Fakty i opinie

stat

W nocy policja odnalazła 18-letnią Klaudię

18-latki wyszła z domu w środę, rodzina poszukiwała jej przez kolejne trzy dni.
18-latki wyszła z domu w środę, rodzina poszukiwała jej przez kolejne trzy dni. fot. KMP w Gdańsku

Policjanci z komisariatu na Suchaninie poszukiwali od piątku 18-letniej Klaudii. Dziewczyna zaginęła w środę. Udało się ją odnaleźć w nocy z soboty na niedzielę.Aktualizacja godz. 9:13 Jak poinformowała nas policja, 18-letnia Klaudia odnalazła się w nocy z soboty na niedzielę. Przebywała w jednym z mieszkań na terenie Gdańska. Jej życiu i zdrowiu nic nie zagrażało.
18-letnia Klaudia w środę (14 czerwca) wyszła z  domu przy ul. Góralskiej zobacz na mapie Gdańska. Widziana była później przy ul. Myśliwskiej zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku. Od tej pory słuch po niej zaginął - nie wróciła do domu, nie skontaktowała się też w żaden sposób z rodziną. Bliscy o jej zaginięciu poinformowali policję w piątek.

Klaudia ma około 170 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała i ma długie ciemne włosy. Posiada bliznę na lewej dłoni.

- W dniu zaginięcia ubrana była w spódnicę koloru czarnego, kurtkę skórzaną koloru czerwonego oraz trampki koloru białego - mówi Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia dziewczyny bądź ustalenia jej miejsca pobytu, policja prosi o kontakt z komisariatem na Suchaninie, przy ul. Kartuskiej 245B. Informacje można też zgłaszać telefonicznie pod numerem (58) 321-68-22 albo pod numerem alarmowym 997 lub 112.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (252)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.