Zagłosuj w kategorii Młody Talent Trójmiasta

Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej

Najnowszy artukuł na ten temat Skrzydła Trójmiasta rozdane. Oni nas uskrzydlają

Różni ich wiek, a łączy talent i ogromna pasja, z którą realizują swoje cele. Kto wie, czy w niedalekiej przyszłości nie staną się wizytówkami Trójmiasta w Polsce. W plebiscycie "Skrzydła Trójmiasta", w kategorii Młody Talent Trójmiasta nominowaliśmy pasjonatkę gotowania, dziewczynę-gumę, mistrza tańca, młodziutką aktorkę i projektanta mody.Trójmiasto jest dumne ze swojej historii, ale nie zamierza żyć wyłącznie przeszłością. I słusznie! A gwarantem dobrej przyszłość są z pewnością inwestycje w młode talenty. Tych na szczęście w Trójmieście nie brakuje. Są być może obok, ale wielu z nich czeka na odkrycie i oszlifowanie. Kilkorgu z nich udało się już zaprezentować swój niewątpliwy talent szerszemu audytorium, niewątpliwie głównie za sprawą telewizyjnych programów rozrywkowych. Kierują nimi pasje, miłość do tego, co robią i chęć podbicia świata. I niech go podbijają!

Zuzia Harapkiewicz

Ma 13 lat i z niejednego garnka już jadła, a kulinarnych doświadczeń mogłoby jej pozazdrościć pewnie wielu pracujących od lat w zawodzie kucharzy. Zuzia, córka szefa kuchni Wojciecha Harapkiewicza, poszła w ślady swojego ojca i już jako kilkulatka zaczęła zdradzać kulinarne talenty. Jej kuchenne popisy cała Polska mogła śledzić w programie "Masterchef Junior", w którym zaskoczyła jurorów podając ośmiornicę. W przyszłości chciałaby prowadzić najlepszą restaurację w Trójmieście.
Zuzia Harapkiewicz
Zuzia Harapkiewicz

Natalia Kozioł

Nazywana dziewczyną-gumą 16-letnia uczennica jednego z gdyńskich gimnazjów swoje niezwykłe umiejętności w gimnastyce artystycznej udowodniła nie tylko podczas zawodów. Choć pod koniec ubiegłego roku wraz z koleżankami z SGA Gdynia Natalia Kozioł sięgnęła po zwycięstwo w Drużynowym Pucharze Polski, cała Polska poznała jej talent dzięki telewizyjnemu talent show. W polsatowskim programie "Super Dzieciak" gdynianka zajęła 3. miejsce.
Natalia Kozioł
Natalia Kozioł

Maciej Mołdoch

Najstarszy spośród nominowanych w tej kategorii, 25-letni Maciej Mołdoch uważany jest za jednego z najlepszych tancerzy ulicznych w Polsce. Trójmieszczanin wyspecjalizował się w poppingu, a swoje doskonałe wyczucie rytmu i perfekcyjną technikę panowania nad każdym centymetrem własnego ciała zaprezentował w elektryzującym show w finale programu "Mam Talent".
Maciej Mołdoch
Maciej Mołdoch

Julia Totoszko

Julia Totoszko ma 11 lat, ale jako aktorka debiutowała już jako 3-latka. Zagrała wtedy małą Havelę w "Skrzypku na dachu" w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od tamtego czasu mała gdynianka marzy, żeby zostać aktorką musicalową, tak jak jej mama, Marta Smuk. I małymi krokami realizuje swoje marzenia. W ostatnich miesiącach udowodniła, że mocnego głosu oraz scenicznej dojrzałości jej nie brakuje - w musicalu "Piotruś Pan" zagrała rolę Wendy oraz dała świetne występy w telewizyjnym show "Mali Giganci".
Julia Totoszko
Julia Totoszko

Michał Zieliński

Choć wyprowadził się z Trójmiasta, to właśnie podczas nauki w Gdańsku obudził swoją pasję do projektowania ubrań, a w rodzinnym Nowym Porcie otworzył pierwszą pracownię. O tym, że 21-letni Michał Zieliński ma głowę pełną nieszablonowych pomysłów i potrafi projektować niebanalne kreacje, przekonali się widzowie talent show dla projektantów mody "Project Runway". Młody gdańszczanin wygrał drugą edycję tego programu, w którym dał się poznać jako świadomy swojego wyrazistego stylu projektant. Tworzy pod marką Vandis.
Michał Zieliński
Michał Zieliński

Piąta edycja plebiscytu mieszkańców "Skrzydła Trójmiasta"

Głosowanie w plebiscycie trwa do 5 października - lista wszystkich nominowanych. Uroczysta V Gala Nagród Niezależnych, podczas której wręczymy statuetki, odbędzie się 6 października w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

W tym roku plebiscyt "Skrzydła Trójmiasta" odbywa się po raz piąty. Pierwsza edycja miała miejsce w 2008 roku, od tego czasu kolejne organizowane są co dwa lata. Do tej pory czytelnicy portalu Trojmiasto.pl przyznali 25 statuetek w różnych, zmieniających się kategoriach. W ostatnim głosowaniu, które odbyło się jesienią 2014 roku, oddano łącznie ponad 100 tys. głosów, co sprawia, że "Skrzydła Trójmiasta" są największym niezależnym plebiscytem w Trójmieście.

Poznaj laureatów i nominowanych w poprzednich edycjach: 2014, 2012, 2010, 2008.

Opinie (30) 5 zablokowanych

 • Młode talenty to są z PiS - duzo misiewiczów

  np. taki radny Hamadyk

  • 27 27

 • Nie zaglosuje ).. Ide z jamnikiem Wadkiem na spacer bo on tez nie glosuje.

  Ide pod prąd ) Wszyscy glosuja a ja nie . Moglbymm zaglosowac lecz nie zaglosuje . Kto powiedzial ze lepsi sa ci co zaglosuja od tych co nie zaglosuja ?. Kiedys zaglosowalem to wybrali tego na ktorego nie zaglosowalem .Wiec po co glosowac jak moga wybrac kogos na ktorego sie nie glosuje ?. Gdyby moj jamnik zaglosowal to tez bym glosowal lecz on nie glosuje to ja tez nie.

  • 32 1

 • super

  piękni, młodzi, zdolni i z Pomorza!

  • 8 5

 • Nie lubię jak rodzice holują swoją pociechę, dostaje angaż głównie za nazwisko.

  • 38 2

 • Młody talent do wydawania naszej kasy na pierdoły jest Pawełek

  Jak podaje tvn24.pl "Prezydent Gdańska zaprosił więc sędziów do Gdańska. Proponuje, by obchody zorganizować w Dworze Artusa i zapewnia, że miasto pokryje część kosztów organizacji."

  "Nie godzę się na dysponowanie pieniędzmi mieszkańców miasta "Solidarności i Wolności", w celu doraźnych korzyści politycznych - pisze w specjalnym oświadczeniu Dariusz Drelich, wojewoda pomorski. Chodzi o jubileuszową konferencję z okazji 30-lecia powstania Trybunału Konstytucyjnego, która ma odbyć się w Gdańsku. Władze miasta zaoferowały pomoc w organizacji uroczystości po tym, jak w kwietniu Sejm ograniczył budżet Trybunału."

  W d...e mam tą warszawską politykę i nie chcę by moja kasa była marnotrawiona. Niech za te pieniądze załatają kolejną dziurę w ulicy albo poprawią jakieś przejście dla pieszych.

  • 9 10

 • buhaha

  No to nie marnuj czasu na bezsensowne paplanie i idź na ten spacer. A może trochę świeżego powietrza ożywi szare komórki???

  • 3 6

 • Za jego przedsiębiorczość

  głosuję na brata.

  • 21 1

 • moze twoje komórki sa szare !

  Moje komorki sa kolorowe ) Jamnik to potwierdza .

  • 7 0

 • Zagłosuje na bachory budynia

  • 8 4

 • Kariera od dzieciństwa - twardy chleb

  ...i bardzo dyskusyjny temat. Są branże, w których inaczej nie można. Wirtuozem skrzypiec nie zostaniesz, jeśli nie będziesz ćwiczył od 5 roku życia, sportowcem także nie, jeśli nie poświęcisz dla sportu młodości. Ale zawsze pojawiają się pytania: czy dla trwającej 10 lat kariery tanisisty czy piłkarza warto pozbawić dziecko dzieciństwa? Czy warto je uczyć od najmłodszych lat, że trzeba rywalizować z innymi? że walka a nie współpraca się liczy? Pomyślcie o tym rodzice...

  • 15 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane