• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zamieszkaj kameralnie i blisko centrum Gdyni

6 lipca 2021 (artykuł sprzed 1 roku) 
  • Planowana przy ul. Geskiego w Gdyni inwestycja firmy Invest Sarko to propozycja przede wszystkim dla młodych rozpoczynających samodzielne życie.
  • Planowana przy ul. Geskiego w Gdyni inwestycja firmy Invest Sarko to propozycja przede wszystkim dla młodych rozpoczynających samodzielne życie.

Jedną z głównych zalet planowanej inwestycji dewelopera Invest Sarko jest jej lokalizacja. Bliskość centrum Gdyni, stacji SKM i jednocześnie szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta to gwarancja wygody poruszania się i oszczędności czasu. W kameralnym budynku przy ul. Geskiego 20Mapka w Gdyni świetnie poczują się młodzi lokatorzy, w tym studenci, którzy szybko docenią świetne skomunikowanie tego miejsca z całym Trójmiastem i wygodną infrastrukturę, dostępną na wyciągnięcie ręki.Klienci, wybierając nowe mieszkanie, niezmiennie przywiązują dużą uwagę do lokalizacji i okolicznej infrastruktury inwestycji. Znaczenie mają: bliskość sklepów i wygodna infrastruktura handlowo-usługowa, ale i możliwość swobodnego odpoczynku oraz liczba atrakcyjnych miejsc, przeznaczonych do aktywności fizycznej w pobliżu domu. Wszystkie te kryteria spełnia planowana w Gdyni inwestycja dewelopera Invest Sarko.

Uznany - działający od 2004 r. na trójmiejskim rynku deweloper - niebawem zaproponuje sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Geskiego. Butikowa inwestycja składać się będzie z ośmiu lokali rozmieszczonych na czterech kondygnacjach. Na każdym z pięter znajdą się dwa mieszkania o metrażu 45 i 37 mkw.

W bliskiej odległości od planowanej inwestycji znajdują się liczne sklepy, apteka oraz przychodnia. Parę minut spaceru wystarczy, by dojść do miejskich parków lub ogromnego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełnego ścieżek spacerowych, biegowych i rowerowych. To miejsce wprost wymarzone dla miłośników aktywności fizycznej i relaksu na świeżym powietrzu!

Z ul. Geskiego można również bardzo łatwo dostać się do głównych węzłów transportowych. Do prowadzącej do obwodnicy Trójmiasta Estakady Kwiatkowskiego jest zaledwie 900 m, czyli ok. 2 min. dojazdu samochodem. Jazda autem do Śródmieścia nie powinna zająć więcej niż 6 min.

Zadowoleni będą również ci mieszkańcy nowej inwestycji przy ul. Geskiego, którzy samochodu nie posiadają. Do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej dojdą w 7 min. W okolicy są przystanki ZKM, skąd szybko można dojechać trolejbusami i autobusami do centrum. A miłośnicy dwóch kółek praktycznie pod samym domem mają sieć ścieżek rowerowych, prowadzących do najważniejszych lokalizacji w Gdyni, Trójmieście i w kierunku Rumi czy Wejherowa.

Wśród udogodnień dla zmotoryzowanych mieszkańców są zawarte już w cenie mieszkania miejsca w garażu podziemnym oraz stacja do ładowania samochodów elektrycznych. Z myślą o rowerzystach przygotowano wieszaki na rowery. Choć budynek ma kameralną zabudowę, to dodatkowym jego atutem jest winda. Właściciele mieszkań znajdujących się na parterze będą mogli zagospodarować własne ogródki, a lokatorzy z wyższych kondygnacji - przestronne balkony.
 
Zakup mieszkania w budynku przy ul. Geskiego to idealna propozycja dla osób młodych, zaczynających samodzielne życie, które chcą się związać z Gdynią oraz Trójmiastem na dłużej. Obecnie coraz częściej poszukują oni spokojnych miejsc, ale jednocześnie dobrze skomunikowanych z centrum i węzłami transportowymi. Proponowana przez Invest Sarko lokalizacja, w połączeniu z kameralną atmosferą budynku i otoczenia, powinna zapewnić im oczekiwany komfort.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Najczęściej czytane