika. Okolicę rozświetlały sygnały alarmowe policji oraz karetek. czytelnik/trojmiasto.pl

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 34-letni mieszkaniec Gdyni, który zaatakował swoją żonę nożem. Kobieta trafiła do szpitala i przeszła zabieg. Śledczy nie wykluczają, że mężczyzna trafi na badania sądowo-psychiatryczne.Wydarzenia rozegrały się kilka dni temu w nocy, a poinformował nas o nich czytelnik.

- Około godziny 00:40 w Gdyni na Pogórzu Górnym na sygnale przyjechał radiowóz i dwie karetki. Policjanci wbiegli do klatki. Została wyprowadzona jedna ranna osoba - przekazał nam pan Krzysztof.
Sygnał potwierdziliśmy w prokuraturze. Jak powiedziała nam prok. Grażyna Wawryniuk, w jednym z mieszkań 34-letni mężczyzna zaatakował nożem swoją żonę.

Para - wynika z informacji śledczych - była w konflikcie. 34-latek dwukrotnie ugodził kobietę nożem.

Prokurator Wawryniuk przekazała, że rany zagrażały jej życiu i potrzebna była operacja. Ranny został również sam mężczyzna, który sam sobie zadał obrażenia.

34-latek trafił do szpitala. Następnie ogłoszono mu zarzut usiłowania zabójstwa. Śledczy będą jednak chcieli, by na temat jego zdrowia wypowiedział się biegły psychiatra.

- Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na trzy miesiące - podsumowuje prok. Wawryniuk.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (101)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »