• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Zagrał w "kółko i krzyżyk" na masce cudzego auta

szym
25 kwietnia 2022, godz. 18:00  Raport z Trójmiasta
Opinie (174)
Wandal zniszczył maskę samochodu. Wyrył na nim... grę w kółko i krzyżyk. Wandal zniszczył maskę samochodu. Wyrył na nim... grę w kółko i krzyżyk.

Co kierowało osobą, która wyryła na masce samochodu zaparkowanego na Lawendowym Wzgórzu grę "w kółko i krzyżyk", tego nie wiadomo. Właściciel zniszczonego auta poszukuje świadków, którzy mogą pomóc w namierzeniu wandala.

 
Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie z Trójmiasta.
Widzisz coś ciekawego? Kliknij i RAPortuj!


Zdarzyło się, że ktoś zniszczył twoje zaparkowane auto?

O zdarzeniu czytelnicy poinformowali nas w Raporcie z Trójmiasta. Z przekazanych nam informacji wynika, że do incydentu doszło w ostatnich dniach na parkingu w okolicy ul. Lawendowe Wzgórze 28Mapka.

- Ktoś rozegrał partyjkę "kółka i krzyżyka", szkoda, że na masce auta - poinformował nas czytelnik.
Choć na razie danych wandala nie udało się ustalić, niewykluczone, że zdarzenie nagrał któryś z sąsiadów lub kamery monitoringu.Co grozi za zniszczenie samochodu?Niestety, podobne akty wandalizmu nie należą do rzadkości. Informują nas o tym czytelnicy w Raporcie:

Poszukiwani świadkowie. Ktoś mi porysował autoZdarza się także, że nie są to pojedyncze incydenty, lecz "zorganizowana krucjata".

Na tych parkingach było najwięcej kolizjiDo takich wydarzeń doszło kilka lat temu w Gdyni. Ostatecznie zatrzymano samozwańczego "szeryfa", który przez ponad rok rysował lakier samochodów parkujących na Wzgórzu św. Maksymiliana.

Sprawcą okazał się mieszkający w okolicy 65-latek. Przyznał policjantom, że auta rysował, gdyż były - jego zdaniem - nieprzepisowo zaparkowane.

Usługi blacharsko-lakiernicze w Trójmieście

szym

Opinie wybrane


wszystkie opinie (174)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.