• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zagrał w "kółko i krzyżyk" na masce cudzego auta

szym
25 kwietnia 2022 (artykuł sprzed 2 lat)  Raport
Wandal zniszczył maskę samochodu. Wyrył na nim... grę w kółko i krzyżyk. Wandal zniszczył maskę samochodu. Wyrył na nim... grę w kółko i krzyżyk.

Co kierowało osobą, która wyryła na masce samochodu zaparkowanego na Lawendowym Wzgórzu grę "w kółko i krzyżyk", tego nie wiadomo. Właściciel zniszczonego auta poszukuje świadków, którzy mogą pomóc w namierzeniu wandala.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Zdarzyło się, że ktoś zniszczył twoje zaparkowane auto?

O zdarzeniu czytelnicy poinformowali nas w Raporcie z Trójmiasta. Z przekazanych nam informacji wynika, że do incydentu doszło w ostatnich dniach na parkingu w okolicy ul. Lawendowe Wzgórze 28Mapka.

- Ktoś rozegrał partyjkę "kółka i krzyżyka", szkoda, że na masce auta - poinformował nas czytelnik.
Choć na razie danych wandala nie udało się ustalić, niewykluczone, że zdarzenie nagrał któryś z sąsiadów lub kamery monitoringu.

13:47 25 KWIETNIA 22

Ktoś wyrył kółko i krzyżyk na masce samochodu (50 opinii)

Taka sytuacja na Lawendowym Wzgórzu. Świadkowie mile widziani
Taka sytuacja na Lawendowym Wzgórzu. Świadkowie mile widziani


Co grozi za zniszczenie samochodu?Niestety, podobne akty wandalizmu nie należą do rzadkości. Informują nas o tym czytelnicy w Raporcie:

Poszukiwani świadkowie. Ktoś mi porysował autoZdarza się także, że nie są to pojedyncze incydenty, lecz "zorganizowana krucjata".

Na tych parkingach było najwięcej kolizjiDo takich wydarzeń doszło kilka lat temu w Gdyni. Ostatecznie zatrzymano samozwańczego "szeryfa", który przez ponad rok rysował lakier samochodów parkujących na Wzgórzu św. Maksymiliana.

Sprawcą okazał się mieszkający w okolicy 65-latek. Przyznał policjantom, że auta rysował, gdyż były - jego zdaniem - nieprzepisowo zaparkowane.

Usługi blacharsko-lakiernicze w Trójmieście

szym

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (174)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane