Fakty i opinie

Poprawiła się sytuacja na drogach

Najnowszy artukuł na ten temat

Drogowcy walczyli ze śniegiem w maju


Kolejny atak zimy w Trójmieście. Od rana intensywne opady śniegu sparaliżowały ruch na obwodnicy. Konieczna była interwencja policji i czasowe zamknięcie ekspresówki. Duże kłopoty z poruszaniem się są też w mieście. Zablokowane są podjazdy na górny taras Gdańska. Problemy na podjazdach mają autobusy komunikacji miejskiej.

Aktualizacja, godz. 13.20.
Poprawia się sytuacja na trasach w Trójmieście. Przestał padać śnieg, dzięki czemu widać wreszcie efekty pracy drogowców, którzy od rana próbują zminimalizować skutki kolejnego ataku zimy.

Jak informują służby, wszystkie główne trasy są przejezdne. Trwa usuwanie śniegu i błota pośniegowego z dróg lokalnych i osiedlowych. Powoli do normy wraca funkcjonowanie komunikacji miejskiej. Udrożniono już wszystkie podjazdy na górny taras.

Obwodnica również jest przejezdna.

Aktualizacja, godz. 12:20 Kolejne informacje spływają z Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gdańsku:

Na al. Armii Krajowej obie jezdnie są już drożne. Ulica Rakoczego od Centrum Morena w kierunku Moreny również jest już przejezdna, podobnie ul. Potokowa i Rakoczego z  Niedźwiednika na Morenę.

Pługopiaskarki jadą teraz na Jaśkową Dolinę, gdzie na stromym odcinku przed rondem utknęło na śliskiej nawierzchni sześć autobusów.


Aktualizacja, godz. 11:25 Jak informuje Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego zablokowane są oba pasy na al. Armii Krajowej za ul. Jabłoniową w kierunku obwodnicy. Przejazd blokuje tam ciężarówka.

Duże kłopoty z poruszaniem się mają autobusy miejskie. Tak jest na podjeździe pod Jaśkową Dolinę i na ul. Rakoczego z obu stron - na podjeździe od strony Centrum Morena i na wysokości PKM Brętowo.

Są też dobre wieści. Czasowo zablokowany wjazd z ul. Grunwaldzkiej na wiadukt ul. Kościuszki przy Galerii Bałtyckiej w stronę Zaspy został już udrożniony. Zakończyły się też utrudnienia w rejonie ronda na Marynarki Polskiej, gdzie ciężarówki miały utrudniony podjazd, a jedna nitka tunelu została wyłączona po kolizji. Obie nitki tunelu są już w pełni przejezdne.

Awaria wodociągu w Gdyni. Woda wylewa się na ul. HutnicząAktualizacja, godz. 11:15
Dobre wiadomości z tunelu pod Martwą Wisłą. Jak informuje zarządca podwodnej przeprawy obie nitki są już przejezdne.

Aktualizacja, godz. 10:29

Problemy w tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku. Otwarty ponownie dla ruchu jest jeden pas nitki w kierunku ul. Marynarki Polskiej. Drugi pas - wciąż zamknięty.

Tiry blokują jeden pas w tunelu pod Martwą WisłąAktualizacja, godz. 10:05 TiR-y zablokowały obwodnicę w kierunku Gdyni na wysokości Szadółek-Kowal. Ogromny korek, który posuwa się bardzo powoli.
Jeden TIR się przełamał, dwa kolejne nie mogą podjechać na wysokości Kowal, na jezdni w kierunku Gdyni.
Jeden TIR się przełamał, dwa kolejne nie mogą podjechać na wysokości Kowal, na jezdni w kierunku Gdyni. fot. czytelnicy Trojmiasto.pl


Aktualizacja, godz. 9:28 Wjazd na obwodnicę Chyloni został otwarty.

Od Osowy do Chyloni w obu kierunkach albo trzeba stać, albo auta toczą się na pierwszym biegu. Wszystko przez gwałtowne opady śniegu.

Informacja na tablicach Tristar o zamknięciu obwodnicy dla ciężarówek


Przed Chwarznem w kierunku Chyloni na podjeździe utknęło kilka ciężarówek, które mają problem z podjazdem.

Policja blokuje wjazd na obwodnicę w Gdyni


Po godz. 8:15 policja zamknęła wjazd na obwodnicę w Chyloni. Auta kierowane są Morską w kierunku centrum. Ciężarówki nie mogą też wjeżdżać na obwodnicę od strony portu, czyli przez Estakadę Kwiatkowskiego.

Według najnowszej prognozy śnieg ma padać nawet do południa.

Poranna sytuacja na obwodnicy w kierunku Gdyni

Opinie (134) 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.