Fakty i opinie

stat

Zabójstwo dziecka w parku w Brzeźnie. Policja zatrzymała sprawcę

Najnowszy artukuł na ten temat

Zabójca 5-latki nie wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego

To na razie wszystkie potwierdzone informacje na temat zabójstwa 5-letniej dziewczynki.


Na terenie parku w Brzeźnie zobacz na mapie Gdańska znaleziono ciało 5-letniej dziewczynki. Została ona zamordowana. Miejsce zdarzenia zabezpiecza policja, są tam też przedstawiciele prokuratury, którzy potwierdzają, że domniemany sprawca - ojciec dziecka - został zatrzymany.Aktualizacja godz. 17:15. - Przed zabójstwem mężczyzna odebrał dziecko z przedszkola. Zaprzeczam pogłoskom, że miał odebrane prawa rodzicielskie. Na razie nie będziemy też informować, jak doszło do zbrodni. Widok jest jednak przejmujący - mówi naszemu reporterowi Ewa Burdzińska z Prokuratury Rejonowej Gdańsk Oliwa, która prowadzi oględziny na miejscu.

Aktualizacja godz. 17:09. Ciało dziewczynki zostało znalezione przez przypadkowego przechodnia, który ok. godz. 14:30 poinformował policję.

Policjanci zbierają ślady na miejscu zbrodni.Aktualizacja godz. 16:59. Ojciec dziewczynki przyznał się do zabójstwa. Jego przesłuchanie trwa, więc nieznane są jeszcze motywy jego działania.

Aktualizacja godz. 16:54. Nasz reporter, który jest na miejscu, ustalił, że policja zatrzymała ojca dziecka w jego mieszkaniu. Nie wiadomo na razie, gdzie zginęła dziewczynka - czy w domu i jej ciało zostało potem podrzucone do parku, czy może do zabójstwa doszło w samym parku. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, najprawdopodobniej prawdziwa jest pierwsza wersja.

Aktualizacja godz. 16:37. Przedstawiciele prokuratury oficjalnie potwierdzili nam, iż w parku znaleziono ciało 5-letniej dziewczynki. - Mogę też powiedzieć, że domniemany sprawca został już zatrzymany. Nic więcej na razie zdradzić nie mogę - mówi Ewa Burdzińska z Prokuratury Rejonowej Gdańsk Oliwa. Jak dowiedzieliśmy się, zatrzymany to ojciec dziecka - prokuratura potwierdziła te informacje.Policyjni technicy pracują w parku.
Policyjni technicy pracują w parku. fot. Patryk/czytelnik Trojmiasto.pl
Nas o sprawie poinformowali czytelnicy, którzy twierdzili, że w parku w Brzeźnie zobacz na mapie Gdańska roi się od policji. Niemal dokładnie w tym miejscu, w którym kilka tygodni temu znaleziono ciało 17-letniej Agaty. Rzeczniczka gdańskiej komendy, kiedy zapytaliśmy ją o sprawę, odmówiła jednak komentarza i skierowała nas bezpośrednio do prokuratury.

Ewa Burdzińska, szefowa Prokuratury Rejonowej Gdańsk Oliwa, jest już na miejscu. Potwierdziła nam także informację, że otrzymano zgłoszenie dotyczące ciała dziecka. Więcej szczegółów, póki co, podać nie chciała.

Opinie (818) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.