• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ugodziła znajomego nożem w plecy

Szymon Zięba
4 grudnia 2022, godz. 19:30  Raport
Opinie (175)
Do zdarzenia doszło nieopodal przystanku "Miszewskiego". Zdjęcie ilustracyjne. Do zdarzenia doszło nieopodal przystanku "Miszewskiego". Zdjęcie ilustracyjne.

20-latka zaatakowała nożem swojego znajomego. 25-letni mężczyzna z raną pleców trafił do szpitala. Obrażenia na szczęście nie były poważne. Kobieta została zatrzymana przez policję. Wydarzenia rozegrały się w niedzielę, 4.12.2022 r., nieopodal przystanku tramwajowego "Miszewskiego"Mapka w Gdańsku.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


O incydencie poinformowała nas czytelniczka w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za przekazany nam sygnał.

Z relacji internautki wynikało, że do zdarzenia doszło około godz. 16. 20-latka następnie wsiadła do tramwaju, gdzie zostawić miała nóż.

17:41 4 GRUDNIA 22

Atak na przystanku tramwajowym (24 opinie)

Napad z nożem przy przystanku Miszewskiego. Dziś o godzinie około 16 dziewczyna 20 lat, napadła z nożem swojego znajomego. Pogotowie zabrało go do szpitala. Na szczęście rana nie jest poważna. Po całym zdarzeniu wsiadła do tramwaju. Nóż zostawiła w pełnym ludzi tramwaju numer 9. Policja zabrała ją na dołek to rozwiązania sprawy
Napad z nożem przy przystanku Miszewskiego. Dziś o godzinie około 16 dziewczyna 20 lat, napadła z nożem swojego znajomego. Pogotowie zabrało go do szpitala. Na szczęście rana nie jest poważna. Po całym zdarzeniu wsiadła do tramwaju. Nóż zostawiła w pełnym ludzi tramwaju numer 9. Policja zabrała ją na dołek to rozwiązania sprawy Zobacz więcej


W sprawie skontaktowaliśmy się z Komendą Miejską Policji w Gdańsku.

Policja: zraniła znajomego nożem w plecyPodinspektor Magdalena Ciska potwierdziła, że policjanci odebrali zgłoszenie przed godz. 16. Wynikało z niego, że na al. Grunwaldzkiej 24, nieopodal przystanku tramwajowego, kobieta zraniła nożem swojego znajomego w plecy.

- Funkcjonariusze pojechali na miejsce i ustalili, że 25-letni mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie opatrzono mu rany. Jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża. Do tej sprawy policjanci zatrzymali 20-letnią kobietę oraz zabezpieczyli nóż. Czynności w tej sprawie trwają, funkcjonariusze wyjaśniają jej szczegóły i okoliczności - podsumowuje policjantka.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (175)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane