• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Zamkną dwa pasy na al. Armii Krajowej. Utrudnienia od czwartku 24.11.

szym
23 listopada 2022, godz. 16:30 
Opinie (113)
Mieszkańcy południowych dzielnic Gdańska powinni szykować się na utrudnienia. Mieszkańcy południowych dzielnic Gdańska powinni szykować się na utrudnienia.

Szykują się spore utrudnienia w ruchu na al. Armii KrajowejMapka. W czwartek, 24.11.2022 r., drogowcy zamierzają zamknąć najpierw środkowy, a dzień później - lewy pas w kierunku ul. Łostowickiej i al. Havla. Prace mają być przeprowadzane w godzinach między 8 a 14.Informacja o zamknięciu pasów na al. Armii Krajowej:

Mieszkańcy południowych dzielnic Gdańska powinni przygotować się na kolejne utrudnienia na drogach.

Niedługo po zakończeniu remontu związanego z naprawą wiaduktu na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej i al. Sikorskiego w stronę Łostowic, Gdański Zarząd Dróg i Zieleni ogłosił, że remontu wymaga jezdnia popularnej trasy W-Z.

- Ubytki w nawierzchni jezdni uzupełniane będą miejscowo na odcinku od wiaduktu na węźle al. Armii Krajowej i al. Sikorskiego do kładki dla pieszych w ciągu ul. Horeszków - mówi Magdalena Kiljan z Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.
Prace wymagały będą wyłączenia z ruchu poszczególnych pasów:

  • w czwartek, 24 listopada - wyłączenie z ruchu środkowego pasa,
  • w piątek, 25 listopada - wyłączenie z ruchu lewego pasa.

- By zminimalizować uciążliwości dla kierowców roboty realizowane będą w godz. 8-14 - mówi Magdalena Kiljan.
Remont wiaduktu udało się zakończyć miesiąc szybciej niż zakładał harmonogram. To jednak nie koniec utrudnień w tej okolicy. Remont wiaduktu udało się zakończyć miesiąc szybciej niż zakładał harmonogram. To jednak nie koniec utrudnień w tej okolicy.
Na koniec warto zaznaczyć, że remont wiaduktu na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej i al. Sikorskiego w stronę Łostowic udało się zakończyć ponad miesiąc szybciej niż zakładał harmonogram.

Paraliż na drogach przez remont w centrum Gdańska Paraliż na drogach przez remont w centrum Gdańska
szym

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (113)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane