• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zagadka Trójmiasta: Gdzie zrobiono to zdjęcie?

13 czerwca 2024, godz. 12:00 
aktualizacja: godz. 12:00 (14 czerwca 2024)
Najnowszy artykuł na ten temat Zagadka Trójmiasta: Gdzie zrobiono to zdjęcie?

Kolejna zagadka, którą dla Was przygotowaliśmy, pozwoli nie tylko przetestować waszą spostrzegawczość, zdolności dedukcyjne i znajomość miasta, lecz także zaprasza do wspólnej podróży po ukrytych i ciekawych zakątkach Trójmiasta. Czy jesteście gotowi podjąć to wyzwanie?Rozwiązanie zagadki: Mural na budynku przy Trakcie Świętego Wojciecha 32

Kolejne zdjęcie/zagadkę znajdziecie codziennie w dolnej części naszej głównej strony
www.trojmiasto.pl/#fotozagadka

Opis zdjęcia wygenerowany przez sztuczną inteligencję: Na zdjęciu widoczny jest mural przedstawiający cztery postacie o wyglądzie przypominającym postaci z komiksów lub gier wideo. Centralna postać to mężczyzna o muskularnej budowie ciała, z przepaską na oko, stojący z założonymi rękami. Po jego bokach znajdują się dwie inne postacie, również w dynamicznych pozach, jedna z nich trzyma pistolet, a druga ma na głowie policyjny kapelusz. Na pierwszym planie jest postać klęcząca z karabinem, co nadaje kompozycji muralu dramatyczny i akcji charakter..

Zobacz poprzednie zagadki. To zabawa bez nagród, jeżeli chcesz wygrać atrakcyjne nagrody, zapraszamy na naszą stronę z konkursami.

Jeżeli macie ciekawe "zdjęcia-zagadki" i chcecie się nimi podzielić z naszymi czytelnikami w tym cyklu - wrzućcie je (z odpowiedzią) tutaj do galerii lub wyślijcie e-mailem fotozagadka@trojmiasto.pl.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (26)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane